Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Dziewczyny, ale mi dalyscie ochote na cos slodkiego, tylko tu nie ma takich sklepow osiedlowych jak w Polsce, a po batona nie bede jechala 5 km do hipermarketu ;-( krejzol, Twoja siostra z tego co piszesz jest w Compiegne, na polnoc od Paryza. Fajne miasteczko ;-) Ja tez musze posprzatac, a z uwagi na to, ze mialam awanture z moim "kochanym", wiec niech spada, nie rusze jego gaci ani skarpet na srodku pokoju ani calej reszty garderoby, ktora rozrzyca po prostu wszedzie!! Nie mam juz sily. Nawet mokry recznik zostawil na poscieli. Dzis przylaza jego kumple, najwyzej sie zawstydzi za swoj balagan, ja mam to gdzies. Ide zjesc jakies ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia -> ojej, nei wiedziałam że nie macie tam sklepów takich osiedlowych. Współczuję! tak...podobno bardzo fajne. tylko że mieszka obecnie w lesie:D u dziadków tej koboety u ktorej pracuje. ale byla nad atlantykiem...oj, zobacze za rok. Moze za rok się spotkamy:) a wiesz, ze ostatnio mi napisała moja siostra ze spotyka sie z jakaś Kasią z Polski...Czy to przypadkiem nie Ty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłecznik z bardzo słodkim lukrem jest już gotowy:) Do pieca za chwilę wstawiam tartę. Jedną ze szpinakiem, kurczaczkiem, jajeczkiem i pomidorkiem, a drugą z warzywami w serkach topionych:) Pycha:) Krótko przed przyjściem gości przygotuję jeszcze sałatkę z warzyw i z makaronem:) Będzie smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol, kolezanka Twojej siostry to na pewnonie ja, nie znam nikogo z tamtych okolic, a Kasia to takie pospolite imie, ze wszedzie nas pelno ;-) Ziobro, dawaj przepis na te tarty!!!! Koniecznie, juz mi zapachnialy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laseczki, ja zabieram mojego psiaka na spacer ;-) Pewnie bede tu wczesnym wieczorkiem i oczywiscie czekam na przepis od Ziobro ;-) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam ciasteczka. Zostały tylko 2. Ale teraz mi słodkooooooo. Już nie idę po nic do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do meza zeby pojechal po kuzyna, a on juz zagotowany, czemu , skad wiesz, dzwonilas do niego? SZOK!! mowie mu-co sie fucysz jak to tylko kuzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on tez mi tak mowil jak pisal z kuzynka swoja :-) ja tez musze isc z psem, ale posmarowalam sie jakims nowym balsamem dove summer glow i musi mi to wyschnac- zawsze uzywalam balsamu z sopotu, zobaczymy ile wart jest dove

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma ??? :-( przez dzien mialam fajny humorek a teraz lipa...:-( Spac mi sie chce... Kuzyn po 20 ma przyjechac,,, ide sobie zrobic kawusie,, moze ktos sie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki ja ogladam za wszelka cene na jedynce.bede potem albo jutro po zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęsknie za nim:( dzwonił 3x a ja film oglądałam, telefon w drugim pokoju. dawno nie tęskniłam TAK :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten.Ale sie poryczalam ,oczy mam zapuchniete jakbym ze 2 dni plakala,ale beksa jestem:) Krejzik ktory to nie pisze bo sie nie lape??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale sie rozpisałyście :D zresztą jak zwykle ;) Jak czytałam to się chociaż trochę pośmiałam ,:D niezłe z Was aparatki :D spać mi sie chce :O i ciasta oczywiście nie upiekłam ,nie chce mi sie :O krejzol > nie smuć się ,napisz lub zadzwoń do niego ,a nie sie meczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma --> ja też płakałam. myslalam ze jej nei zabije :( nie rozumiem, kto ma pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może śpi i śni...o Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie dla niego godzina. a jak sie gdzies bawi z jakimis dziewczynami :(( wiedzialam ze to sie tak skonczy!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytalam za ktorym tesknisz ale wyczytalam ze w poniedzialek ma byc.Nie wiem czy gadalyscie cos jeszcze o Nim jak mnie nie bylo bo nie czytalam wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uspokój sie ,czy gdyby sie z jakimiś dziewczynami bawił to by dzwoniłby do Ciebie 3 razy? może nie słyszał smsa ,może sie kapie ,może co ...przestań sie nakręcać ufff skończyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki żabciu :) napisał już :) ale nic ciekawego.. ociągał się z odpisaniem to i ja też będę:P Oma--> w poniedzialek wraca, to nie jest moj chlopak, ale moze cos bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol ,ale Ty jesteś niedobra :P nic ciekawego ...ta dzisiejsza młodzież :P doceń to ze zadzwonił ,napisał ... kobietom to sie nie dogodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzik zycze Ci zeby tanczyl jak zagrasz:P ja sie klade Dziewczynki bo rano o 6 wstaje:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylaczyl telefon :o :( ja kiedys tez wylaczalam, jak wkurzylam siee na niego, albo sfochalam....ale nie wiem czy on zrobilby to samo.. wkoncu nieodebralam od neigo 3 polaczen...dzwonil 20.42 a ja napisalam do niego 22.22 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×