Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sudoku

KOPENHASKA- 2.07- nie ma to tamto, walczę do końca!!

Polecane posty

Gość sudoku

Witam! Wiem, ze powstało już kilka podobnych tematów, jednak stwierdziłam, ze muszę założyć swój. 13 dni.. ale podobno WARTO! Zapraszam serdecznie, może znajdzie sie tu ktoś kto również podejmie wyzwanie i nie zniknie po 2 dniach. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzałam się tą dietą w zeszłym roku i ładnie schudłam nie powiem dużo biegałam w tym czasie, po zakończeniu diety stopniowo dodawałam pokarmy a i tak utyłam odradzam. Znajdź lepiej coś wolniejszego ale bez efektu jojo gwarantowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
Goniaczku a ile schudłaś? wies zpo kopenhaskiej mam zamiar w ogole zmienić swoje nawyki żywnieowe, więc wydaję mi się, że to dobra dieta na start zdrowszego stylu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichrini
Sudoku, od jutra zaczynam z Tobą. Co prawda miałam zacząć pierwszego ale nie wyszło:( trzymaj się jesteśmy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
Zichrini bardzo mi miło :) Ja również miałam plany na dzis ale niestety goscie i rodzinny obiad, zniweczyły mój pomysł. :( Napiszesz coś o sobie? wzrost, waga, wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichrini
Właściwie to ja zaczynam juz od paru dni... i ciagle cos mi przeszladzalo. Ale teraz mam motywacje:) Mam 172, 63 kg, 22 lata, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
165cm, 21 lat, 60 kg. a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichrini
Z Krakowa. A Ty? Mam nadzieje, że tym razem uda się wystartować, bo pierwszy dzień jest najgorzszy. Do jutra Sudoku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
ja z warszawy. Jutro na pewno zaczynamy!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonnna
ja również sie dołączam jeśli mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichrini
Im więcej nas tym lepiej:) Ja już po kawie, siedze w pracy, głodu nie czuje bo wczoraj zrobiłam zapasy w żołądku... powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
Zichrini ja też już po kawce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! też od dzisiej zaczynam kopenhaską! :) i też juz po kawie jestem ;) powiedzcie tylko mi co czym można zastąpic bo różnie piszą, też miałam zacząć od wczoraj... no ale wyszło jak wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichrini
Super Agnieszko! Jestem pewna, że nam się uda dzisiaj zacząć! Ja np. nie jem szpinaku tylko zawsze brokuły (szpinaku nieznoszę). Robiłam już tą dietę dwa lata temu, nie pamiętam ile schudłam ale rezultat był bardzo zadawalający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmeee
hej dziewczynki zaczynam z wami ide zrobic kawke zaraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmeee
jak bede miala sile to a6w tez zaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny czy mogę do was dołąćzyć.Z tego co widzę to mam największą nadwagę , bo mam 169 cm i waże 67 kg.Tylko bardzo proszę o podanie tej diety bo gdzieś ją zarzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
Bardzo mi miło, że Nas tak dużo :) jak to mówia w kupie siła :P Jaki macie cel do osiągnięcia? Wymarzoną wage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
Baardzo zapraszamy :) Tylko nie wyłamujemy się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała ważyć 58 kg ale poproszę o dietkę jeśli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
DZIEŃ 1 i 8 śniadanie: kubek kawy i kostka cukru lunch: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak , pomidor obiad: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2 i 9 śniadanie: kubek kawy i kostka cukru lunch: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną obiad: plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 i 10 śniadanie: kubek kawy i kostka cukru, grzanka lunch: gotowany szpinak, świeży owoc, pomidor obiad: plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4 i 11 śniadanie: kubek kawy i kostka cukru lunch: tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny obiad: sałatka owocowa, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 i 12 śniadanie: duża tarta marchew z cytryną lunch: duża chuda ryba obiad: befsztyk, sałata i brokuły DZIEŃ 6 i 13 śniadanie: kubek czarnej kawy i kostka cukru lunch: kurczak, sałata z olejem i cytryną obiad: 2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 śniadanie: kubek herbaty bez cukru lunch: kawałek chudego grillowanego mięsa obiad: nic Uwaga! Bezwzględnie diety kopenhaskiej nie mogą stosować kobiety w ciąży oraz karmiące, a także osoby z problemami zdrowotnymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
przekopiowane ze strony internetowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję , ale jednak zacznę od jutra, bo dziś nie jestem przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 3 dniach niestety sie zlamalam..ale jestem juz w 100% przygotowana, wlasnie sobie lunch robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudoku
ja z lunchem poczekam na swojego chłopaka, tzn on bedzie wcinał leniwe a ja szpinak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zichrini
Dziewczyny południe już za nami! O której jecie lunch? Ja dopiero po pracy około 17. Chciałabym do 56,57 dojść. Wyobraźcie sobie jak wyglądacie w kostiumach kąpielowych. To pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×