Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

WIESZ CO SZCZERZE CI RADZE RZUC GO!!!! SZYBKO DOJDZIESZ DO SIEBIE A MLODZIUTKA JESTES WIEC DASZ RADE W ZYCIU I ZNAJDZIESZ JESZCZE KSIECIA Z BAJKI (PRZECIEZ WSZYSTKIE O TAKIM MARZYMY) A NIE O GOSCIU CO NAS WYZYWA NA KAZDYM KROKU I ZLE MU CALY CZAS!!!!MAM NADZIEJE ZE NIE MYSLISZ W TEN SPOSOB ZE JUZ ZA STARA BEDZIESZ NA CO KOLWIEK??? BO TU BYLBY BLAD JESZCZE ZYCIE PRZED TOBA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wlasnie gdzie reszta jest???????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oma --> dziękuję. A z tą lampą to niezłe smichy chichy odchodziły :D żabka --> OFF :) ITA --> 🌻 Tequilka --> wspolczuje. :( wlasnie pojechał facet od angola. Niedlugo jem obiad, i jade do kolezanki musze jej fotki przegrac. A potem o 20 A przyjezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zgłasza się żabka po ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia powiedz mi mialas jakies problemy z poziomem prolaktyny? bo mi wyszly zle i mam hiper wzielam tabletke pierwsza ale czuje sie jak pijana i otlumaniona strasznie bo mi bromergon przepisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma ja nie miałam żadnych problemów ,mi chyba nawet nikt nie badal poziomu prolaktyny :O Bardzo mi przykro ,ale nie umiem Ci pomóc :( Może tu coś znajdziesz ,napiszesz ...może któraś z dziewczyn jest i Ci odpisze . http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1567694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma ,a czytałaś ulotke ? jakie są skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzylam na ulotke i takie sa niestety a na kafeterii pisza kobietki ze tez mi przepisala pol i tak sie czuje wiec chyba zmniejsze bo nie bede sie meczyc a za miesiac mam powtorzyc badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to lepiej weź mniejszą dawkę jak możesz ,może one są tak silne ,a po co masz sie męczyć jeśli możesz zmniejszyć :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też z moim miełam takie problemy po pierwszym dziecku, jak byłam w ciąży 2 raz wszystko się sypało, tyle że ja jakoś tego nie widziałam a on mi nie raczył powiedzieć że coś mu nie pasuje wiec zaczoł się spotykać z inną :( było kilka takich historii, większych lub mniejszych kłamstw za każdym razem wylot z domu ale on spał w samochodzie, bał się przyznać rodzicom że znowu coś spieprzył chyba już dojrzał, teraz wiem że MNIE kocha i zalerzy mu na rodzinie ale nie każdy facet się zmienia .......no i ja też się zmieniłam powodzenia przy \"męczyźnie\" (taki człowiek od męczenia innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy przed slubem mialyscie watpliwosci,czy np jak zblizala sie godz zero to jakiekolwiek watpliwosci czy dobrze robicie? bo ja zaczynam:(i sie zaczynam bac tego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba nie bardzo tylko związaną z samą organizacją ślubu może dlatego że my się znaliśmy długo przed ślubem i nigdy nie myśleliśmy o tym żeby nie być małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wątpliwości ma każdy i nie wierze w to ze nie . Ja żałuje tylko tyle powiem ... nie jest dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale wierze ,że u Was bedzie dobrze i życze Wam tego z calego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten twój żabko to przed ślubem też był taki ? czy tego nie widziałaś, czy to się dopiero po ślubie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chyba sie zmienil ...chociaz moze bylam slepa ...sama nie wiem raczej sie zmienil ,obowiazki ,dom ,rodzina .. witaj krejzolku :) ide bo burza brrrr 😠 do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia to ja nie wiedzialam ze zle sie u Ciebie dzieje:(:(:( Anka to fajnie,u mnie to szybko sie potoczylo a o tego ktorego uwazalam za TEGO,przestalam walczyc.nie bede tu opowiadac ale jak sie zaczynam zastanawiac nad tym to sama sie wkrecac zaczynam i potem mi zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
anka jutro pogadamy bo walą pioruny :O buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!! Kawa czeka \\_/> \\_/> \\_/> ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×