Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

IRENO! w imieniu rządu szanownej PRP (Pewnej Rodziny Polskiej) z przyznanej mi ministerialnie władzy zarządzam konfiskatę rogalika! a w ogóle lenia mam nadal ciągle nieustannie bez zmian :O znaczy mi to nie przeszkadza a szef się jeszcze nie zorientował więc.... :P aaa! a jutro jadę do firmy męża po paczkę mikołajkową dla młodego :) ale numer- zupełnie niespodziewanie! slubny dostał esa (bo jest w trasie)z biura ze ja mogę podjechać :D u nas może coś \"karpiowego\" rzucą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona!! co jest? nie było cię od rana nawet na moment.... i na gadu ciągle ten sam opis...... wszystko w porządku? to jednak do ciebie niepodobne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia stawia klocka pewnie... I zagubiła się w czaso-przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałm ponownie ale tylko do Madzi,jeśli dotarły to wyślij do dziewczyn bo jak chciałam wysłać dalej to mi sie komp zawiesił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ja od samego rana w rozjazdach :) nie bylo mnie w domu a zaraz spadam na zebranie u mlodej, jak mi sie nie chce...:O bylam na miescie, wiec mlody wyemigrowal do dziadkow, lazilam, szukalambutow na zime :P ciagle chodze w jesiennych kozaczkach, prawie nie ocieplanych...i wiecie co? matko jak chcesz cos dostac pozadnego to musisz zaplacic ponad 200zl :O znalazlam jedne zajebiste czerwone oficerki, cena przystepna, bo tylko 160 zl, ale jak nie urok to sraczka jak to mowia...rozmiar 36 dobry w stopie ale sie nie zasune do konca, a jak zaloze 37 to sie zasune ale pieta mi lata :O masakra, widzialam tez gumiaczki podobne do Madzi :D kosztowaly rowno 100 zl, i byly o dziwo dobre, no ale wyciagne meza na zakupy to mi cos poradzi :P zamowilam sobie manicure przed swietami :P no i odwiedzilam moja siostre, nastepnie udalam sie po mloda do szkoly, ktora to oswiadczyla mi ze sie zalamala bo dosatala 4+ z polskiego...wiec musialam jej wytlumaczyc ze w szkole dostaje sie tez ciut gorsze oceny niz 5, 6 :P itd. niedawno wrocilam od mamy i zaraz ide z domu znowu... no to tyle :P :D milego wieczorku...🌼 P.S. zastanawiam sie ile kasy bede musiala dzis w szkole zostawic...? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! no to Mona miałaś bardzo pracowity dzień! Isia- jak przelewy?? Paula zaraz sprawdzam pocztę! właściwie to juz- zżera mnie ciekawość czy doszło.... momncik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem- mnie to po śmierć najlepiej posłać :D ale oprócz oglądania zdjęć młody zażywał kąpieli wieczornych no i oczywiście \"dziecka z bullerbynka\" (wg młodego) musieliśmy zaliczyć ;) zdjęcia doszły :D przesyłają się właśnie- na adres Mony, Irenki i Kinii-Gosi adresu nie znalazłam- Gosia- przypomnij się- a Anety adresu nie mam w ogóle ;) a tym wałkiem i ubrudzony mąką to całkiem jak mój Fafik- on też uwielbia pomagac w kuchni- i z wiekiem wychodzi mu to coraz lepiej :D a zdjęcia mam podobne z okresu jak był w wieku mniej więcej kuby- robił pierogi z ciocią :D jak mały młynarczyk wygląda na tych fotkach ;) wiecie- odwiedziłam dziś sklep zabawkowy ...i zostawiłam tam nieprzyzwoitą kasę :O ale cóż dla dzieci wszystko :) młodemu kupiłam tor hot wheels i grę planszową- coś o piratach- powinno mu się spodobać, do tego do wczorajszej pościeli bajkowej dokupiłam poduszkę i kołdrę ( z piłką nożną ;) )- od razu mu to ubiorę i zapakuję-będzie prezent w mega-rozmiarze no i dojdą do tego rybki ;) a drugi mój nabytek to mata dla niemowlaka- siostrzeńca mężowego- taka wiecie- kolorowa, z lustereczkiem, zabawkami wiszącymi na \"drutach\" ..... jeszcze został nam prezent dla chrześniaka- chodzi do 4 klasy. jestem wypłukana z pomysłów- pomóżcie!! a że ten rok jest wyjątkowo płodny!- to przyjedzie do nas w przyszły łikend z mikołajkową wizytą chrzestny Filipa- z córą :O ma 4 miesiące... no i też nie wypada nic nie mieć- skoro oni z prezentem :O myślę o jakiejś sukience dla małej- pewnie oni tego mają dużo- no ale dla mnie to jedyna okazja na kupno takiej fikuśnej sukieneczki w rozmiarze 80 :D no i do tego jakaś maskotka czy lala- może taka \"szmacianka\" - jak za starych dobrych czasów ?? no i teraz czekam aż młody zaśnie - muszę iść do auta, przynieść to wszsytko i dobrze gdzieś zakamuflować.... bo ta mała wsza wywącha wszystko jeszcze przed 1 grudnia o 6 nie wspominając... hi hi hi ;) zdjęcia doszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze jest to, że pomimo mojego odświeżania strony ok 6 razy post z piwem bezalkoholowym pojawił się u mnie o godz. 22.18 :O w jakiej strefie czasowej mieszkam?? ja się pytam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam że ty juz spita pod stołem ......... no więc zdrowko .....daj łyka swojego .....może nikt nie zauwazy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty!! jaka spita :P choć niw ukrywam ze bez kolacji to zaczyna szybko szumieć... pół paczki paluszków na zagrychę to cienka biba ;) właśnie spędziłam w łazience pół godziny i nikt nie wołał: WYCHODŹ W KOŃCU!! cudownie:D śpicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wprost niemożliwe!!!!!!!!!!!!wchodze na kafe a tu nie ma wpisu madzi jak co rano!!!!!!!!!co robisz? jeszcze chowasz te prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dla mnie kanapki :D rano na szybkiego z młodym jajecznicy trochę zjadłam a potem do auta i jechałam ..... jechałam....jechałam.....jechałam.... bo wiecie- pada śnieżek:)nie ŚNIEG ŚNIEGISKO tylko śnieżek..ale to przeca armagedon! no normalnie jechać się nie da- ludzie w domach zostańcie nakupcie cukru i mąki na 4 miesiące i nie wychodzić mi :( 30 na godzinę!!!! do tego 3- TRZY- koparki, maluch i tico ( do tico nic nie mam- sama mtakim do niedawna jeżdizłam ale nie 30 km/h!!) -\"4\" - bieg czwarty wrzuciłam 2- słownie dwa razy na kilka minut na trasie o długości ok 17 km!! byłam po paczkę w firmie męża- paczka taka sobie- no ale darowanemu koniowi..... z tego wszystkiego nie mam nic do jedzenie i chyba padne z głodu...muszę potem wyskoczyc po jakąś drożdzówkę...ale jak tu wyjść?? taka zima przeca za oknem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nie pada :O ja chce snieguuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! trzymaj kanpki :) z szynka i sosem musztardowym ;) a prezent dla Fafika niezly odwalilas :) ja nie wiem jeszcze co dokladnie swoim kupie, na pewno mlody dostanie ten smoczek a mloda jakis wypasiasty piornik, ale co dalej...zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie ja sama- bo do tego dołożyli się moi rodzice i babcia.... ;) teściowa też pytała co kupić i tak z nią rozmawiałam i podsunęłam pomysł na tablicę z korka- taką większą... bo młody przynosi co dzień obrazki z przedszkola, w domu tworzy dzieła swoje...więc nad łózkiem powiesimy tablice i tam będzie przypinał zdjęcia, prace i co tylko będzie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to najgryzdałyście:) co do pogody to u nas wszytski śnieg zaginoł z powodu odwiedzin deszczu:( i za oknem jest BLE... my z kuba siedzimy w domku sami i sie nudzimy bo co tu robić,rysować już nie chce,bajek już nie ogląda a za godzinke bede musiała się upłynnić z małym z domu bo maciej bedzie chciał spać. Wczoraj o12w nocy jechał ze znajomym co u nich kiedyś pracował po towar.Miał wrócić ok10 ale dzwonił że za godz.Pewnie jeszcze rozwożą po sklepach. A wczoraj wieczorem odwiedzili nas znajomi,ci od których dostaliśmy rybkii akwarium,i przywieźli nam 2reklamówki i taki ogromny worek ciuszków dla maleństwa. Jest mnóstwo czapek i kombnezony no i Gosia zapakowała też kilka sukienek:)mam nadzieje że się przydadzą. Kończe bo przyszedł mały smrodek w pieluszce i jeszcze do tego chce oglądać traktorka. Anie wiem czy sie wampochwaliłam że jak Kuba chce to powie jajo i anioł,z anioła wychodzi czasem janioł ale i tak się ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona a te zdjęcia to w końcu masz? ja posyłam jeszcze raz...może zaskoczy.... koleżnka poszła do sklepu i mnie uratuje od śmierci głodowej :D a w ogóle to dooopa dooopa dooopa Paweł dzwonił - w poniedziałek ma rozładunek dopiero 😭 czyli w łikend siedzę sama :O kurde jego no!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudził mnie kac........cholernie boli łep.... :p...........wiruje świa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×