Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

czytam i czytam...patrze a tu juz 27 stronka...no ładnie ładnie...tak beze mnie... Isia gratulacje dla Weroniki...dziewczyny mają rację...lepiej sie pomeczyć kilka dni niż tak na raty to robić...cieprliwości, nauczy się:) Lecę bo zaraz Misiek pewnie bedzie dawał cynka że wraca a tu naczyn w zlewie cała masa...nie lubię zawalonego zlewu:P A co do pączka to ja też kcem:P jak zawsze zresztą...mówiłam Wam że dziś są znów łazanki na obiadek u mnie...z wczoraj zostało, a nie wiem co na jutro...hmmm... A Misiek narazie robi na rano, ale potem chyba zaczną nowe prace to zaczną się i zmiany...mam nadzieje, że jak bede rodzić to nie jak on bedzie w pracy, bo nie dam rady go wyciągnąć spod ziemi:(:( Pozdrówki, odezwę się jutro z rana, jak codziennie....miłego dzionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobrze że jesteś Madziu bo samemu tu siedzieć i zagracać to wiesz... ;) Wiki wysiusiała się jeszcze przed spaniem (idzie spać około 12) dwa razy do nocnika. Problemem jest to, że nie zawołała tylko przytaknęła na moje pytanie czy chce siusiu. Więc poniekąd jestem w punkcie wyjścia, bo chodzi o to żeby wołała. Teraz na spanko załozyłam jej pampersa żeby się wyspała... A potem jak wstanie to nocnik.. Tylko jak sprawić żeby wołała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia spoko- najwazniejsze ze załapała ze wazne aby do nocnika sikać :D moze ucz ją- gdy zapytasz czy chce siku i potem jak siedzi na nocniku- zeby mówiła sisisisisisis- tzn mów razem z nią i potem może ona - najpierw odruchowo a potem swadomie- zacznie tak wołac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrazy dźwiękonaśladowcze też już jej prezentuję... Dziękuję, że jeszcze mnie nie wywaliłyście stąd z moimi moczopędnymi tematami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moja droga chyba popadasz w przesadę ;) to jest forum o dzieciach- z założenia a dzieci to w końcu kupy pieluchy i inne takie nie?? a ze do tego rozwijamy siew innych tematach to chyba też dobrze, nie ?? :) a powiedz mi czy ty pracowałaś? tzn teraz w domu pracujesz z młodą a przed porodem i ciążą? ja juniora urodziłam na 2 roku studiów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuż przed zajściem w ciążę zaczęłam pracę w sekretariacie lokalnej gazety. Praca fajna, tylko mały szczegół- umowa na zastępstwo. Poszli mi na rękę o tyle, że mam wychowawczy. Do końca 2007 roku. Więc na dniach czeka mnie rozmowa z szefem czy tam wrócę- na inny etat, dziennikarza- czy nie. Chciałabym wrócić tam na rok, do czasu kiedy Wiki pójdzie do przedszkola. Wtedy będę mieć większe pole manewru i możliwość znalezienia innej, może lepszej pracy. Bo teraz nie mam jej z kim zostawić, teściowa kręci nosem a moja mama się do tego nie nadaje. A zatrudniać opiekunkę to mi się nie widzi, tyle kasy to kosztuje że szok... To tak pokrótce. Broniłam mgr z językoznawstwa, na filologii polskiej, na UJ, w siódmym miesiącu ciąży. Coś jeszcze? Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem po socjologii na UŚ - pracuję w Oświęcimiu w organizacji pozarządowej, mój młody chodzi do przedszkola- to juz 3 rok w jego karierze przedszkolaka- zerówka w przyszłym- jak ten czas leci!!!! mąż jest kierowca- jeździ tirem- cysterną a ja ci posyłałam zdjęcia? chyba nie.... nie pamiętam :O jak coś to dawaj maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż jest kierownikiem w dziale kontroli jakości w Krośnieńskich Hutach Szkła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja melduje ze wozek sie na sloncu juz wysuszyl :) uffff na szczescie :P Madziu jak masz moje fotki jeszcze na maila to przeslij Irence ;) taka moja mala prosba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krosno chyba słynie.. Tak, chyba na pewno słynie... Jestem niemalże pewna że słynie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wysłałam zdjecia z chrzcin :d te spakowane rarem- Isia sprawdz pocztę :D a co do wózka- to dobrze ze się wysuszył!! masz szczeście ze slonko ci świeci- w oświęcimiu nie byłoby szansy na to dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok zaraz sprawdzam pocztę a jak nic nie ma to gołąb pocztowy dostanie w kufer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. poradźcie!! Przestało padać.. Dramat!! Jak Wiki to zobaczy to żadną siłą nie utrzymam jej w domu. A na spacer- pampers bo jak się posiura w majtki to się przeziębi.. Więc co robić, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciągaj farby i maluj- dzieciaki lubią \" brudną robotę\" ;) albo wymyśl wspólne gotowanie ja czasami pozwalam mojemu w zlewie przelewac- tzn on sobie tam kombinuje - rurki, słomki do napoji , lejek i takie tam i trochę wody i ma dziecko zajecie- to wtedy gdy pogoda na zewnątrz nie pozwala na takie harce w ogródku w basenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej chyba nie odciągnie od myśli o spacerze.. Jak będzie widziała że nie pada to koniec.. I znowu pampers i działanie na raty.. Utrzymać ją w domu za wszelką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×