Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

jeszcze powiedz ze jestes z 12 listopada??????:):):) i gratuluje slubu super przezycie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze napisz ze masz urodziny 12 listopada????:):) i gratuluje slubu super przezycie i nowe mieszkanie.............. super( ja tez tak chce)::(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= nie 6 listopada a kiedy ty bralas slub teraz mam troche dola bo sie przeprowadzilam na dosc duze mieszkanie a do tej pory mieszkalam z rodzicami i mialam maly pokoik i tak dziwnie sie czuje mam nadzieje ze mi przejdzie ZIOBRO ZABKa jak sie stesknilam dzis ide zalatwiac ten internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam slub juz prawie 3 lata temu. A mieszkacie teraz razem czy jestes na tym mieszkaniu sama?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy razem w ogole jestesmy ze soba od 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ide na silke wyrzyc sie bo mnie szlak jasny trafi w tej robocie. dobrze ze dzis czwartek:):) a i tak mialam poniedzialek wolny . ten tydzien jest dla mnie holernie ciezki:(:( chyba tez kupie sobie cos nowego na poprawienie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 lat i dopiero teraz decyzja o slubie??????????????/wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdziez sie wszyscy podziali:(:(??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie sa wszyscy ja juz doszlam do 70 str jak zawsze najwiecej klika ziobro i krejzol sporadycznie vilijka i tequillka ktore tez serdecznie pozdrawiam slub dopiero teraz bo wiesz mam dopiero 23 lata po sie spieszyc a mieszkalismy z rodzicami w blokach naprzeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to spoko myslalam ze jestes starsza. my zdecydowalismy sie na slub szybko bo po roku a znalismy sie z tad ze ja krecilam(spotykalam sie) z jego bratem. aale on okazal sie idealniejszy dla mnie -- i mlodszy przede wszystskim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= gdzie sie podzialas i katerin PRZECZYTALAM JUZ WSZYSTKIE STRONY HURA TEQUILLKA= WSPOLCZUJE CI TEGO ZALATWIANIA OPLATY RACHUNKOW PRZEPISANIE DZIALALNOSCI ITP ZIOBRO= A TY GDZIE SIE PODZIALAS NIE ZNIKAJ TAK JAK JA , PRZEZ TE 2 TYG CO Z WAMI NIE PISALAM LAPALAM MALE DOLY NIE WIEM CZY TO PRZEZ TA PRZEPROWADZKE CZY CO ALE JAK DZIS WESZLAM NA TOPIC TO ODRAZU LEPIEJ MI SIE ZROBILO ZABKA= TO JUZ TWOJA MALA POSZLA DO KANGURKA MOJ SISOSTRZENIEC IDZIE OD WRZESNIA, A MOZE KTOREGOS DNIA BYS WPADLA DO MNIE JA JESTEM W DOMU PO 15 A MIESZKAM TERAZ NIEDALEKO KANGURKA VILIJA= I CO WYJEZDZASZ ZA GRANICE OMA23= OD KIEDY MIESZKASZ ZE SWOIM PRZYSZLYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZARAZ BEDE MUSIALA ZNIKAC MOZE JUTRO WEJDE NA TOPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sobie? Mieszkam w Lublinie, właściwie więc niedaleko krejzol:) ...do zamążpójścia mi jeszcze daleko(:D), bo mam dopiero 16 lat:) Prosiłabym tylko nie mylić od razu z \"głupią nastolatką\", bo wiek wcale nie stanowi o zachowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko bylam na przerwie na chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka23= sluchaj ja mam podobnie jak ty, chodzi mi o prace mojego przyszlego on tez ma swoja dzialalnosc i ma zlecenia teraz np do koca roku pracuje gdzies z 75 km od torunia ale wraca codziennie do domu bo tak to chyba bym zwariowala jak bym miala siedziec caly czas sama w domu kiedys jak pracowal w innej firmie tez wyjezdzal w delegacje w i wracal tylko na weekendy wytrzymalismy tak tylko kilka tygodni a pozniej stwierdzilismy ze taka rozlaka to nie dla nas! a teraz wychodzi z domu kolo 6 a wraca po 21 moze i ztego powodu czasami mam doly nie wiem wczoraj byly u mnie 2 przyjaciolki takie od dzieciecych lat i siedzialy od 16 do 23 zrobilysmy sobie obiad danie meksykanskie i pozniej ogladalysmy 3 filmy i troche humor mi sie poprawil widocznie nie moge siedziec sama w domu bo za duzo rozmyslam ale sie rozpisalam czasmi mysle ze przez to ze go nie ma calymi dniami to tez sie oddalamy ale sama nie wiem o co chodzi niby jest wszystko super ok ale jednak moze rutyna mnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarine to ty mlodziutka jestes ja pam,ietam jak mialam 16 lat to zycie bylo takie cudne jeszcze wszystko przed toba fajnie masZ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pisze co chyba juz wiecej nie bede marudzila bo wam humory popsuje haha off= w sumie czytam ze u ciebie podobnie wkrada sie rutyna dobrze mysle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita ja z moim mezem dopiero odkad przyjechalam do niego do irlandii to naprawe jestesmy razem. wczesniej widywalismy sie tak co 4/5 miesiecy na 5 dni i to bylo wszystko . przed slubem bylismy razem ze soba rok ale rowniez w rozlace bo on byl w wojcku a pozniej na misji. teraz to mamy dopiero zycie razem mieszkamy pracujemy i wszystko robimy razem. naprawde nie chce nawet wspominac naszej rozlaki to bylo straszne . nawet na slub musielismy po niego jechac bo by nie zdazyl a do Bosni to kawalek:( a po slubie juz na 4 dzien go nie bylo i zobaczylismy sie po 3 i pol miesiaca ale tylko 3 dni bo ja znowu wyjezdzalam do szwajcarii do pracy i zobaczylismy sie dopiero po pol roku. i uwierz rozlaka niczemu nie sluzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieztety ta rutyna to spedzaa mi sen z powiek:( ale juz pracujemy nad tym spacery wypady na basen saune silownie do znajomych no i w nocy tez juz nie narzekam:):)w sumie naseks to nie musze narzekac bo zawsze bylo ok a teraz to jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OFF-> Jeśli się kochacie, to wszystko bedzie dobrze:) Trzymam kciuki:) Ja też już spadam, bo inaczej cały dzień przesiedzę:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis nawet pogode ok ale wiatruje troche--przynajmniej slonce swieci(mila odmiana) a w polsce podobno upaly a ja biala jak ser:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SPROBOWALBY SIE KTOS OPALIC W IRLANDII:):) JAK ALBO DESZCZ ALBO CZASAMI WYJDZIE SLONCE ALE TYLKO WTEDY JAK JA GNIJE W ROBOCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 Mało mnie tu macie ostatnio, bo mam w rodzinie kłopoty zdrowotne. Chodzę smutna, zestresowana i przyznam, że nie w głowie mi kafe:( Ita--->mówisz, że potrzebujesz kontaktu z ludźmi, przyjaciółkami, a co ja mam powiedzieć w obcym kraju, mieście daleko od rodziny i przyjaciółek, daleko od pięknego Torunia od Ciebie i Żabki:( Wiecznie sama w domu z małym dzieckiem. Off--->napisz mi o swoich wrażeniach z pobytu w Irlandii. Jak się odnalazłaś w tej sytuacji. Czego brakuje Ci najbardziej i za czym tęsknisz. Jeśli chcesz o tym pisać oczywiście. Żabka--->chodź do nas🌻. Przepraszam, że wczoraj tak sztywno z Tobą gawędziłam, ale miałam gościa. Koleżanka siedziała obok, nie mogłam swobodnie pochujować :) Ale chociaż się z nią nagadałam, bo się zasiedziała do 23:) To dziewczyna naszego przyjaciela też z okolic Torunia, dodatkowo to kuzynka mojej ulubionej bratowej. Pozdrawiam wszystkie obecne forumowiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOBERKO A TY GDZIE TERAZ MIESZKASZ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×