Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ej!!! a ja dziś do tego obiadowego gilla wypiłam pół lecha.... no to ja już zaliczyłam dziś otwarcie :D Isia- dawaj nie bój się- masz otwieracz czy ci podrzucić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszka puszką, ale i tak najlepiej podchodzi wieczorem :) kufelków ci u mnie dostatek, wiesz przecież gdzie minister pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minister?? a nie boi się że po wyborach detronizacja z funkcji będzie?? Isia na premiera.... alebo na ministra sprawiedliwości...zadatki masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aski 🌼 wczoraj mnie nie bylo, choc od 5 na nogach :O dzis tez :O no ale wyobrazcie sobie ze wybralismy zie z Darkiem w koncu na zakupy i uwaga uwaga!!!!! kupilismy w koncu zyrandol i malutka lawe :D lazilismy po sklepach 3 godziny :O i jak juz bylismy totalnie zmeczeni w ostatnim sklepie zakupilismy zyrandole w koncu...bo ja juz nie mialam sil lazic po sklepachi wyszukiwac...w sumie wynioslo nas to bardzo tanio, bo tylko 320 zl a kupilismy nowy do naszego pokoju, nowy do kuchni, kinkiet do przedpokoju i lampke dla mlodej :D wiec jak na tyle zakupow to bardzo tanio moim zdaniem, porobie fotki to wam przesle :P no i malutki stoliczek do pokoju...wprawdzie kosztowal fortune, ale jest zaje-bisty :P jak go zobaczylam to od razu powiedzialam ze musze go miec :P Darek w sumie tez nie mial oporow bo stoliczek idealnie pasuje do naszych mebli ;) jak przywioza to uwiecznie na zdjeciu i wysle, i napisze tak, jest bardzo nietypowy, bo gosc sprowadza meble az z holandii, a w sklepach wszystko wyglada tak samo, wiec to byl bardzo dobry wybor :) mlody z mloda w tym czasie byli u babci i jak wrocilam odebrac moje stadko to mlody cosik marudzil, a domu okazalo sie ze ma temperature 38, 5 :O cos mu zaszkodzilo, i chyba wiem co, soczek...:O nie mogl zasnac, dopiero po zaaplikowaniu czopka jakos udalo sie go uspic, ale noc byla straszna, 2 razy budzil sie z tak potwornym placzem, ze nie wiedzielismy co sie dzieje :( no ale przeszlo, dzis rano wstal i jak na razie jest ok ;) mloda z klasa idzie dzis na cmentarz wloski, wiec po drodze do szkoly trza zakupic znicz, obym tylko nie zapomniala :P a wy widze ladna impreze rozkrecilyscie :D Madzia slubny zazdrosny o pokurcza? hehe niezle, ale dobrze ze sie nie obrazil i grila przygotowal ;) a twoj mlody tak jak moja mloda, w ostatniej chwili wszystko mowi :P takie sa chyba teraz wszystkie dzieci :P Isia jak tam praca? jak niunka? az tak zabalowalas z sasiadami? :P Kinia a ty nie pojechalas jeszcze rodzic? jak sie czujesz? Gosia czerwona kartka jak nic!!!napisz choc 2 zdania co u ciebie pozdrawiam i ide mloda budzc do szkoly milego dnia ;) lol ale sie rozpisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z rańca 🌻 Monia czekam z niecierpliwością na zdjęcia:) ja tez noszę się z zakupem ławy ale pewnie jeszcze nieprędko- ta, która jest obecnie, jest ok ale mała:O no i postawię kilka talerzy i już nie ma miejsca :O ale to nic...pomalutku powolutku i będzie git :D a co do kwoty to faktycznie mała!! za tyle rzeczy :) no no... Kiniu nic nie pisałaś z rana...takie to trochę niepokojące ......... Isia :D hehehe..no nie mogę się nie uśmiechnąć gdy piszę o Tobie :classic_cool: ...jak minister wczoraj? grzeczny? no dobra- ja się ewakuuję i za pracę biorę :O piszcie- zajrzę za godzinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to chociaż wyspana jesteś po nocnych igraszkach z Juniorem :) a milczenie Kinii jest dla mnie bardzo intrygujące ;) pogoda dzisiaj u mnie bardzo listopadowa już- taka typowa jak na wszystkich świętych- zimno i mglisto, jakoś tak mroźno czy coś... kurde chyba muszę w końcu iść dziś połazić po sklepach i kupić te kozaki :O chodzi za mną ochota na COŚ..... na razie wyciągam jogurt... co dalej zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odzywam się, żeby nie było że już rodzę:D Jeszcze nie i nic tego nie zapowiada, a ja tak już bym chciała...jutro idę do gina, ciekawe co mi powie...no i nie do mojego, bo mój ma urlop:/ Narazie czuję się całkiem niezle, ale...martwię się że zostane sama w domu, że bede musiała lecieć do szpitala na nogach i z dwiema torbami...ehhh...no ale trza być dobrej mysli... Napiszę jutro jak bede po wizycie u gina...jest od 10-tej więc pewnie napiszę pozniej...dziś na obiadek zupka barszcz z wczoraj:0 a jutro chyba zrobię pierogi z kapusta i grzybami:) W sumie to nie bardzo jest co więcej napisać...każdy dzionek taki sam, w oczekiwaniu upływa...Misiek też już się strasznie niecierpliwi...ciekawe kiedy mi każe przyjść znowu... POZDRÓWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu 🌻 jeśli masz siły i ochotę to moja rada- zrób te pierogi już dziś :D:D i nie wygłupiaj się z tymi siatami i spacerem do szpitala! chyba nie piszesz serio??!!?? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu lekarz na pewno da ci skierowanie jesli tylko bedziesz chciala a jesli boisz sie tego, ze bedziesz jechac do szpitala sama to dobrym rozwiazanie bedzie wlasnie to, zeby ci wypisal skierowanie i tam bedziesz sobie juz czekac w spokoju, tylko w wielkiej nudzie :P mi w dniu terminu chcial dac juz skierowanie, ale ze wzg. na mloda nie wzielam, z reszta ja mialam pewnosc, ze Darek zemna pojedzie jak tylko sie cos zacznie, a ty w sumie nie...:( zycze zdrowka ijak cos jedz do szpitala jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona ma rację! Kiniu weź skierowanie od lekarza! czy Misiek idzie do pracy 1 i 2-go? 2-go pewnie tak- więc może faktycznie żebyś ty leżała już w szpitalu...w nudzie- fakt, ale jednak pod opieką :) no i jest uzasadnienie bardzo ważne- jesteś sama bo mąż nie może ze względu na charakter pracy dojechać szybko :D pozbieraj książkę do czytania jakąś wesołą i lekką, gazetę... nie będzie tak źle.. choć bez netu i Kaffe ;) jesteśmy z Tobą wszystkie myślami :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja.. tyle mnie widać spod dzisiejszych papierów.. no comment Minister dziś idzie na nockę, więc może jakiś zlocik wieczorny? Tak około 21:30 pasuje? Madzi na pewno :P Monia piszesz się? Kiniu- dziewczyny dobrze radzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem czy sie pojawie :P wlasnie gotuje zurek, zaraz kapiemy mlodego, a pozniej kolacja ii pewnie spuniu :P jestem od 5 na nogach, w sumie spalam w dzien, ale cale popoludnie sprzatalam wiec juz ledwie zyje :P jak cos milej zabawy i do napisania jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej macha do was słomiana wdowa .......... ślubny pojechał dziś w trasę- na zastępstwo za kogoś tam kogo sklął tak bardzo, ze nie mam zamiaru pisać- wypipkaliby mnie na pewno i bana bym miała na wstępie... w każdym razie tylko wyjątkowym trafem (lub naciąganiem czasu pracy- a to nie wchodzi w grę) zdąży na 1 do domu...więc na cmentarze pojadę sama z Juniorem... Moniu- nie śpij kochana :) raz możesz przeciągnąć :) a my zaczarujemy ci młodego na odległość i będzie grzeczny w nocy ;) no to znikam na chwil parę... zaglądam co chwila- jak coś to walcie na gadu ;) na razie na gazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×