Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _limonka_

Co warto kupić w Biedronce??? Jakie produkty robione dla Biedronki?

Polecane posty

Gość kasiccccccc
po co ci opinei o cieście francuskim to jest to w stałej ofercie /świeże, w rolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam dokladnych nazw tych
produktów ale kupuję w biedronce i polecam -papier toaletowy (taki biały zapachowy z niebieskimi motylkami i kwiatkami) -pampersy dada -chusteczki dla dzieci dada -tuńczyk w sosie własnym -parówki drobiowe taka duża paka (jem bo lubię mimo, że domyślam się co w nich jest ale mi bardzo smakują) -soki w kartonach 100% -tampony -mrożonki warzyw na zupę jarzynową i fasolka szparagowa -olej Często też kupuję na promocjach produkty przemysłowe, np mam genialną prostownicę do włosów z biedronki za 30zl i prostuje lepiej niż babyliss czy rowenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam tą prostownicę i też sobie ją chwalę, lubię robić zakupy w biedronce, nie raz oferta przemysłowa jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PASJA NA TALERZU
Większość produktów, które używam w domu kupuję w biedronce. Uważam, że mają świetną jakość. Wiele składników dobrej jakości wykorzystuję właśnie do tworzenia moich smakołyków. Zapraszam na www.pasjanatalerzu.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cremmebuerrec
ciasto francuskie pycha. ostatnio robilam ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia-99
Kupuję zawsze: -płyn do płukania tkanin EDEN (biały)-rewelacyjnie zmiękcza i zostawia przyjemny aczkolwiek nie drażniący zapach - chusteczki higieniczne zarówno w kartoniku jak i w paczuszkach - patyczki do ucha (lepsze niż lidlowskie) - płatki kosmetyczne - papier toaletowy - folie aluminiową (nie znalazłam na rynku tańszej) - odświeżacz do odkurzacza - świeczki zapachowe ( podobnie intensywne w zapachu jak te z Rossmanna) - filtry do herbaty (rewelacyjnie tanie, bywają sezonowo) - popcorn do mikrofalówki, słonecznik (nie znam lepszego i tańszego), czipsy - z wędlin polędwice pakowana surową oraz kindziuka - sery zółte - jogurt o smaku porzeczkowym chyba Vita ( agrestowy smakuje sztucznie) - brokuły (dużo tańsze niż w warzywniaku) - bułkę tartą - oliwę z oliwek - musztardę Kamis (tańsza niż w innych marketach) - chrzan w słoiczku (rewelacja) i wiele innych Mam ochotę spróbować: odplamiacza OXY zachęciło mnie wiele postów w tym mam na forach dla mam i dziecka) oraz ponoć rewelacyjny płyn do tłuszczu ( w takim różowym opakowaniu). BRAKUJE MI: SZCZAWIU W SŁOICZKU, KASZY MANNY BŁYSKAWICZNEJ (takiej tradycyjnej a nie kleików z Bobovity), KAWY INKI, PRZYPRAWY CARRY ORAZ IMBIRU. Po te produkty niestety muszę zasuwać do innych sklepów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulatrula
Natalia, radzę poszukać dobrze, może znajdziesz CURRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też polecam..
Kukurydza,czerwoną fasola,groszek wszystko w puszce.Ogórki konserwowe.Papier gueen,płyn fist do rdzy,mydło,patyczki do uszu,pizza apetito(lepszej mrożonej nie jadłam),szynka konserwowa,parówki wieprzowe,mielone,piersi z kurczaka,ptasie mleczko,gabki do mycia naczyń,warka czerwona,whiskey,kiedyś był balantais w bardzo okazyjnej cenie,jajka,ser żółty,ziemniaki,przyprawy.kupiłam tam też dużo rzeczy przemysłowych:).Jedynie czego mi w biedronce brakuje to więcej rzeczy dietętycznych.Jest mało typowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 29 wrzesnia przez tydzień warto zajrzeć na stoisko azjatyckie.sosy sojowe itp w dobrych cenach orginalne.w biedronce polecam mąkę babuni ta niebieską.niezastąpiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja, racja... obecnie w Biedronce trwa tydzień azjatycki. Dzisiaj zakupiłam sos chilli, ocet ryżowy, sos sojowy, pędy bambusa, kiełki fasoli, wasabi, imbir w zalewie i makaron ryżowy :) wszystko po smiesznie niskich cenach :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoooo
A ja dziś zakupiłam przepyszne batoniki czekoladowo-miętowe Danusia Wawel i batoniki AmigosXXL rónież Wawel (oba po 0.99 gr) zaje..... te :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w biedronce dobre jest wszystko :) kupuje tam juz 2 lata i naprawde wszystko jest ok. a najczesciej kupuje tam: platki kosmetyczne - najlepsze soki chleb wszelkiego rodzaju przekaski typu czipsy orzeszki itd ryby mrozone - malo glazury papier toalet szary pierogi mrozone ruskie pizza mrozona (ale ta z pieca) warzywa owoce - tanie kostki rosolowe, super ogorki konserwowe b. dobra kukurydza w puszce, groszek piwo vip - z sokiem jest ok, ma duzo % i jest b. tanie - 1.79 :D tani cukier i olej rzepakowy margaryna ta w 1l opakowaniu tanie maslo makarony pastani wszelkie dodatki do ciast typu galaretki brzoskwinie w puszce itp serki twarozkowe mniam :D nie polecam szczypiorku i koperku - szybko gnije ziemniaki takie sobie, ogorki kiszone - blee :P mleczko demakijaz z garniera - duzo taniej spoko patyczki kosmetyczne worki na smieci z tasma - naprawde mocne i tanie recznik papierowy ten w czerwony wzorek - wydajny i tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna anna annowicz
Ja kupuję najczęściej (i lubię): - sosik Aspiro - ciasteczka paryskie - płatki kosmetyczne - żel do h. intymnej Intimea ...i jeszcze wiele innych rzeczy, bo Biedronka się wyrobiła. To już nie to co kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi podchodzi chleb razowy ten nie krojony z maślanka robioną dla nich. Serki też różne mają dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem uzalezniona
od bialych michalkow i chleba wiejskiego, tanie zdecydowanie sa slodycze, jak porownuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas.pl
wszystko kupuję,tylko nie lubię pierogów i krokietów.. Pizza ta duża kwadratowa +serek liliput mmmm żarcie mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w biedrone wszystko jest dobre
ale uważajcie na paczkowaną garmażerkę i gotowe sałatki, tam jest dużo chemii, konserwantów, trzeba koniecznie czytac wszystkie etykiety, no chyba że ktoś kupuje jak leci i nie zwraca uwagi na to co jest środku, smak tego jedzenia jest ok ale polecam patrzeć też na skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudna ta sukienka
kurczak udka, skrzydełka nugettsy pycha pakowane gotowe danie do odgrzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ol
parówki (te w dużej paczce) popcorn do mikrofalówki chipsy - lepsze od Lays'ów saszetki dla kota Kitty wafelki śmietankowe rurki z nadzieniem waniliowym cappuccino śmietankowe - niecałe 2 zł a jest przepyszne bułeczki z ziarnami draże mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio odkryłam "danie tatarskie" - czyli tatar po prostu. Świetny, niewiele trzeba doprawiać. Rada - aby go rozdrobnić trzeba dodać wody (od Magdy Gessler, z jej programu). PS. - jakie dokładnie parówki polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoldcsx
(od Magdy Gessler, z jej programu)." co ta reklama robi z ludzmi :o jeszcze troche, a nadacie jej tytul swietej, wszystkowiedzacej, wszechstronnej :D a tatar jest wstretny mieso przemielone z plewami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top raszpl
ja polecam świece zapachowe larissa, owoce cytrusowe pachną bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etumpetum
a kupujecie w biedronce tabletki do zmywarki? jesli tak ,to czy sie sprawdzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkóweczka.......
wiecie może jakie promocje są teraz w biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do etumpetum
Tabletki do zmywarki z biedronki to te glossima? Kiedyś je miałam i nigdy więcej, nie rozpuszczały się do końca na krótkim programie nawet przedzielone na pół (mam wąską zmywarkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamm pytanie...
czy w biedronce mozna kupic jeszcze gyros z kurczaka? Jadlam go kiedys u teciowej i bardzo mi smakowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etumpetum
nie wiem czy glossima,nie zwróciłąm uwagi....ale jest ich 100 za 25 zł chyba....byłam ciekawa czy skuteczne są,ale skoro mowisz ,że nie to sie nie zdecyduje na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja używam teraz tabletek do zmywarki z Biedronki, moja zmywarka całkiem dobrze na nich hula. Tak samo używam soli do zmywarki oraz płynu do nabłyszczania, wszystko to Glosima z Biedronki. Przedtem używałam produktów Somat lub Calgonit - i nie widzę specjalnie różnicy a jest duuuuuużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×