Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

no ja tez, tylko godziny pracy, bo kafe z mozgu robi gąbkę:) co do alegro, z wysyłką nie ma problemu, tak mi sie przynajmniej wydaje. wazne ze jak sie zarejestrujesz to tez zaloguj sie w systemie (pal ...cos tam). dzieki temu mozesz placic z zagranicy. ostatnio w angli na ebayu wypaczylem cos tam fajne i przyszlo szybciutko! a co to za buciki, jakies fajne ze nei w sklepie szukasZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T heh tajemnica słuzbowa :-) Powoli zaczynam sprzatac dom, przez weekend nic nie zrobilam i burdel straszny.. Do pracy ide tylko na 3 godzinki, a jutro do sadu do krakowa.... ehhh.... nie chce mi sie strasznie.., Wczoraj w robocie dostalam wiecej napiwku niz cala moja wypłata miesieczna hehe :-) Ale zmusili mnie do picia,,, a dzisiaj wchodze na kafe i czytalam to co wczoraj napisalam bo nie pamietałam :-) Zabka tez lubie chinskie zupki ale tylko z knorra, , , Oswici mnie ktos jak robic pomidorowa zupke, zostal mi rosol z wczoraj, tylko dac przecier pomidorowy i smietane?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zabciu masz z glowy sprzatanie do nastepnego tygodnia:):) nasza pani T a gdzie pracujesz??? gdzie mieszkasz itp,itd ?????? jesli to oczywiscie nie zadna tajemnica!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tequilka ser w ziołach konsumuję ;) lubię jeszcze amore pomidore :D Dodaj koncentrat i śmietanę i pomidorówa jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr T a ty pani czy pan???????????????? bo pogubilam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > chciałabym ja muszę codziennie sprzątać 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off,,,, cytuje wypoweidz Mr T \" w angli na ebayu wypaczylem cos tam fajne \".. wiec pewnie facet :-) jedyny na tym temacie... Zeby przypadkiem nie uciekł jak sie dowie ;-) AA jeszcze płatek był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilka22: tajemnica... hm ja juz chyba wiem co to za buciki... OFF: niestety nie ona, tylko on:) wiec tym bardziej czy moge tutaj pisac? po co wasi faceci maja byc zazdrośni o takiego przystojniaka :):) Witaj Żabko mieszkam w poznaniu, tutaj wiode sobie spokojne zycie:) w pracy jak to w pracy, lekko nie jest, ale czas zawsze sie znajdzie zeby posciemniac. jak pisałem kończę szkole, co cholernie cieszy mnie bo naprawde ostatnie 3 lata byly ciezkie, brak czasu tylko praca i szkoła, tak w kolko do wyrzygania. jesli mam tego wolnego czasu a niestety malo, to troszke sobie staram zrehabilitowac to codzienne siedzenie w pracy i troszke wysilku fizycznego sobie funduje. z hobby, hm no to duzo rzeczy, ale najbardziej samochody i co jakis czas cos tam kupie, sprzedam, naprawie, tak bardziej dla wlasnej satysfakcji. no wiem wiem, ze was tez kreci napewno warsztat, kupa smaru, zapach paliwa itd. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu. przydalby sie nam czasmi meski punkt widzenia:) co????? Mr T?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mr. T . czy przystojniak to nie wiemy ,trzeba nam to udowodnić :P A Twoja lepsza połowa nie będzie zazdrosna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie my swoimi zdjeciami podzielilysmy sie..................!!!! MrT tzn. przystojniaku czas na ciebie:) o widze, ze tez lubisz samochody (w sumie to jak kazdy facet) , ja dziewuszka i tez je kocham:):):) najbardziej audi 🌼. a przylanczasz sie do Paczki czy tylko tak tymczasowo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T te buciki fajne chyba?? przynajmniej dla mnie:) sa kilka stron wyzej w linku z allegro:) o widzisz i zapomnialam o tej stronie ebay zaraz zobacze co tam oferuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he OFF: nie wiem czy będziecie mnie chciały! Napewno teraz będzie tutaj wstydliwie i nie poruszycie każdego tematu... choć wiadomo macie je poruszać, to ja tez będę szczery do konca :) pewnie ze sie dołączę, myślę ze zabawie tutaj dluzej, choc wybaczcie czasem za szczerość do bolu. Co do zdjec, musimy sie wymienic, ale spokojnie.... przy najbliższej okazji:) oczywiscie wy tez musicie, bo jakas sprawiedliwość musi byc. dziewuszka... uroczo ;) żabka: co Ty, normalny facet: 2 nogi, rece, jeden kark, dwie piersi :):) wiem ze bylo na pewno nie raz, ale jak możecie napisać gdzie mieszkacie, no i jak o sobie cos będzie tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T o autkach to mozemy pogadac... Moj ojciec kupil ostatnio 2 auta na handel i sie wsciekam albo juz wscieklizne mam na tym punkcie... Wczoraj w barze taki koles co dawal takie napiwki :-) wmawial mi zebym nie kupowala celici tylko jakiegos jeepa i takimi tekstami walil ze myslalam ze mu butelka przywale!! A jak powiedzial ze chce quada kupic to juz ze mna nie gadal bo powiedzial ze myslal ze jestem kobieta heh,,, i coagle tylko jak taka atrakcyjna kobieta moze jezdzic na quadzie, itp itd... dobrze ze to nie jest stały bywalec baru, chociaz z drugiej strony to szkoda ze wzgledu na napiwki heh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T ja napisze ale pozniej, za pare stron, bo nie chce zeby mnie ktos skojarzyl z tym wlochem bo przypal by był:-) heh, jak juz nie bedzie :-) Ja mam rodzinke kolo Poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jutro rano włoch przyjezdza... ale poprawka on nie jest wlochem tylko rok temu sie tam przeniósł i tam juz mieszka... ale niech zostanie ze włoch :-) Ostatnio znowu złapałam manie na Dmx\'a i Bone Thugs;n; harmony-pewnie tego nie znacie i nie słuchacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mnie uswiadomi jak zrobic prtSc z winapa jak leci teledysk, za kazdym razem mi wychodzi czarne tło i nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi MR T jak mozemy cie rodzyneczku nie chciec:) ❤️ A jesli chodzi o te zdjecia to sie kiedys musimy wymienic ,ale to za jakis czas :) trzeba cie najpierw przetestowac:)hihi!! cos o mnie>>> 24 letnia mezatka! czarne wlosy(jak narazie) niebieskie oczy, 170 i 61 kg:(, mieszkajaca jak narazie w Irlandii! coz wiecej mozna napisac!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka22: no celica zacna, ale to tańsze dużo nie będzie, niestety takie właśnie auta, których bylo mało, które na swój wiek byly projektowane z głowa ciężko wyszukać, a jak juz sa to srupy lub strasznie drogie. sam zresztą szukałem przez dłuższy czas civica 160km i temat taki ze dałem sobie spokój, bo ceny powalaly z nog i to mocno! Z tego co mi sie wydaj, nie idzie zrobic prtscr na video. ale nei lepiej ściągnąć teledysk? co do tego wlocha, nono, będzie sie działo:) a maz? zna wogole go? czy kompletnie nic nei wie? i czy ma prawo czuc sie zagrożny? OFF: czyli wiedziesz spokojne zycie zagranica, dobrze bo przynajmniej kasa leci :) ale ogolnie pewnie tam smutek siedziec co? nono, bo ja was bede testował, ale zle sie to skończy:) żabka: pewnie ze będzie, ale przecież jej nie powiem ze sobie pisze z 3 słoneczkami :) ja 24 latka, brunet, krotkie wlosy, 178cm, cos ok 82kg, czy jeszcze jakies pytania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra znalazlam juz na youtube ta muzyke:) pozniej poslucham co to bo teraz nie mam mozliwosci:( ja to uwielbiam: Gotthard , Xaviera Naidoo i Regine Spector oraz jeszcze kogos ale dostalam zaniku pamieci jak sie to ime i nazwisko pisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T maz nie wie nic,,, tzn wie, ale mysli ze sciemniem ;-) Niech sobie mysli, ale przynajmniej bedzie kiedys ze mowilam, a ze nie wierzyl to jego sprawa . Ja sie uparłam juz na celice i nic tego nie zmieni, ale oczywiscie te co słysz od 2000 roku, za rok jak dobrze pojdzie to jakos lekko puknieta sie kupi, jak nie to za 2 lata juz jakies cacko :-) Off wkleje jakigeos lnka jak znajde,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodze z zalozenia, ze druga osoba nie powinna wszystkiego wiedziec. Hm.. coz czlowiek jest czlowiekiem, czasami ma chwile słabości. Ale co to za zycie by bylo, gdyby caly czas robilo sie to samo, jak jakis schemat, nuda itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o pobyt za granica to smutno nie jest wiec musze cie z bledu wyprowadzic:) mamy zamiar zostac tu na baaaaaaaaardzo dlugo albo na stale (jeszcze nie wiemy) a z kasa to jak wszedzie jak chcesz cos miec to i oszczedzac musisz!!zycie tu duzo kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×