Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Rodzinka raczej nie,,, jego jciec jakby sie dowiedzial co on robil to by go do domu nie wpuscil, raz byla taka sytuacja to powiedzial mu ze nie jest juz jego synem... najlepsze jest wtymw szytskim to ze z nim nie mozna pogadac normalnie, nie da sie, i z nikim nie pogada, ma swoj swiat i wszytskich ma w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off po slubie 2.5 roku, przed slubem 1.5 roku, dziecka nie mamy, przed slubem bylam w ciazy, ale testowal auto kumpla i mielismy wypadek, poronilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli mowisz o rozwodzie to przejmuje sie tym chociaz??? okazuje wtedy wiecej zainteresowania?? czy poprostu ma juz w dupie wszystko??? ja to bym chyba zabila takiego!!!! ja jestem zbyt nerwowa i gdyby mi facet kilka razy pokazal pazurki to bym sie wyniosla bez mowienia albo jego spakowala w trybie natychmiastowym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec dziecko przeswiadczylo o slubie??!!! ale przeciez byliscie ze soba wiec kochal cie!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj jak mu mowilam zeby sie spakowal to on nic a nic, mowi ze mu to obojettne i zebym ja go spakowala, wczoraj jak gadalam mu o rozwodzie to powiedzial czy przyjade na kwae do niego kiedys... powiedzialam ze juz nie chce go na oczy widziec... on jest chory. nie bylo nigdy slowa w naszym malzenstwie \"nasze\" tylko :twoje\" i \"moje\". niech sobie wezmie te 2 \"swoje\" auta i sperdala, ja nie zbiednieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co?? mamy identyczna sytuacje chodzi mi o dziecko , ile czasu przed i ile czasu po:) tyle ze my planujemy dziecko i kochamy sie , sa rowniez i gorsze dni ale zawsze jedno albo drugie po kilku minutach wyciaga reke:) my nie mozemy zyc bez siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off on mi do tej pory wmawia ze to wszystko przez mnie, ze jak pojechal do tej swojej bylej to zeby pogadac bo u nas sie sypalo, jak byl na przysiedze tydzien przed slubem i z jakas laska pisal smsy 9ja chciala wyslac smsa i zobaczylam te smsy od tej laski) i do tej pory slysze ze to moja wina, ze grzebalam w tele... jeszcze jest historia z moja bratowa , ale nie chce o tym tutja pisac... JEDEN WIELKI KOSZMAR TO BYL. teraz ta bratowa chora jest i na prawde zycze jej wszystkiego najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym jakos ci pomoc ale nie wiem jak??? moze daj mi swoj nr gadu gadu to jak wroce z pracy o 18 waszego czasu to popisalybysmy troche:) ja tez mialam ostatnio kryzys ale jakos wybrnelismy:) mysle ze jak wygadalabys sie komus to by ci ulzylo!!! jak nie chcesz to nie ma sprawy zrozumiem jezeli nie zechcesz dzielic sie swoimi problemami z obcym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off ja dzisiaj ide do pracy na 14 i bede siedziala nie wiem do ktorej... moze skonczyc o 20, a moge skonczyc o 24, gg ci podam ale na maila bo tutaj nie chce podawac,, i jutro mozemy pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki:) to moj meil kasiek23@amorki.pl pogadamy jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te zdjecia nie chca mi sie otworzyc:( ja jak znajde dzis chwile to wysle ci jakies nasze zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo cos bylo w tamtym emailu jakies niebo tylko sie mi pojawialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to ta ystrzalowa blondi jestes i trzymasz sie takiego dupka:( masz moze jakies jego zdjecie:) ja ci przesle zdjecia popoludniu tzn. wieczorkiem. ile ty masz lat - bardzo mlodziutko wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ty te papeterie wstawilas??? ja tez taka chce:) a moge jako papeterii uzyc zdjecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy gdzie masz poczte, ja mam w neostradzie i uzywam outlook\'a, klikasz w narzedzia i potem na tło... wiesz co jest najlepsze, ze kazdy mi mowi to samo co Ty, a ja przez tego dupka czuje sie nikim i niczym... Za chwile wysle ci jakies jego zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popiszemy na gg oki??? ja w listopadzie skoncze 24 (chyba) nigdy nie wiem jak to sie liczy:) ) w kazdym badz razie jestem z 1984 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie dostalam tego zdjecia:( poczekam cierpliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczymy 23 ale juz bedziemy mialy 24??? tak??? mam racje:) stare dupy juz jestesmy:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym momencie mam 22 lata i 8 m-cy i 2 tygodnie :-), ty w listopadzie skonczysz 23 lata, ja w grudniu 23, 24 lata dopiero za rok :-) nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojny to on jest reszte napisze na gg:)wyglada mi na figo-fago. moze sie myle:) ale juz wiem od ciebie ze tak jest!!! no i chyba tez mlodziutki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ma jakies 24,5 ... co z tego jak rozum ma dziecka. ja zmykam na dzisiaj , ide sie ubrac i do roboty ide, a cholernie mi sie nie chce, na dodatke od rana deszcz pada :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×