Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no to gdybys dostala te prace to byloby swietnie:):) mam nadzieje ze sie uda:) ja uciekam za 2 h ale przy kompie juz nie siade bo musze is jednego nowego pracownika poinstruowac:) moze przystojny bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
moge sie przylaczyc????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jak zwykle ja stawiam kawe!!!!!!!! ktora sie pierwsza odezwie?????? ziobro= ale do pozna mialas gosci anka23= to troche was bylo na tej imprezie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) dzis troche zimny dzionek sie zapowiada a ja marzne:) ja stawiam ciasteczko do tej kawy:):))):)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja pije teraz herbatke po kawusi bo cos mi jest niedobrze by sie jakies sniadanie zjadlo ale trzeba isc do sklepiku po nie a mi sie nie chce! off= i jak wczorajsze popoludnie spedzilas w wannie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej byl szybki prysznic i skok do lozka:):) ogladnelam jakis film i spalam do 00:30- wtedy przyszedl moj maz z pracy i obudzil mnie :( pozniej juz nie moglam zasnac a tu juz od 6:30 na nogach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off= a czemu od 6.30 skoro masz do pracy na 9 tak daleko musisz dojezdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest o godzine do tylu:) mam na 8 ale autobus mam o 7:15 a musze 10 minut isc do niego. a pracuje 25 km od domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem a tak w ogole to co robisz w tej pracy wtedy gdy nic nie robisz????co nalezy do twoich obowiazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to by duzo pisac!! glownie to robie takie procedury jak czego uzywac chodzi o maszyny:) i wprowadzam dane do bazy danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pewnie milas szkolenie jakies na tych maszynach! wczoraj moj tesc zaproponowal mi prace w sekretariacie jednej organizacji ktora dziala non profit ale ona na pewno bedzie do grudnia a pozniej nie wiadomo czy jej nie zlikwiduja i nie wiem czy mam przejsc ze stazu do niej czy nie w sumie tam bym dostawala na reke 1100 zl a na stazu tylko niecale 500 zl teraz jeszce sie dowiedzialm ze jezeli ktos mnie zatrudni podczas stazu a pozniej zwolni to moge pozniej dokonczyc staz jutro jeszce ta rozmowa w banku nie wiem sama co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz trudny orzech do zgryzienia ale wierze ze podejmiesz sluszna decyzje!!jesli bedziesz mogla wrocic na staz to masz problem z glowy:) ja wczesniej to pracowalam na tych maszynach:( meczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pokoju mieści się do 23 osób przy łamanym stole niedługo będą urodziny mojej córki a ja nie wiem kogo zaprosić mam wielką rodzinę, mąż też, do tego rodzice chrzestni takie super minimum to 9, rodzice, chrzestni, my, rodzeństwo ale chrzestna sama chyba nie przyjedzie (bez samochodu z Kórnika) nie wiem :( znowu mi wyjdzie 23 :) osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mowi moja siostra ze mozna wrocic na staz tym bardziej ze po tym stazu raczej mnie tu nie zatrudnia a tam jest szansa ze moze to bedzie dluzej niz do grudnia! sama nie wiem moze wypali z tym bankiem! a co to sa za maszyny co produkujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc anka = odezwalas sie w koncu no widzisz ja tez mam duza rodzine tak to jest z tymi imprezami rodzinnymi na szczescie ja jeszce u siebie nic nie organizowalam bo dopiero mieszkam 3 albo 4 tydz ale juz siostra mi zapowiada ze swieta u mnie haha a sama wszystko przyrzadzasz na te urodzinki to ktore z kolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym badzo chciała pracować ale na razie czekam jeszcze rok aż dzieci podrosną nie wiem czy dobrze robię, ale mam wrażenie że jak bym teraz podjęła prace, to by się posypał cały dom, małżeństwo i ja sama no i było by to po kosztach, bo na razie nigdzie tyle nie dostanę ile wydam na przedszkola czy opiekunki :( buuu sama tego chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe o ktorej ziobro wstanie i tequillka i zabka anka= a jak z mezem jest czesciej w domu bo moj to wczoraj wrocil znowu po 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja juz jestem takie rodzinne stworzenie chciałam miec rodzine, to teraz nie mam jak do pracy isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestesmy w tym samym wieku tyle ze ja dzieci jeszcze nie mam:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×