Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Ja jestem, ale tylko jeszcze przez pol godzinki i ide spac. Jak Wam dzionek minał? Mnie tak sobie...nic nowego:( Dekuniu-->masz stworka z ogonkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris88
jestem singielką ktora nie chce byc sama totalnie nie umiem poruszac sie w swiecie uczuc mam 19 lat ale czuje sie bardzo dojrzala osoba czuje takze ze nie znajde milosci serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, Eddie zapewne znowu dopiero o 13-ej otworzył oczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel
skoro wszyscy mowia dobranoc, to i ja nie bede gorsza :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
🖐️ nie gorsza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pohybel
🖐️ jak tam opieranie :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
juz dobrze dziekuje, teraz przechodze faze ocierania i drapania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
a o co sie ocierasz :P :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
glownie o oparcie :p rece jakos nie siegaja.. przeciagam tez moment wycierania recznikiem po prysznicu... :classic_cool: wlasnie w takich momentach brakuje mi kobiety najbardziej nie ma mnie kto podrapac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
juz sie balam, ze zaliczasz sie do tych niewyzytych w komunikacji miejskiej, tudziez w innych miejscach publicznych :P widac nie jest z Toba jeszcze tak najgorzej ;) koty tez niezle drapia, ale sa jeszcze bardziej wybredne i humorzaste niz kobiety :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
w miejscach publicznych akurat to czesciej czuje sie wykorzystywany, niz wykorzystujacy :p a z kotami przynamiej wiadomo o co chodzi :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
a co tam u ciebie? komary atakuja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
a z kobietami niby nie wiadomo? przeciez my jestesmy zupelnie nieskomplikowane :P chcialabym to zobaczyc, jak jestes wykorzystywany ;) atakuja nie tylko komary :P ale staram sie nie narzekac - bo przynajmniej one na mnie leca :D :P chociaz ostatnio juz troche przesadzily, to na razie jakos sobie sama daje rade z drapaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
:D:D na mnie tez niestety leca :o a z kobietami w teorii jest niby wszystko jasne ale praktyka ma sie nijak do tego :p i nie chcialabys tego zobaczyc, bo bywam czasem bardzo nieprzyjemny :o a tutaj nigdy taki nawet w dziesiatej czesci nie bylem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
:D ale ja wcale nie chcialam sie przemieniac w napastniczke, wiec nie mam sie czego bac ;) po prostu chcialabym poobserwowac rekacje z perspektywy osoby trzeciej :P choc pewnie trudno bedzie w to uwierzyc , ja tez bywam nieprzyjemna a co do kobiet, to jestesmy proste, ale kazda z nas trzeba rozpatrywac indywidualnie. w przeciwnym wypadku, cala teoria zawodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
nie no, o przylepianie sie do obcych ludzi bym cie, wbrew pozorom, nawet nie podejrzewal :p :D ale kilka razy troche za duzo powiedzialem, a potem sobie wyrzuty robilem :o a znajomi w szoku opowiadali sobie to jako ciekawostke na moj temat :o oczywiscie wszystkiemu skrzetnie zaprzeczalem :D :p i juz nie jest wazne czy proste czy nie wazne zeby sie znalazla taka co do mojej teorii bedzie pasowac w praktyce :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
wbrew pozorom, nawet ja wobec ocieraczy potrafie byc bezlitosna :P choc akurat mnie czesciej atakuja np. w klubach, gdy sobie tancze, co jest chyba jeszcze gorsze i bardziej irytujace niz w komunikacji miejskiej :o juz nieraz takim nawrzucalam, az im sie wstyd zrobilo i nie probowali juz potem nawet uderzac do zadnej laski :P trzeba uwazac na to, co sie mowi, ale pewnie bylo to po pijaku i straciles kontrole nad tym, co mowisz :P ;) a co do wyperania sie, moge to sobie latwo wyobrazic, bo akurat w te klocki jestes calkiem niezly :P :D a kobieta znajdzie sie, choc pewnie w miedzyczasie bedziesz musial zmodyfikowac nieco swoja teorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc soba
teoria niestety jest scisle sprecyzowana i nie podlega jakimkolwiek zmianom :p a wypieram sie tylko rzeczy ktore tworzylyby mylne wyobrazenie mojej skromnej osoby :p a do ktorych zostalem jawnie sprowokowany :D i niestety nie zawsze to bylo po pijaku :o ze w klubach to jeszcze pol biedy ;) bo wiesz, jakies podstawy faceci maja, bo czesto cos tam zlowia metoda prob i bledow :D ale akurat ich mi nie zal, dobrze ze uslyszeli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogryziona
masz nawet plusa za konsekwencje :P ale minusa za brak elastycznosci :P :D nie chce Cie straszyc, ale nigdy nie wiadomo, czy nie trafia sie jakies nadzwyczajne okolicznosci, ktore Cie zmusza do zmiany teorii. czyli nawet na trzezwo zdarza Ci sie tracic kontrole nad soba ;) ? za ten brak opanowania masz kolejnego minusa :P i nawet nie mysl, ze dwa minusy daja plus :P :D ale masz plusa za fakt, ze nie okazujesz solidarnosci plemnikow i nie zalujesz tych, co uslyszeli to, co powinni byli uslyszec :P tak naprawde to wlasnie jezyk zawsze byl moja niezawodna bronia na potencjalnych napastnikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×