Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

wróce przed 18 zjem coś oglądne i tak dzionek zleci. jeszcze musze sie wkońcu ze znajomymi spotkac, bo przez ta chorobe sie nie moglam, tzn wzasadzie to dlatego że jedna jest w ciąży więc żeby ją nie zarazić bo w innym wypadku to bym sie spotkała..:P:P noi tak przekładam i przekładam.. od 3 tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle to kierowniczka jak dzwoniła do mnie to sie mnie pyta jak zdrówko :D i powiedziała że najwyżej od wtorku zacznę, ale głupio tak pierwszego dnia.. wkońcu nie bede na polu tylko w biurze.. rekrutować (no może nie od razu)... ale fajnie.. i zadawać głupie pytania typu a dlaczego pan/pani chce pracować w tej firmie..? jakie sa pana/pani oczekiwania? tak jak mnie męczyli to będę po drugiej stronie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko to kiedy chcesz sie spotkac z nimi;) to spotykaj sie z kazdym indywidualnie :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem właśnie bo w tym tyg. chyba nie bo przecież dalej jestem chora..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justyś:) -- chyba że spotkam \"ręce które leczą\" i mnie uleczą :P:P:D:D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys nie mecz mnie tak juz :D nie martw sie dostaniesz w swoim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide chbya na krotki spacerek🖐️ a pozniej obejrze sobie \"ja wam pokaze\";) [ten 3odcinkowy serial;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam raczej na myśli to, że ziewalaś :) Miłego wędrowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L:inger wlasnie , wlasnie o to chodzi, ze tak dl;ugo spalam i juz ziewam :D a dwie kawy wypite;) no wrocilam juz jakies 10min temu chbya sie juz zaczal ten filmik wiec ide 🖐️do potem rzecz jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, zostawiłam Ci wiad na skype\'ie, ale chyba nie odbierzesz, bo zaraz się wyłączam, a Ty z kolei niepodłączona jesteś w tej chwili. Kolorowych snów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linger się wita
i pyta jak Dekunia w nowej pracy, niech zda relację jak wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna też pyta bo ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddie też czeka na spowiedz
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie oczekiwania :):D ------- fajnie fajnie.. było.. jak narazie mnie wprowadzali we wszystko najpierw na sucho.. a potem już na głęboką wodę przy rekrutacj byłam.. a najlesze jest to że niedługo będę je sama przeprowadzać.. :P noi się pytałam czy nie mogłabym mieć stażu z UP i się zgodzili.. :) tylko że się musze dowiedzieć co oni muszą złożyć w UP.. :P a wogóle to mi tak szybko zleciało.. tylko żebym nie zapeszyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger także cieszy się razem z Dekunią i Justynką oraz Eddie\'m ;) Pierwsze koty za płoty, a nie krokodyle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko cholercia teraz będzie trzeba chodzić spać wcześnie.. a ja sie juz przestawiłam na późne.. i mi smutno ze muszę to zmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×