Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

platek= moj mi sie oswiadczyl w ciechocinku na kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= ale masz super ta fryzurke na zdjeciu ja nic nie widze zebys lysiala!!!!!!haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj ziobro jeszce raz obejrze sobie twoja fotke a ty w koncu doszlas ktora to ja na tych zdjeciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita--->Ty już nie oglądaj i nic nie pisz proszę, bo sobie wszyscy pomyślą, że ja jakiejś adoracji potrzebuję:( A tak nie jest. Zobaczysz wszystko w realu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilka23
Hey Płatek Off stronie to jest wioska w tamtych okolicach - skawinek, budzowa itp... ja mam na imie Beata :-) Na miescie juz pozalatwialam wszystko. Bylam w solarium na 10 minut bo nie moge juz patrzec na moja blada dupe i cycki :-). Cala brazowa a te dwa miejsca białe... ehh... jak mam normalne majty to jeszcze ujdzie, ale w stringach. feeeeeeeeee......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ona jest romantyczką, albo TY? bo jak tak to oświadcz się jej gdzies, gdzie będzie mnóstwo świec...jak w filmach...romantycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
platku a chcesz w jakis oryginalny sposob sie oswiadczyc czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i Płatek:) Ja sobie idę, bo miałam dzisiaj dzieckiem się zająć:). Na spacer mnie wyciąga to zrobię jej przyjemność póki nie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zrob to w wiedniu:) znajdz jakies fajne miejsce idzcie tam na spacer wieczorem i gotowe:):) bo chyba chcesz to tylko dla was zrobic bez zbednych ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> gdzie mialam sie wcisnac? bo nie rozumiem:) A quady są świetne....uwielbniam się nimi tłuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna fura ale mamy calkiem inne gusta mi podoba sie np audi:) Q7 wkleilabym jakie ale nie wiem jak.. moze kiedys sie takiego dorobie:):) narazie mamy a4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ?? napisalam z pomaranczowego nicka, i pozniej napisalam ze ta powyzej to ja, a Ty mi sie wcisnelas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam dopiero automaniaka w domu. Przez rok w Anglii trzy razy zmieniał samochód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie bardziej podobaja sportowe, kiedys mialam honde, jakies 3 m-ce temu sprzedalam, wtedy jeszcze mialam duzo kasiorki i w hondzie bylo pozmieniane co tylko sie dało. Sprzedalam ja jakies 3 m-ce temu bo mialam dosc wysłuchiwania ze sa 4 auto w domu, (a 5 osob mieszka, z czego ciotka to inwalidka i nie wychodzi zdomu). ze po co plaic oplaty jak i tak nigdzie nie jezdze. uwierzcie, jak ja sprzedalam to sie pobeczałam....:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, mój A. ma jakiś podejrzany opis na gg !! "ciekawa noc...:)" nie wiem o co kaman :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez moge sobie pomazyc:( ale w dzisiejszych czasach sa raty:):) a tu w irlandii to latwiej o wiele i po kieszeni by nie czuc bylo tyle ze bym sie pewnie do konca zycia nie wyplacila:( no dobra musialabym przez jakies 5 do 7 lat splacac:( a to auto to poprostu kocham .i jeszcze oprocz tego bardziej realne nowe audi s4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym chciala sobie kupic dla siebie forda k to takie bardziej realne marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka masz moze tego maila co ci wysylaalm z moimi zdjeciami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze to ze realne to sa jak narazie moje niewyobrazalne marzenia .. od czegos trzeba zaczac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×