Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ma tyle cyfr co komórkowy nr. przecież stacjonarny ma mniej cyfr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKończyłam!! hurrrraaaaaa!!!!!!!!!!! 4 rozdziały streszczone. Jutro facet od angielskiego przychodzi... będzie mnie uczył... i jutro znowu 4 rozdziałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol stacjonarny ma tyle samo cyferek... komorka ma 9 cyferek, i stacjonarny tez. moj np 33874 * * * * :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko69
zagłosowałam. pozdrawiam :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorymuniedotaktu
mozna sie przylaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko tez dzieki... A co tu tak pusto ? Podobno po 20 mieli byc.... ajj... to ja chyba na spacer z pieskiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim nowym i \"starym\":) żabka, krejzol--->dzisiaj też mnie nie będzie, a w ogóle to ja na jakieś psychologiczne forum się nadaję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > a ja myślalam ,ze byłaś na jakimś rajdzie po sklepach z ciuszkami :) a ja dzisiaj byłam w centrum i kupilam sobie rybaczki w vero modzie ,nie zgadniecie za ile ...30 zł. :D uwielbiam wyprzedaże :classic_cool: tequilka > zagłosowałam ,przypomnij mi jutro to tez zaglosuję :) niedorymuniedotaktu >witamy :) ziobro > słonko co sie dzieje ? :( 👄 dla Ciebie i majki i 🌼 🌼 🌼 nie smuć sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
* Majki ,oczywiście mialo być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka dzieki.... ja musze zmykac bo zaraz maz przyjedzie i znou mi sie dostanie o byle co... :-/ co za zycie...:-( Rano sie melduje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tequilka > trzymaj się ,miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma...ja tez dzis mialam pracowity dzien, ide spać bo jutro o 10 przychodzi facte od ang. buziaki.:* topic nie moze zaginac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie niedawno przyszlam do pracy jestem troszke zdziwiona bo myslalam ze bede mial duzo stron do przegladania a tu nic tylko 1 strona szkoda tequlka22 = od kiedy masz meza chyba czytalam ze masz 22 latka, bo ja mam 23 i we wrzesniu wlasnie slubuje zabka = kupilas te spodnie w miescie w vero modzie? bo w galerii chyba nie ma tego sklepu ziobro = czemu mowisz ze sie nadajesz na topic psychologiczny?cos sie stalo krejzol = a ty co tak sie uczysz w te wakacje nadrabiasz czy z ambicji? dziewcinka22, marisha24, marzenna, roksana07, eda24,vilija,lierenka26, katherine20, teacherka 28, lele, katka 2006 gdzie sie podzialyscie???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem ciekawa kto sie odezwie dzis pierwsz po mnie pewnie krejzol?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ :) Nie mogę się obudzić 💤a za oknem znowu szaro zimno i deszczowo :( i jak można mieć dobry humor ? ale jeszcze 3 dni i lato wraca :D Mam nadzieję ,że od 28 będzie prawdziwe lato ,bo wyjeżdzam ze starym :P na tydzień ;) krejzol> ja Cie podziwiam ,że Tobie tak się chce uczyć w wakacje 👄 za wytrwałość i zaparcie :) ita > ja pierwsza dzisiaj ,qle jak zwyle na sekundke ,zajrzę później na dłużej :) a jeśli chodzi o spodnie ,to tak na Szerokiej ,w galerii nie ma vero mody :) nie mialam czasu wczoraj biegać po sklepach ,ale do vero zaszłam :) Lubie wyprzedaże ,można fajne ciuszki upolować i w bardzo nisich cenach :) Miłego dnia wszystkim życzę 🌼 🖐️ będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszytskim :-) Nie wiem co mi sie stało dzisiaj ale wstalam o 10 godzinie !!! zawsze wstaje o 7-8 :-/ ehh,,, o 14 do pracy ide a mam tyle załatwien ze nie wiem od czego zacząc...!!! Ita130- meza mam od 2 lat... dla mnie to koszmar jednym słowem. Cóz takie zycie-ale mysle ze kiedys sie cos zmieni, bo ja jak na razie nic nie zmienie . a przy okazji zagłosujcie na zdjecie-link na dole. od wczoraj zdjecie mam i jestem na 11 miejscu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka = to widac nie jest tak zle skoro jedziesz nad morze z mezem zobaczysz troche swiezego powietrza i wszystko mu sie w glowce poustawia haha, bedzie dobrze ja we wrzesniu slubuje i jestem od 7 lat ze swoim i bywalo roznie ale tak juz jest w zyciu raz jest dobrze a raz zle, tylko wybrancy moga sie pochwalic ze sa super szczesliwi teQulka = mowisz ze to jest koszmar a moze jak bys sie zastanowila i troszeczke incjatywy swojej wlozyla, ja wiem ze to czasami rece opadaja ale moze warto sprobowac pozdrawiam, a i jeszcze sie chcialam zapytac jezeli mozna czy masz dzidzie krejzol = a gdzie ty sie podziewasz????????????????czyzby znowu na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja leże jeszcze w łóżku i...nie wiem czy dziś wstane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= co sie dzieje cos cie boli jak dobrze pamietam to chyba bolal cie brzuch kilka dni temu to jest ten powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze gorzej a jeszcze kilka dni temu bylas taka szczesliwa?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo szczęśliwa w malżeństwie i to uczucie trwa, ale zdarzają się gorsze dni nie związane z sytuacją małżeńską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesz sie bo wszystko inne sie ulozy zobaczysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do wanny, bo mąż organizuje jakąś wycieczkę dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×