Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama samosia

naszyjniki, kolczyki nie znajdziesz takich na Allegro ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość sama samosia

Mam do sprzedania kilka naszyjników i kolczyków własnej produkcji. Wyroby oparte na elementach srebrnych, posrebrzanych, z naturalnymi kamieniami albo z elementami szklanymi - jak kto lubi :) Zainteresowanym wyślę fotki na e-mail. Wykonuję biżuterię (naszyjniki, kolczyki i bransoletki) na zamówienie - powiedz tylko na jakim kolorze Ci zależy, w jakich granicach cenowych chcesz się zmieścić a zaproponuję Ci Twój niepowtarzalny wzór i wykonam go ekspresowo. Kontakt gg: 4809889 🌻 Obecnie dostępne od ręki naszyjnik oparty na dużych elementach z masy perłowej kolorystyka: biało-brązowy; naszyjnik srebrny z kamieniem turkus + kolczyki z turkusem (bardzo elegancki); naszyjnik koraliki szklane czarno-biały (delikatny); naszyjnik w kolorze ciemno zielonym (dyskretny) oraz dwurzędowy naszyjnik w kolorze bursztynowo-turkusowym + kolczyki (bardzo dziewczęcy). Jeśli ktoś chce zobaczyć wyroby na własne oczy przed zakupem informuję że jestem z okolic (na zachód) Warszawy. ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papunia
to ja proszę o fotki tego z turkusem na papunia@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez proszę
koleczko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama samosia
wysłane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano ano
to ja też lex_2006@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bransoletka78
a ja bym chciała bransoletkę, taką na drucie z pamięcią, tak ze 6 zwojów, zieloną i błyszcząćą") ile by kosztowała ?? konus2859@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bransoletka78-->napisz proszę czy interesują cię naturalne kamienie czy raczej koraliki szklane (bo to ma duży wpływ na cenę bransoletki). Wyślę Ci kilka różnych propozycji wraz z ceną na e-mail dzisiaj wieczorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też proszę
odezwij się na mojego maila jesli możesz interesowałaby mnie większa ilosc napiszę co i jak roksana28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaa
ja też proszę o wysłanie fotek:):):) Olenka67@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×