Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

oj poszłabym gdzieś z wielką chęcią no ale moja nadin za mała jeszcze na rozstania :p no i ja bym chyba świra bez niej dostała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alem głodna :O właśnie się dowiedziałam, ze we wtorek jest konferencja w Krakowie na której mam zabrać głos :O ale powiem wam, ze to cud jakis...że ja to już dziś wiem!! normalnie to pewnie w poniedziałek wieczorem przez przypadek ktos by mi powiedział.... ;) no to trzeba sie wziąć do pracy i przygotować cosik .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...jak zwykle na momencik...wlasnie Misiu usypia Zuzię a ja gotuje obiadek...dla mnie pulpeciki a dla Misia kotlety mielone:) Zuzia ma straszliwe kolki wieczrami, od ok 21...ale podaje jej kropelki espumisan i przed wczoraj trwało do ok 2-3 w nocy a wczoraj już tylko do 23:)strasznie sie patrzy jak ona cierpi no i jeszcze to ze jestem sama w domu, ale wiem ze musze dac rade:) Na szczescie dzis ostatni dzien w pracy i weekend dla Misia też...on też niewyspany po tych nockach jest...no ale musi pomagac przy małej, sam dobrze o tym wie... Poza tym Zuzia je co godzinkę, w miarę regularnie już...chociaż minimum co godzine, czasem co 1,5 a jak spi to i co 3 godziny...chociaż moim zdaniem ona bardzo mało spi...w dzien, dobrze ze w nocy sypia normalnie... Myslałam dzis o spacerze, ale zobaczymy w jakiej formie bedzie Misiu...z wózkiem sama nie dam rady zejść i znieść go na dół z 2 piętra...a tym bardziej wnieść z Zuzią na górę...mamy \"wózkownię\", ale to nie moj wózek tylko szwagierki wiec enie chce zeby jakby co odkupować go...kiedyś juz była kradzież piwnic w naszej klatce!!!:/ No to uciekam...trzymajcie sie ciepło...a najgosze jest to ze nie mam pomysłów na obiady dla siebie no i ze mnie codziennie głowa boli mniej wiecej ok 12 w południe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak się rzeczy mają wg mej opinii skromnej: te http://allegro.pl/item271094304_kozaki_oficerki_regulowane_ocieplane_roz_37.html#photo fajne ale czerwony jednak jest trochę niepewny- rzekłabym nie do wszystkiego.....niestety a szkoda te http://allegro.pl/item271095245_kozaki_kowbojki_ocieplane_4_kolory_roz_37.html#photo takie męskie-inaczej mi się wydają..... no nie wiem...nie moje nogi nie mój obciach :P a te ostatnie- czyli- http://allegro.pl/item272331867_kozaki_oficerki_a_la_balerina_ocieplane_roz_37.html#photo to jak najbardziej biorę :D znaczy bierz ;) - cena też dobra!! natomiast w tym miejscu chciałam poruszyć inną sprawę, nieprawdaż, nie mniej ważną... ktoś coś gdzieś otworzyć miał.... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogu na Wyskościach Dzięki ze wy nie wiecie jak na ja drugie imię mam :P (Magdaleny kiedyś nie cierpiałam- teraz podoba mi się coraz bardziej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno- chyba nie masz na drugie ANDRZEJ? Bo jeśli masz- to stawiasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jakby miała to bym się nie przyznała- i to raczej nie z powodu stawiania- bo akurat to to nie problem.... andrzej- to byłby problem... :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mów bo normalnie teraz to już mnie ciekawość zżera... Genowefa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! jak donosi nasz specjalny wysłannik- korespondent z regionu małopolsko- zachodniego nieuchronnie zbliża się godzina zero przywołująca na usta uśmiech a na czasomierz fajrant. Depesze agencyjne obwieszają nadejście łikendu, będącego pod znakiem samotnego lania.... na chwilę obecną trwają ustalenie co będzie przedmiotem lania- wosk, piwo, łzy... o ostatecznie podjętych decyzjach będziemy informować na bieżąco. pozostajemy w stałym kontakcie z naszym specjalnym wysłannikiem tymczasem oddaję głos do studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka łatwa to ja nie jestem- poczekasz trochę :P ale się opłaci :D na razie lecę ostrożnie bo zimówki niby są ale jednak sypie i ślisko...... wieczorem będę na pewno- no chyba ze mi neta odetną,ale zawsze jest komp u rodziny na piętrze z innym dostawcą sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia jeśli interesuje cie moja opinia to mi sie bardzo podobają te czerwone kozaki. Też chciałam sobie kupić w tym kolorze ale że jestem w ciąży to sobie darowałam,bo nogi zawsze przecież puchną. Nie mam kozaków w tym kolorze ale za to sofke:) A te ostatanie też są całkiem niezłe,bo jak dla mnie to środkowe odpadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od około godziny próbowałam się połączyc z netem...i cały czas wyskakiwał mi radosny komunikat- to połączenie ma ograniczoną lub brak łączności no szlag by to!!! w końcu za którymś tam razem po kilkukrotnym zresetowaniu akcespointa udało się :O wrrrrrrrrr a co wy porabiacie?? lejecie wosk?? ja chyba zaraz pójdę w kimono..... pojechałam z młodym do teściowej dziś po południu i normalnie ziewałam tam cały czas- az mi głupio było :O aha! wiecie co? kupiłam na syna szwageriki prezent mikołajkowy- młody ma dopiero 2 miechy niecałe i kupiłam tą matę edukacyjne- wiecie taki kocyk kolorowy i inne szmery-bajery...podobało mi się to jak fiks no i wiem ze nie miała- znaczy nie ma nie ma do jutra!! teściowa mi własnie powiedziała ze jutro tam się wybiera kuzynka i ciotka i to miały juniorowi kupić :O:O żesz by cholera!! a ja za to 9 dych dałam :O mam paragon- to albo wymienię na co innego albo..... heh no ta kuzynka w marcu rodzi więc.... ;) a może jednak nie kupili tego...... no nic śpicie?? no to śpijcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ;) no to nieciekawie z ta mata:( ale moze wymienia ci w sklepie na cos innego w tej samej cenie ;) ja wczoraj zasnelam w trakcie ogladania \"powrotu krola\" :O a zaraz smigam po zakupy... dzis slubny idzie na noc :O ehhhh a mial juz nie miec nocek w pracy i znowu cos pozmieniali i caly nastepny tydzien tez bedzie chodzil na nocki...:( nie lubie tego okresu... milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Mona :( to wiesz...trzeba się znieczulić ;) a ja juz sprzątnęłam, obiad się gotuje- znaczy zupa juz niemal gotowa- dziś koperkowa- a na drugie kotlety z kurczaka ziemniaki i buraki... a na deser mamy : gorączkę :O:O młody jakiś taki ciepły mi się wydawał - choc poza tym ok - norma bez marudzenia, humor ok- ale zmierzyłam mu temperaturę i jest 37,3 :( do tego mówi, ze gdy łyka ślinę to go boli gardło :O:O!!!! masakra no i mam dziś dzień nie teges- nie tylko z tego powodu.... od rana jak na dworcu centralnym- co chwila ktoś do babci przychodzi, juz ok 8.30 przyjechała jej siostra z okolic krakowa, potem wujki :O mam dość :(:( do tego kupiłam wczoraj wycieraczki do samochodu i nie umiem ich załozyc- niby są ok ale jakiś dzyndzel mi tam wystaje nie tam gdzie powinien i kurde boję się pchać na siłe zeby nie złamać :O muszę chyba poczekać na Pawła... nie wiem kiedy on przyjedzie.... i no mam znowu humory pod tytułem \"mąż gdzieś tam a ja go potrzebuję i po co mi taki facet\" i potrzebuję go nie tylko do tych pieprz...wycieraczek tak po prostu chcę się przytulić ;( ej...źle mi coś.... nie ma śniegu- wczoraj po południu i wieczorem padał deszcz- po śniegu zostało wspomnienie znowu jest brudno szaro i słońca jak na lekarstwo...a takie lekarstwo to by się przydało..... choć parę promieni ;) miałam wam wczoraj jeszcze coś posłać ale juz mi kaffe nie wchodziło.. nie wiem czemu :O...znowu im serwer nawalał :O le co się odwlecze to nie uciecze więc prosze bardzo http://dzentelman.com/archives/2006/05/26/sandra-maria-magdalena/ chodzi to za mną od jakiegoś czasu i sobie pod nosem śpiewam...choć w zasadzie nie powinnam...no bo I am Maria Magdalena :) lecę młodemu trochę zupy dać i coś na zbicie gorączki :O narta potem na herbatkę i kawę popołudniową zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo się rozpisałam jak nigdy i mi wszystko wykasowało Wkurzyłam się i ide spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszko ;) spokojnie.... ja mam od wczoraj problemy z netem- wnerwia mnie to!! no bo ile razy można ręcznie się łączyć..i czekać...i czekać.... czekać jak się wyśpisz to napisz jeszcze raz ;) ja też spałam! ok 15 położyłam się na moment z zamiarem tylko poleżę troche tylko - młody po zbiciu gorączki szalał z kolckami....- no i tak do 16 urwał mi się film :D zarąbista sprawa :D pomijając fakt, że przyszedł mój ojciec-miszka nad nami- wszedł do pokoju i ptrzyłjak młody się bawi...i stał...stał... a ja spałam- znacyz tak czuwając i wiedziałm zeon tam jet...no kurde zero intymności...równie dobrze mógłyby mi wejśc do łazienki gdy ja tam jestem :O heh.... :O młody trochę lepszy, ale nadal podejrzany trochę...no i nie chce jeśc za bardzo...nawet swojego ukochanego naleśnika zjadł tylko połowę :O no ale skoro go gardło boli :O ok kończę bo ja się wam tak wynurzam sobotnio-popołudniowo a to nie czas, nie pora, nie miejsce..... jak lanie woskiem?? wyjdzie która za mąż w tym roku ?? hi hi hi a moze komuś dzidziuś się szykuje :P no to nara- wpadnę moze później- o ile mó dotawca netu nie zadecyduje inaczej :O teraz idę na wojnę - BACZNOŚĆ!! ODMASZEROWAĆ!! (wojna jest \"lLEGO-wska\" i coś czuję zemó przeciwnik ma większe doświadczenie w tego typu bojach ;) ) ok odmeldowuję się :D joł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ;) mloda od dziadkow wrocila...chora...:O goraczka, kaszel, katar, bol gardla...na razie wszystkie objawy lekkie, ale nie wiem jak to sie rozwinie, w ktora strone...:( zaraz nafaszeruje ja lekami, sok malinowy i do lozka sie wygrzewac... mam nadzieje ze jej szybko przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×