Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

Gość gość
a ja kupuje i polecam ser gorgonzola, suszone pomidory, rurki kakaowe, ryz paraboloid, strucla serowa, wszystkie serki z koziego mleka, bagietka czosnkowa, ciasto francuskie, makaron 3 kolorowy, antipasti, pomidory w puszce krojone, ile pewnie jeszcze troche tego jest ale nie pamietam na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódeczka cytrynóweczka barmańska jest cudowna niebo w gębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i winka też mają mniam,mniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirosława88
B-ka ma coraz lepszy asortyment, co rusz promocje i nowości, Opiniodajnia robi testy produktów, jestem ciekawa czy to im się utrzyma, czy to tylko kolejna strona informacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciasto - Strucla owocowa Słodka Kraina - to po prostu mistrz! ;-) smak nie da się porównać z żadnym wypiekiem! Przykleja się do zębów i mdli. A substancje "E" są pod miłą nazwą "karotenów".. dużo cukru, mało owoców (jak to w owocowej strucli..) Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto kupić sałatki vital fresh - duże opakowanie za chyba 7 zł. nie warto, ponieważ jest tam jedynie garść sałat o wątpliwej świeżości, trochę serka koziego, 3 pomidorki koktajlowe i ze 2-3 łyżki oliwy z oliwek (wg producenta). wymieszawszy sałatkę nie ma ona żadnego smaku :( lepiej kupić wszystkie te produkty osobno i wyjdzie nam kilka porcji sałatki, a i tak trzeba dodać np. sosu vinegret albo chociaż octu balsamicznego. dla mnie cena 7 zł to za dużo jak na marną jakość i smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami_gabi
Znowu wracaja pieluszki Dada bedzie drugi domek jupi. na opiniodajnia sa wczesnie gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciągnęłam jakiś stary wątek, bo nie wiem, gdzie zaprotestować przeciwko wycofaniu Soku przecierowego z warzyw i owoców - Just Fit. Najlepszy sok z Biedronki. Szukałam w innych sklepach, ale nie przypominają ani trochę tamtego. W zasadzie przestałam szukać nawet w innych miastach, bo w końcu dotarło do mnie, że jest wycofany. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używacie kosmetyków biedronkowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Biedronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w każdej, bo widziałam je już w kilku. Też przetestowałam, zieloną, cudnie pachnie. I naprawę całkiem niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje smiech.gif Ale dietetyczne jest jezyk.gif Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnaba15
Z takich robionych dla biedronki to bardzo lubiłam kupować ciastka Paryskie . Były to moje ulubione ciastka ... no właśnie były . Bo po ostatnim razie są jakieś dziwne . Mieszkam we Wrocławiu i tutaj właśnie na jednej z Biedronek , kupiłam te ciastka . Nie są takie jak zawsze . Zmienili recepturę ? czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracekelly
Hej , Raczej zmienili producenta . Zauważyłam to ostatnio na opakowaniu paryskich . tez je często kupowałam , W dodatku jak się nieco szata graficzna zmieniła . W każdym razie jak na mój gust tamte były o niebo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja może 5 razy byłam w B.Jest mi nie po drodze i mam jakieś uprzedzenia z dawnych czasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaOsysek
do Barnaby - też uważam ,ze zmienili producenta . Znaczną różnice czuć przede wszytskim w biszkopcie, bo jest twardy i zbity :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię tam zakupy b . często, mogę polecić większość produktów zwłaszcza firmowych które są tam sporo tańsze. Napiszę czego nie polecam i nie kupuję.NIE POLECAM: Pieczywa, mroźonych klusek,pierogów,pizzy,lodów biedronkowych, słodyczy biedronkowych,kosmetyków biedronkowych, wędlin, mięsa, większości warzyw i owoców świeźych,butow,torebek, ciuchów, większośc***iwa, sosów i obiadów słoikowych,niektórych jogurtów-są wodniste, śmietany w kubkach 30%(ma karagen)ser we wiaderkach -w składzie brak sera!!!, masa makowa- prawie brak maku.,ziemniaków, mleka i soków w kartonach, wody mineralnej biedronkowej, herbat, kawy biedronkowej, sprzętu agd, mebli. A TO KUPUJĘ; Mleko w butelkach, śmietana 12 i 18% w kubkach, twaróg klinek, ser źółty w kostce królewski,gouda,edamski,serek do smarowania w kubku delikat z piątnicy,ser typu feta tolonis tłusty w kostce,camomber i brie ale tylko polskie,masło osełkowe i klarowane, jajka L, kefir krasnystaw,jogurty naturalne bio,danone,tola gęsty kremowy,monte,activia,,,, olej kujawski z pirwszego tłoczenia, olivier,olej z pestek winogron,olej kokosowy bio,,,, majonez kielecki i winiary,musztardy kamis, keczupy i koncentrat pomidorowy pudliszki,groszek konserwowy i fasola konserwowa,(kukurydza puszka NIE bo sucha i twarda),seler marynowany, buraczki wiórki(ale nie zasmaźane -chemia),ogórki i papryka konserwowe,ogórki kiszone (kapusta kiszona NIE-niedobra),źurek w butelce,sałaty,brokuly,pomidory,ogórki,cebula,avokado,cytrusy,( ale juź - marchaw seler pietruska ziemniaki buraki kalafior jabłka NIE.) Parówki z szynki sokołów,boczek wędzony kawałek,śledzie róźne, konserwy rybne, mroźone warzywa i owoce, ciasto francuskie mrożone, lody algida i cart d'ortak ( inne NIE. )Proszek do prania ultra -tani i dobry, odplamiacz oxy,płyn do naczyń kraft 1l (mały jest inny i gorszy),mleczko do czyszczenia cler, wc żel agent lub domestos jak promocja,mydło luksja kostka, mydło w płynie linda,szampony szauma,garnier,toniki garnier i marion,kremy tołpa, nivea,eveline,(inne np.be beauty NIE)kolorówka jak promocja np.max factor czy astor,piwo heineken, carlsberg butelka,wina portugalskie, bułgarskie,koniak metaxa 5*,cola original hoop, źywiec zdroj, muszynianka,nałęczowianka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję teź łososia wędzonego, papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki do nosa delikat, chusteczki mokre do mycia i czyszczenia -kuchni, wc i łazienki, mebli, spray antystatyczny do kurzu,czyściki do mycia, papier śniadaniowy, folia aluminiowa, woreczki śniadaniowe zielone wiązane i ze struną, worki na śmieci niebieskie wiązane 35l, podkolanówki i rajstopy, płyn do prania kłębuszek, pasta do zębów colgate, źel pod prysznic męski -twarz, ciało,włosy skino, maszynki do golenia gilette 3, woda toaletowa adidas, dezodoranty męskie i damskie adidas, odźywki do włosów ziołowe w sprayu, magnez i wapno do picia w tabletkach, plaster z opatrunkiem, tabl.na zgagę rennie, guma do źucia orbit, prince polo xxl,kinder bueno, kinder pingui, maxi king, lody algida i cart d'or jak promocja, źel do mycia twarzy w tubce, kosmetyki z garniera, nivea, marion, płatki kosmetyczne, płyn do higieny intymnej intimea( dobry teź jako źel do ciala i włosów),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Margaryna tortowa,Delma,Smietana,woda oaza,cukier ,maka babuni,worki na smieci fioletowe,plyn do mycia naczyn Krauft,mleko w butelce,jogurty, puszki rybne ,makaron Dobrusia, i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×