Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

moje ostatnie odkrycie - pierogi ze szpinakiem i pieczarkami - boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZak88
Babcia mojej koleżanki z górnego Śląska w Biedronce kupuje papier toaletowy MELODIA i sobie go ceni .... tani mocny a zarazem delikatny .....Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejdosnascns
ja kupuje w biedronce: parówki drobiowe (sa fenomenalne na ciepło, kiedyś kilka razy kupiłam wersje wieprzowa - tez dobra, ale drobiowe wymiatają) mielonke w plasterkach pavzkowaną oliwki czarne za trochę ponad 3 zł (sa pyszne) popcorn do mikrofalówki tymbark jabłkowo - miętowy (ten w wersji wyprodukowanej dla biedronki w butelkach 1.75l) soki san friut batoniki marcerpanowe żelki zupki typu goracy kubek ostatnio nawet kupiłam nalesniki z nadzieniem jabłkowym pyszne frytki za 8 zł (karbowane i zwykłe) zapiekanki za niecałe 2 zł (ja lubie te z szynka, sa pyszne jak nie ma czasu sie bawic w gotowanie warzywa mrożone (pychota, lepsze niz horteksu i większe za ta sama cene ) sól do kapieli (ja lubie pomaranczową, ale sa i inne ) fenomenalna moja mama kupuje jeszcze: soki rviva, zgrzewki wody mineralnej zwykłej wody mineralne smakowe ( z cytryna) pyszne i nie takie slodkie jak chce sie w lato pić papier toaletowy reczniki papierowe słodeycze warzywa konserwowe 9groszek i kukurydza makaron taki cienkutki do rosołu (jajeczny) i jeszcze wiele wiele innych, ale w tej chwili wiem, że jeszcze ogłabym wymieniac, ale nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusia28
Ostatnio kupiłam łososia pyszny jogurty wszystkie dobre mleko prawdziwe tanie i dobre papier toaletowy warzywa i owoce świeże chleb i bułki z ziarnami pyszne ser żółty pakowany lepszy niz na wage w innych sklepach szczegółnie salami i gouda nigdy nie kupowałam gotowych dan takich jak krokiety nalesniki i nie wiem czy dobre mrozonki bardzo dobre i herbata lody i czasami cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusia28
No i w tym tygodniu WINA WŁOSKIE polecam Carlo Rossi w nizszej cenie niz w innych ale nie wiem jakie jeszcze sa dobre KUPUJECIE ? jakie ? Ja osobiscie lubie wytrawne i pol wytrawne KUPUJECIE jak tak to jakie ????? Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikdoro
A jest nowa gazetka z winami? gigusia, a możesz polecić jakieś z półwytrawnych białych? ja niestety mało win piłam, więc nie mam na razie nic do polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnhgjgj
a z ciekawości spytam - ile kosztuje wino carlo rosi w biedronce/ i jakie? białe czy czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CARLO ROSSI
nie jest włoskie, tylko kalifornijskie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusia28
carlo rossi nie jest wloskie ale jest w biedronce w cenie 16,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twjryyswfrq
Z bieddronki lubie ciasto francuskie, pasztet babuni z sokołowa, batoniki z mlecznej czekolady z ryżem, sok bananowy i jabłko antonówka, krewetki tygrysie mrożone, oliwa casa, pieczywo chrupkie, oczywiscie top chipsy cebulkowe, orzeszki ziemne solone, pasty łososiowe pastella robione przez lisnera, platki do demakijażu i waciki do uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admark2001
Moje stałe hity to: - steki pakowane po 12 sztuk, cena i jakość rewelacyjne! - kawa "moja czarna" - pizza (2 sztuki za 5,99) rewelacja - nie widzę konkurencji! - ptasie mleczko - niecałe 7 złotych, smak jak u Wedla - piwo Sarmackie - lepsze niż mocny żubr, cena śmiesznie niska! - ciastka "Paryskie" - 3mm mniejsze od delicji ale o połowę tańsze, w smaku to samo!!! - parówki Culineo (Morliny) - rewelacja w smaku a cena około 6zł za 700g i wiele, wiele innych, ostatnio "rzucili" przepiękne ozdobne ramki do zdjęć po około 5 złotych, albo całą serię albumów o historii i geografii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pips ewakuacja
pycha jabłka, promocja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to była rdza to jej
jogurt biszkoptowy i o smaku sernika. pyszne. 135g natomiast mrozonce chińskiej mówię - nieeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRONKA.....
Niestety ja niewiele kupuję w Biedronce a to tylko dlatego że prodykty "firmowe" np. PERSIL, WARKA, NESCAFE i wiele innych są poprostu oszukane..... Proszek (PERSIL) nie dopiera, kawa (NESCAFE) jest zupełnie inna niz taka sama kupiona w "normalnym" sklepie a piwo (WARKA) smakuje jek by było przeterminowane..... Nie powiem że wszystko tam jest złe ale najprawdopodobniej niewiele jest naprawdę wartościowych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
papier toaletowy herbata mrożona (w kartonie i w butelce)-rewelacja! orzeszki i rodzynki w czekoladzie michałki białe-pycha! mleko margaryny cukier mąki nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka milosc
dziewczyna, a czy któras z was kupila lub widziała firanki z biedronki, które od wczoraj były w sprzedaży ? mialam na nie chrapkę, ale niestety juz dzisiaj ich nie było i nawet nie wiem jak wyglądały, czy warte byłyby zakupu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linessa
a wspominał ktoś o wermucie? pyszny polecam. Jeszcze parówki skład identyczny jak berlinki, petitki pełnoziarniste z masłem , kawa d'oro, serek delicate w plasterkach i płyn do naczyń tymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- herbata remsey (duże opakowanie za 6 zł) - draże (kokosowe i mleczne) - czekolady (malinowa, kokosowa) - sok tymbark z arbuzem - parówki drobiowe wędzone - ser żółty w plastrach "salami" - mleko "prawdziwe" - masło osełkowe - worki na śmieci (te z nieprzeźroczystego materiału) - spray nabłyszczający do mebli - szybka babuni - kurczak węczony - frankfuterki - kabanosy z Krakusa - bułki - pycha, chleba nie polecam - oliwki - ser typu feta - chipsy w tubie - orzeszki w panierce - pistacje - nerkowce - wino porto - wino falua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek z ksero
bidrąka moim ulubionym dyskontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtt
szampana Michel---pycha i niedrogi mrozonki mrozna kraina bulki z ziarnami--pycha\ musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admark2001
płyn do mycia naczyń Tymek - rewelacja parówki culineo - lepsze nie istnieją nigdzie na świecie cola original napój pomarańczowy ORANGO - fanta się chowa! ogólnie pieczywo, a chleb wiejski w szczególności maszynki nie szarpią - jak tam napisał jakiś cymbał, a wręcz przeciwnie, goli się super, pod warunkiem używania żelu SKINO - rewelacja! i wiele, wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recomena
Z tego co można przeczytać: http://goo.gl/aVAAB Biedronka cieszy się raczej powodzeniem. pewnie, że patrzymy na ceny, ale mają na prawdę dobre produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelYourSoul
Proszę Was o pomoc.. ;) Otóż poszukuję opinii na temat Ciasta "Smakowite" w Biedronce (ciasto francuskie). Czy ktoś z was je zakupił? Jakie macie odczucia? Dlaczego je nabyliście i jak oceniacie wygodę stosowania? proszę o wasze opinie i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelYourSoul
Proszę Was o pomoc. Otóż poszukuję opinii na temat Ciasta "Smakowite" w Biedronce (ciasto francuskie). Czy ktoś z was je zakupił? Jakie macie odczucia? Dlaczego je nabyliście i jak oceniacie wygodę stosowania? proszę o wasze opinie i pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Warzywa, owoce, płatki kosmetyczne, pieluchy, mydła i jeszcze kilka ciekawych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Czasem również ryby, krewetki, gotowe suflety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywet
Bułeczki z czosnkiem i masłem do zrobienia w piekarniku pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garagarahaha
mleko, woda mineralna, soki, chipsy, aluszki, batoniki, owoce , ziemniaki. NIe kupuje tak jedynie kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamiak
biedra ok, sam tam robie duze zakupy-ale na listosc niebios nie kupujcie parówek. Tam jest wszystko i dzioby i pazury i cały syf.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×