Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość widać...
nie mam na szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
LEN POLSKI -masz troche racji ze mam dbac o siebie robie tak i przejrzalas mnie to ja mam ochote go przeleciec ,ale jednoczesnie nie che mu skrzywdzic psychiki jak ktos tu juz tak powiedzial-jak robia to faceci kobieta!nie chce go potem zostawic bez slowa ,co mu powiedziec po??wstretna jestem wiem ale dlaczego faceci moga a kobiety nie?ja tez chce miec to czego pragne a jesli nie am tego u wlasnego meza to moze dac mi to on,tym bardziej ze czujemy do siebie jakas fascynacje .Problems sie zacznie gdy on bedzie nmnie chcial na stale a ja bede musiala powiedziec mu prawde bo teraz nie potrafie tego zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
w taki sposob nigdy i nie mam zamiaru, dzieki za krótkie szkolenie, ale wybacz, nie skorzystam z twoich rad flirciaro :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
ja też mam ochotę na flirt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
Jesteś bardzo zgorzkniała, ciekawe-jaki tego powód ? :P Składam wyrazy współczucia, szczere... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam na odwrót ale inaczej sie nie da przecież w końcu to wyjdzie on duży chłopak jest poradzi sobie tylko im szybciej tym lepiej wiem co mówie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
zrujnowana dusza o kim mowa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
zrujnowana dusza -flirtujemy czy nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
pajonk ale na flirt czy na FLIRT bo jak sie okazało jest róznica i to ogromna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
Lnie - ty nie rozumiesz istoty flirtu. Poczytaj se, co to jest: Flirt jest często określany jako okazjonalna rozmowa z nutą romantyczności, ale w rzeczywistości może się on odbyć całkowicie bez użycia słów. Te jaja pelne spermy - to ta romantyczność rozumiem.... Flirt to sposób traktowania poważnych rzeczy (takich jak pociąg seksualny) z niemalże oszukańczą lub samooszukańczą lekkością. Może być przyjemnie zabawny lub bardzo ekscytujący, w zależności od kontekstu. Ludzie, którzy flirtują mogą mówić i zachowywać się w sposób, który sugeruje większą intymność niż taką, jaka jest stosowna do stopnia znajomości (lub czasu, jaki dwoje ludzi się zna), w rzeczywistości nie mówiąc ani robiąc nic niestosownego. Jednym ze sposobów, by to osiągnąć jest dać odczuć w komunikacji nutę ironii lub gry. Flirtowanie to ważna część zalotów, często przeradza się w długoterminowe związki takie jak małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
widac... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
eeee taaaaam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
widać... tylko ze te słowa o jajach pełnych spermy jakoś nie odstraszyły facetów od Len....czyżby kobieca zazdrość przemawiała że ona ma powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
Słowa były skierowane do pani *eeee tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
powodzenie powiadasz? To tak się to nazywa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
Do * widać Z całym szacunkiem-droga koleżanko, jeśli Ty kierujesz się w życiu też czystą teorią, to nie dziwię sie Twej zgorzkniałości również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
widać...widać lubisz krytykować...poza tym co CI np. do mojego flirtu z duszyczka? to chyba sprawa miedzy nami;) co moja duszyczko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
Jak najbardziej mój pajoonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
zrujnowana, Ty nie wiesz, co mówisz!!! nie znasz mnie - a oceniasz kategorycznie...oj załosne to - i to bardzo...prawda w oczy kole, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee taaaaam
zrujnowana a ty sie czepilas pajonka bo ci pare ciepłych słow powiedzial, wcale sie nie dziwe temu twojemu ex ze cie olał, jak ma cie facet szanowac jak ty sama siebie nie szanujesz, litości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
a co do wypowiedzi Lnu...to pisze szczerze to co mysli...i za to jej sie należy szacunek nawet jeśli dotyczy jaj pełnych spermy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
poprawka *Pajoonku :) (z duzej literki) :P "Prawda w oczy kole" powiadasz? :D A jaka ta prawda jest? Bo się pogubiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
a gdzie ta krytyka, co/ Pokaz mi gdzież ona? w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać...
żeś szybka kobieto - i do tego czytasz bez zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pajoonk
len polski szacunek i do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×