Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Chyba jestem nie w temacie, ale nie chce mi sie wracać do poprzedniej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Sprzedawco nie spłoszyłeś mnie :D Poprostu mój wieczorny wpis sie nie wpisał. Mam mniej niż 20 lat ale jako tak sama jestem i chyba tak poozostanie... A wy po ile macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D ja mam o 2 więcej niż secia .. ale również mam nadzieje że nie będę sama do końca życia:D ale ze już niedługo znajdę swoją połóweczkę upragnioną:D hehe -- ale mnie gardło boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja bym Tobie w zyciu nie dala 2latka wiecej ode mnie:D;) raczej 2latka mnie:)tak z wygladu;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko i nie bylo zadnej klotni? a zaklad wygralas? ;) pewnie wszyscy w pracy i w szkolach:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie :) Ja dziś mialam tylko 4 godzinki :P Teraz sie relaksuje. Potem ide na super-zakupowe-szleństwo-cenowe :) No płaszczyk i szaliczek i rękawiczki trzeba kupić :( Eh jesień, jesień... To znowu Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie :) udanych zakupkow ide, bo mam troche do zrobienia🖐️;0 P.S. czy ktos nie widzial mojej ladowarki, bo mi zaginela w akcji:o????wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizękuje Setuniu :) Powodzenie m isie przyda,bo nie lubie robić zakupów i patrzeć w lustrze jak wyglądam :P Gdybym umiała, pomachałabym Ci ale nie umiem :P mi legitka zgineła... może założymy topik zgubiono/ znaleziono... :) zpdr! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dizękuje Setuniu :) Powodzenie mi sie przyda,bo nie lubie robić zakupów i patrzeć w lustrze jak wyglądam :P Gdybym umiała, pomachałabym Ci ale nie umiem :P mi legitka zgineła... może założymy topik zgubiono/ znaleziono... :) zpdr! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allaprima robisz tak[czesc ] tylko tam spacji nie rob juz ta godzina , a ja nie ni\\e zrobilam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dziś życie kopło.. secia spoko:) ja się nie pokłuciłam..:P a o którym zakładzie piszesz?? bo jeśli o tym odchudzającym to nie wypaliło jeszcze, niemnie mam jeszcze troszkę czasu.. :P:D aby go wygrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus jak to Cie zycie koplo?????: nie ma Cie od tego czasu:( co sie z toba dzieje?Wracaj noo tu🌻 a mnie dzis kilka osob koplo:o albo po prostu spobioe na to zasluzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jakoś wyszło.. secia.. ale nie wracajmy do tego.. dziś już jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Pewien znany ktoś , kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majatek prysł , on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Waznych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy ? Jak pozbierać myśli z tych nie poskładanych? Jak oddzielić nagle serce od rozumu? Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu? Jak rozpoznać ludzi , których już nie znamy? Jak pozbierac myśli z tych nie poskładanych? Jak odnależć nagle radość i nadzieję ? Odpowiedzi szukaj , czasu jest tak wiele ... Ważne są tylko te dni , których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil na które czekamy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się już zapytałam :) --- secia czas zaczął leczyć rany.. więc nie będę rozdrapywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×