Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

Gość PAJOONK
u mnie sie żona dowiedziała wiec nie zaprzeczyłem.. ale kiedyś tu na kafe napisał ze jeśli chodzi o kochanki to faceci zawsze wpadają bo myśle emocjonalnie ;) natomiast kobiety zachowują zimną głowę i są bardziej uważne.. Powód kochanki... dokładnie co samo co u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak33
masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJOONK
na odwrót zgadzam sie z duszyczką nie potrzebnie analizujemy kazde jego słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powody są różne ale ogólnie mówiąc to podobne do Twojego jak i Pajoonka:) moja żona niczego nie wie i dowie się tylko przez przypadek albo ja sam o tym powiem jeśli uznam to za stosowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzd
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
xyzed, a ile czasu trwa to u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
100 pytań do... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
MAK_ do kogo te pytanie?PAJOONK jak sie dowiedziala ?przylapala was?ktos jej powiedzial?jeli powod taki jak u mnie to ja tez ci sie nie dziwie,dziwie sie jedynie kochance ,ale ty znajdziesz lub masz juz pewnie niejedna...jesli chodzi o mnie wiem jedno ja zachowuje trzezwy umysl ale nie przy nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeca wiek nieważny,a kręci się to u mnie dopiero 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzd
no powiedz:) proszę :) mnie interesuje:) wogóle interesują mnie faceci mający kochanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzd
nie...takie hobbystyczne zainteresowania co Ci szkodzi powiedzieć...to jakas tajemnica wielka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzd
o ile? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna tajemnica ale już wiek podawałem :D no chyba ,że gustujesz w panach po 40tce i chcesz się ze mną umówić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzd
Panowie po 40 nie są źli :) niektórzy nawet nawet;) z tym ze ja sie nie umawiam przynajmnije na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
Do *A JA MAM NA ODWRÓT Nie znam dokladnie Twojej sytuacji, ale z tego, co piszesz (być może sie mylę), nastąpiła u Ciebie stagnacja w związku, mąż w jakimś sensie przestał Cię adorować, przestał zabiegać... A Tobie tego brakuje i znalazł się w odpowiednim czasie (w sytuacji "zapotrzebowania") facet, który mówi Ci rzeczy, jakie chciałabyś usłyszeć, bo tego właśnie Ci brakowało, przy nim czujesz sie wyjątkowo (nie poddaję w wątpliwość wypowiadanych przez niego slów-ocena należy do Ciebie), stąd Twoje napawanie sie każdym jego słowem, sms-em... A że jeszcze jest chemia, to ... :P Nie odbieraj tego źle proszę, przeciwnie, uważam, że jesteś wartościową kobietką i życzę Ci jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJOONK
na odwrót - domysliła sie to raz a dwa znalazła w moich rzeczach drobną rzecz którą zapomniałem usunać :D:D co mogę Ci powiedzieć jedynie na osobnosci :D a niektórzy to chyba nie czytają emaili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee taaaam
🖐️ czesc zboczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
mam jeszcze tez tylko jedno pytanie Pajoonk XYZED i prosze odpowiedzcie o nic wiecej juz nie bede pytac !!!!!!:)prosze powiedzcie czy to co przezywacie zkochanka(PAJOONK przzyles) bylo warte?czy te chwiel e mialy dla was jakakolwiek wartosc mile wspomnienia uczucia...a TY PAJOONK czyzdecydowalbys sie ponownie gdybys mogl cofnac czas....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAJOONK
xyzed - teraz wiem dlaczego sie u Ciebie kręci...nie trzeba było zaczynać przed 30;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
No no no :P - xyzed, niezły wynik - 5 latek!, cwany lisek z Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee taaaam
nie do konca.. brakuje mi tu widac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
DUSZYCZKO-wiem ze to chemia przeciez go nie kocham ale te chwile z nim daja mi sile isc naprzod,tylko potem musze go odkochac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA MAM NA ODWROT
PAJOONK ja czytam maile i mam maila wiec mozesz mi poweidziec na osobnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×