Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Garguła

Co byście wybrały kobiety..?

Polecane posty

Gość Garguła

Związek pełen szacunku, delikatności, oparty na tzw porozumieniu dusz, ale kompletnie pozbawiony chemii, czy tez szalona namiętność, doskonały seks i skrajne emocje ale przyszłośc niepewna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oligoaneczka
ja juz teraz spokojna milosc... bo to jest przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garguła
niestety, opcji pośrodku nie ma..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno i drugie, niekoniecznie z tą sama osobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybieram ten z \"porozumieniem dusz\" bo jak ono jest, \"chemia\"też się znajdzie :P I do autora/ki - czy tylko masz dwie opcje do wyboru ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garguła
tak, tylko dwie skrajne... Może czekac na trzecią..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opcja druga tak samo szybko
jak się pojawiła, tak samo szybko się skończy niebawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak \"Związek pełen szacunku, delikatności, oparty na tzw porozumieniu dusz, ale kompletnie pozbawiony chemii,\" z BRZYDALEM a \"szalona namiętność, doskonały seks i skrajne emocje ale przyszłośc niepewna...?\" z PRZYSTOJNIAKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garguła
z brzydalem? czy ja wiem..? Nie iskrzy, ot co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111111111
A kiedy przyszłośc jest pewna ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirilllaa
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **************
chyba druga opcje tzn moze nie ze bym wybrala ,tylko po prostu jak to prawdziwa chemia to bys nie mogla sie po prostu oprzec tej namietnosci a z nudziarzem do konca zycia....??nawet tacy nudziarze nie sa pewni i zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111111111
a ten sex to na 100% był taki dobry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne masz doświadczenia, nie do pozazdroszczenia. Jak dla mnie z tych skrajności nic nie może być dobre. Co mi po \"szalonym seksie\", kiedy brak perspektyw na jutro ? Co mi po \"chemii\" samej w sobie, kiedy nic kompletnie poza tym nie wiązałoby mnie z tą osobą. Toż to czyste opcje dla desperatów. Normalni ludzie, wybiorą inne rozwiązania, korzystne dla obu stron. No, chyba, że w desperacji swojej, wybierają na oślep, po to tylko by zaspokoić swoje żądze lub podreperować swoje obolałe ego. Brrrrr, do kitu z takim wyborem :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dwojga złego wybrałabym pierwszy wriant, ale czegos tu nie rozumiem - przecież można obie rzeczy połączyć. Może nieodpiwiedni faceci Ci sie trafili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedza
przecież znasz odpowiedz to po co pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,Stańczyk... Umiejętności w tej materii nie mają związku z urodą... To przystojniak może być nieciekawy w wyrku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwo karmi
to jest jakis nierealny wybor bo ani jeden ani 2gi wariant nie jest wystarczajacy do stworzenia zwiazku. jezeli liczy sie sam sex to prawdopodobnie predzej czy pozniej sie jedna strona przywiaze samoistnie a zwiazku z tego nie bedzie wiec bedzie cierpiala. w 2gim przypadku bedzie podswiadomie szukala kogos kto by ja podniecal i zaspokoil w lozku. trzeba szukac takiego z ktorym jest i chemia i to drugie i wcale nie ma tu prawie nic wspolnego z tym uroda bo " brzydal " tez moze byc sexy, kazdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiesz
co czuje czytają to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie swietne i trudne zarazem pytanie,bo cóż to za prawdziwy zwiazek bez namietnosci? niewiadomo czy ona keidykolwiek sie narodzi...jesli obecnie jej nie ma to chyba sama z siebie nie przyjdzie. Co wybrac(?)-to zalezy czy pragniemy obecnie stabilizacji wtedy ta pierwsza opcja \"porozumienie dusz\" ale, walsnie znow wystepuje pewno \"ale\" nie bedzie tej rozpalajacej iskierki ktora tak pozadamy. Nie mozna znow pakowac sie w zwiazek bez przyszlosci, chyba ze chcemy przezyc jednorazowa przygode. tak czy siak uwazam ze namietnosc jest jedna z najwazniejszych rzeczy i esli jej nie ma to zwiazek traci, to nie jest wowczas taka milosc jaka kbieta sobie wyobrazila, o jakiej marzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema z ta waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×