Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

a ja bym chętnie w doopę komuś kopnęła.... komuś konkretnemu.... zła jestem... i przykro mi... i nie piszcie mi ze to przez to ze mam okres i ze mi za dwa dni przejdzie... :O na razie cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem zla :O mlody od 5 rano spal 2 razy po 10 min, a lulania zeby usnal 30 min. :O nawet kanapk nie zdazylam sobie w tym czasie zrobic...:O az wyc mi sie chce bo nie moge nic zrobic...:( jak by zasnal na dluzej to bym chociaz mogla sobie odpoczac chwile...wiem wiem egoistyczne zachowanie, ale czasem juz jestem potwornie tym zmeczona... Madzia zlosc pieknosci szkodzi, nie zlosc sie :) 🌼 dla Ciebie a dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy co tak wyzywacie od nowej stronicy??:P:P:P U nas w porządeczku...mam nadzieje, że z czasem bede miała coraz wiecej czasu na to zeby usasc i cosik napisać do Was kobietki:) Zuzia śpi włąsnie, wiec piszę...obiadek mam z wczoraj, Misiu mi ugotował rosołek z ryżem...Zuzia miała kolki ale znajoma nam poleciła kropelki espumisan i jak ręką odjął...już ją nie męczy na szczęście:) poza tym uczymy się siebie...czasem mam nerwy bo nie wiem o co jej chodzi, no ale cóż...takie poczatki:) Póki co Misiek dzis do pracki wraca, wiec zostaje sama z Małą całą noc...mam nadzieje, ze bedzie oki...ostatnio ładnie nam zasypia, ok 23 zasypia potem wstaje na jedzonko ok 2-3 w nocy i potem ok 6 rano:)potem czasem przysnie jeszcze do 8, ale dzis nie bardzo...dobrze że w nocy śpi ładnie:) Jak bede miała chwilkę to posle fotki...tzn. zrobię linka:)bo poki co Misiek zrobił rzecz straszną:sformatował cały dysk zamiast tylko partycji C..i nie mam swoich żadnych danych i nic a nic..na szczescie zdążylismy fotki Zuzi przezucić na dysk od kumpla bo to by juz był koszmar stracić te fotki... Aha, mam prośbe...jak macie na mailach moje fotki z brzuszkiem jakieś to podeślijcie mi je na maila....taka pamiątka, szkoda żeby sie straciła:( No to uciekam...zaraz suszę włoski i idziemy na spacerek z Zuzią...a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia przeslalam ci na maila cosik ;) ale tylko jedne, bo z reszta cos sie stalo :O nie wiem co zrobilam, ale cos popsulam :O mi sie juz humor troche poprawilwiec jest ok, spadam obierac ziemniaki do kapusty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem zła.. ale pisać o tym mi się nie chce.. Niech mnie pipip ktoś przytuli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYTULAM!! azaliż Matka Nasza Dobrodziejka w smutku i trwodze serca swego miłością do poddanych swych gorejącego sama zostać nie może a i blask radości oblicze jej łaskawe rozjaśnić musi coby uśmiech zagościł na twarzy jej i słońce w dniach naszych przywrócił......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i cosik rozjaśni oblicze me utrudzone i strapione.. Fakt, Magdaleno- wymiatasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet juz lepiej...ale pewnie wrócę do domu i znowu... nie będzie nowością gdy powiem ze to za sprawą męża mego lubego... a przed chwilą udało mi sę wyskoczyć do sklepu i kupiłam pierwszą część prezentu dla Młodego czyli pościel z bohaterami filmu \"Cars\" do tego dojdzie tor hot wheels i RYBKA :D może planszówkę jakąś kupię jeszcze- ostatnio znowu często gramy wieczorami... ciekawe co JA dostanę od mojego MIKOŁAJA.... ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pewnie też...ale sama sobie kupię... i pod choinkę też pewnie sama- i potem będę się cieszyć jak rozpakuję... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiesz- ja bym chciała coś NIESPODZIEWANEGO od TEGO mikołaja :O nie musi być wielka rzecz..... ale chyba nic z tego nie będzie..... kurde poruszyłam zły temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja to mam faktycznie nastroje \"okresowe\"... zła byłam na slubnego a własnie mi zadzwonił że jedzie do Belgii.... no i zła jestem ze jedzie i że znowu go nie będzie :O kurde a ja gulasz robiłam wczoraj na obiad i nie zjadł :( i nie wziął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ale miałyście wczoraj humorki:(a ja nie miałam siły ani ochoty na nic. Przed wczoraj mały wieczorem delikatnie ochrzcił sofke-orzygał ją,ale dało się zetrzec-za dużo czekolady.Maciej teżmnie wkurzył bo on całe szczęście \"zabrudził\" łazienke:)ale posprzątał,jak to faceci wie że nie może mieszać alkoholu aon to robi. Ale cóż. A wczoraj i przedwczoraj biegaliśmy i załatwialiśmypozyczke z banku bo za sofe było tak wysokie oprocentowanie że szok! Przeliczyliśmy, wzieliśmy więcej żeby spłacićwszystko i będzie git. A no i we wtorek byłam u lekarza z tym zwolnieniem. Załatwiłam tylko teraz pytanie kiedy dostane kasę? Ale damy rade. A co zdjęć to już są zrobione, zaraz jak zjem śniadanie to zgram i wyśle do moni i madzi bo resztynie chce mi sięszukać adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja czekam na zdjecia:) a wczoraj w domu kafe mi szlało i wyświetlało tylko do 65 strony!! nie wiem co sie działo :O nie miałam jak pisać- bo funkcja \"odpowiedź\" \"była niedostępna\" w pracy zaczyna się galopka...ciśnienie mam już 100/200 z tendencją zwyżkową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia-sofki samotnej,z kubą,mój tata z kubą i kuby przy ny(rybki).Nie myslcie sobie że mamay tak brudną wode,jak robiliśmy zdjęcia jak przywieąliśmy to wychodziło tak samo. Chyba bedzie trzeba jeszcze kupić fototapete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie doszło :( sprawdź moze czy ci nie odrzuciło ok? bo czasami nie chce przejść... ale cisza nastał w biurze- rano szef zrobił pogrom i III wojnę swiatową, poleciał na spotkanie i cisza nastała! jaka ulga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę robić nic, nic będę robić A robić nic to znaczy nic nie robić Nic nie robić, zupełnie nic nie robić Będę robić nic, nic będę robić A robić nic to znaczy nic nie robić Nic nie robić, zupełnie NIC NIE ROBIĆ....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta cisza to dlatego że ja tu dziś zawitałam,hihi:)jak tylko usmaże mięsko to spróbuje wysłać jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim sorki ale nie wyrabiam, bajzel w domu, stos prasowania, nadin marudna bo pierwszy zabek!! wychodzi, wczoraj mialysmy spotkanie z dziewczynami z forum \"ciezarne w austrii\" no i jakas taka nie obrobiona jestem. od nowego roku mielismy isc na nowe mieszkanie ale niestety jedna z moich lepszych kolezanek mnie wyhujala i dala w lape 300e i mieszkanie jest jej-wiec i humor na swieta mam blllllleeeeeeeee :-( wogole ten rok 2007 jakis taki nie przychylny jedyne co nam sie udalo to nasz corcia!!!!!!!:p a no i drugie imie bylo ale tylko na chrzest(bo z patronką musi byc,tak se ksiezulko wymyslil) -marysia :-) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się napracowałam, czas odpocząć.. Komu rogalika? Albo nie,nie mam rogalika, bo jak mnie ktoś tutaj podsłuchuje to będzie afera :P PS. Wypipka mi wyraz o podsłuchiwaniu, czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×