Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sudoku

KOPENHASKA- 2.07- nie ma to tamto, walczę do końca!!

Polecane posty

Gość Zichrini
A jak wy dzisiaj? Dzielnie się trzymacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, taki koncert to super sprawa;) baw sie dobrze:) ja dzis dom ogarne i o 13 na fitness lece by dobrze zaczac diete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kawka już wypita, jajka na potem gotowe, sałata pokrojona i mięsko do gotowania przygotowne... Jakiś czas temu przechodząc przez ta dietkę pomogło mi takie wcześniejsze przygotowanie. Potem szybciutko wyciągałam to z lodówki i nie musiałam patrzeć na te wszystkie smakołyki, których jeść nam nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac27
WITAM Dzis 1 dzien! poprawilam sobie moja wage z 61 na 62 bo niestety myslalam ze mniej waze ;-) !!!! przygotowalam sobie brokuly, jajka, pomidorka i juz sie nie moge doczekac!!!!! Powodzenia ja tez nie mam wagi! ale sie pomierzylam! biodra: 98 cm (skandal! ;-( jak szlam rodzic to tyle mialam) udo:56 cm (szok ;-( ) nick .......................dzien diety.......waga obecna ....CEL izac29.....................1....................62 kg ..............57kg cycu 26....................0....................70kg............. ...55kg Chocolate17...............1....................70kg..... ............50kg sudoku......................1...................60 kg..................54-53 kg Zichrini.....................1...................63 kg................56 kg Dott Malutki ...............1 ..................65kg ................59kg Tulla.........................1...................64kg.. ...............56-58kg chance......................0...................67kg.... ...............57-58kg Olinka20....................1...................58,5kg.. ..................52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s----------> czy któraś z Was jest z Trójmista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :) Ja równiez dzisiaj bardzo dobrze się czuję. Niestety jestem uzależniona od stawania na wadze gdy jestem na diecie i odnotowałam dziś spadek 0,6 kg i to raczej nie woda bo wczoraj łącznie z herbatkami wypiłam 3 litry!!! A propos miejscowości to jest moze ktoś z Warszawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izac29
Juz po obiadku... fuj............. rano ugotowalam sobie jajka polaczylam z pomidorem i 200 gr brokolow! jak sie to wymieszalo i puscilo sok... blleeeeee! ;-( dzis jescze befsztyk z salata! bleee nie lubie salaty! i mam problem! chyba zostanie na samym befsztyku! ...................................................................................... powodzenia laseczki bedziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izac sałata koniecznie!! Ja za zwykłą nie przepadam bez śmietany :D dlatego zaopatrzyłam się w lodową która jest pyszna!! A co do lunchu to jak nie wymieszasz składników to nei puszczą soku i moze łatwiej będzie Ci przełknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dziewczynki powstawały i już się odchudzają. Ja niestety dzisiaj nie zaczne, boli mnie szczęka i wcale jeść nie będę. Zaczne od jutra, ale to akurat nie problem ,że zrobię sobie głodówkę. Sudoku ja jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..........dzien diety.......waga startowa.....a waga aktual...CEL izac29.....................1....................62 kg .......................57kg cycu 26....................1...................70kg............. ..........55kg Chocolate17...............1....................70kg..... .................50kg sudoku......................1...................60 kg..................54-53 kg Zichrini.....................1...................63 kg..................56 kg Dott Malutki ...............1 ..................65kg ...................59kg Tulla.........................1...................64kg.. .................56-58kg chance......................0...................67kg.... ...............57-58kg Olinka20....................1...................58,5kg.. ..................52kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezpraszam dopiero teraz włączyłam kopmuter.. Ja zaczełam dzis kopenhaska ..skąłdniki na dzien dzisiejszy juz mam :) zoastał jeszcze szpinka do zjedzenia ,pomidor i sałata .. Pozdrawiam odezwe sie wiczorem jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja dzis jestem jakas pelna energii a myslalam ze bedzie żle bo ja kiepsko znosze takie diety ale wstalam , wypilam kawcie i teraz mam taki zapał i tyle energii ze az sie wzielam za spratzanie, zobaczymy jak bedzie jutro ale jestem pelna zapału a to juz polowa sukcesu:) a dlaczego mnie nadal nie ma w tabelce?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja proponuje wogóle zmodyfikować tą tabelke żeby lepiej było widać nasze efekty, to jest moja propozycja nie musicie jej przyjąć:) : Nick.......Waga startowa...Dzień diety......zrzucone kg....cel kołderka*......75.................2.................0.................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosssmoss
dodałabym jeszcze wzrost: Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałabym jeszcze wzrost: Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg co Wy na to?? to oczywiście ja powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałabym jeszcze wzrost: Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg co Wy na to?? Teraz powinno być dobrze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg chance.........67kg............169...........0...............?...............57-58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg chance.........67kg............169...........0...............?...............57-58kg olinka20.........58,5kg.........169..........1...............0...............52kg ja wlasnie po cwiczeniach 45 min;) nawet slonce wyszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg chance.........67kg............169...........0.......... .....?...............57-58kg olinka20.........58,5kg.........169..........1.......... .....0...............52kg kołderka 75..............168.................2............0.................60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg chance.........67kg............169...........0.......... .....?...............57-58kg olinka20.........58,5kg.........169..........1.......... .....0...............52kg kołderka 75..............168.................2............0.......... .......60 aagnieszka1985 75,5.........180.................2............??.................57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.......Waga startowa...Wzrost....Dzień diety......zrzucone kg....cel sudoku.........60,3 kg........165cm.......2..............0,7kg.........54-53kg chance.........67kg............169...........0.......... .....?...............57-58kg olinka20.........58,5kg.........169..........1.......... .....0...............52kg kołderka 75..............168.................2............0.......... .......60 Chocolate17.....70kg..........170..........2..........3................50 Razem razniej hihi (: a zaraz kolacja :D o 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chocolate to co ty przez 2 dni 3 kg stracilas?/ ale ci dobrze , ja cos czuje ze tyle schudne ale po 13 stu dniach:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×