Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość widać...
no jasne, ze nie Ty Pajoonk, bo to ja powiedziałam - to przecież logiczne i z przekąsem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
ale Twoja koleżanka powie - ze ze ZGORZKNIENIEM - bo ona tego nie rozróżnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONICZKA KA
piszcie na temat!!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
PAJOONK prawda nie sadzilam absolutnie zawsze taka rozsadna bylam az strach,a teraz....jestembezradna prosze powiedz mi doradz co am mu powiedziec by jak najmniej nas bolalo...jak myslisz znienawidzi mnie prawda?tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
też czytasz bez rozumienia - ja NIE KRYTYKOWAŁAM niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
dobra spadam na inny temat, koniec dyskusji, ta juz dala, maila, ten bedzie skamlał i tak za miesiac napisze kolejny temat, "chłopak sie spuszcza na mnie 5 razy dziennie, czy to normalne zeby mial tak pełne jaja spermy? " rozgoniłysmy bande napaleńców widac... 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
A JA MAM NA ODWROT jesli jego uczucia są prawdziwe to nie...nie da sie wszystkiego przewidzieć....niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
eeee taaaaam 6 razy a nie 5;) widać ze nie znasz napaleńców;)...widać buźka dla Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
na odwrót - Ty musisz określić priorytety w swoim zyciu. Nie da się mieć ciastko i zjeść ciastko. Masz męża, za chwilę , czy już nawet masz kochanka. Chcesz mieć jednego i drugiego? Jednego będziesz oszukiwać i drugiego? Twój wybór, bo nie da się trzymać dwóch srok za ogon jednocześnie. Można - ale do czasu. Jak się rypnie - to co zrobi Twój mąż? Martwię się, żebyś nie obudziła się z ręką w nocniku... zostaniesz sama, bo jeden i drugi nie wybaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
widać... - niech na odwrót Ciebie posłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
dobrze PAJOONK ale co mu poweidziec ze czemu go oklamalam ,ze chcialam sie zrelaksowac? zabawic ?zaden facet by tego nie przelknal a juz na pewno nie ten ktoremu na nas zalezy prosze doradz ostatni raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
A JA MAM NA ODWROT - zostałem tu nazwany napaleńcem wiec co mogę doradzac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
eeee taaaaam :):) nie umiem tej łapki zrobić, a też chętnie bym pomachała. Dała, dała (@) hahaha bo szybka bardzo..a pajoonk skorzysta pojutrze umówią się w realu i będzie fajnie...mąż nieszczęśliwy w domu, kochanek porzucony, bo się nie spuszczał, teraz pajoonk przejdzie test i bedą żyli w ośmiobokach, no sorry, przesadziłam w sześciokącie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
widać... czym sobie zasłuzyłem na Twoją złosliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
który facet łyknie tekst - że chciałaś się jedynie zabawić? Na odwrót - obudź się proszę!!! I sama odpowiedz sobie na pytanie - czego Ty od zycia chcesz? Rozwalić rodzinę? Czy ją zostawić i być z chłopakiem poznanym na czacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
ale znasz meski punkt widzenia wiesz co moglabym mu powiediec by jak najmniej cierpial.Wiec prosze powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
Pajoonk - to zarty tylko! Gdzie widzisz złośliwość? Nie masz poczucia humoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
hehehe dobre dobre widac.. a łapke robisz tak, powiem ci chociaz jestem zlosliwa i zgorzkniala- pani psycholog tego topiku dzis mnie uswiadomiła, w tych nawiasach [ ] wpisujesz"czesc" , bez spacji w srodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
widac...widac ze jestes rozsadna jak ja kiedys bylam ale wiedz ze rozne rzeczy moga cie jeszcze czekac...kilku z nich ci nie zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
widać... ale zeby od razu ośmiobokach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
pajoonk no musisz miec miejsca duzo zeby wywalic z siebie te hektolitry szescienne spermy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
A JA MAM NA ODWROT - zgubiłas sie kobieto....moja rada zostaw chłopaka...masz dom i rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
no bo ja nie gramotna w matematyce - tak na oko strzeliłam... no bo tak: Ty, Twoja żona, Twoja kochanka, ta pani, co to się kochanek nie spuszczał, Jej mąż, Jej kochanek... to ile już razem jest? Jezuuu jak ja nie znoszę liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
widać... ja jestem sam:) rozwiodłem sie dla kobiety kochanki;) i potem sie jej znudziłem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
na odwrót - Ty nie wiesz, co mnie spotkało i co już przeżyłam - więc ostroznie z sądami OK? Co mnie może czekać, a co nie? Mówię Ci z dobrego serca i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
no Ok - Twoja BYŁA żona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
A JA MAM NA ODWROT - moze to ja jestem zgorzkniały...ale nie wierze miłość na drugiej randce.... po prostu jest chemia...bo on jest kimś nieznanym, tajemniczym a to pociaga....wróć do meża i nie krzywdz nikogo bo nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
kur... ja tez sie z tym liczeniem pogubiłam... :o ale nasienia wystarczy dla wszystkich bo pajoonk ma pełne jaja! to najwazniejsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
jak już to kochones :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
hahhaha kwiczę ze śmiechu - jesteście WSPANIALI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×