Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
hej tequilka :) co u Ciebie? off> czasami strach ma wielkie oczy ;) nowe zawsze budzi jakiś lęk i wątpliwości ,a później się okazuje ,że niepotrzebnie ,że nie jest tak źle . Chciałabym ,żeby tak właśnie było. Jednym słowem mamy przerąbane ;)No to sobie ponarzekałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj dzwonilismy przez skypa do polski i widzialam moj nowy aparat:) no boski jest!! Nie wazne ze jeszcze go nie mam ale i tak znam go od podszewki:) siedzialam nad wyborem aparatu na necie chyba z miesiac:) teraz to moge wiecej powiedziec o niektorych aparatach niz osoby ktore pracuja w takich sklepach z aparatami:) bo ja pytalismy tu o ten aparat to gosciu nic nie umial powiedzie:( no szok ja to pracujac w takim sklepie to siedzialabym i czytala non stop na ten temat!!! no i sprzedaje moj telefon.... :( ale kupuje moj wymarzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czasmi takie wyzalenie sie pomaga!!!! mi pomoglo, a tobie??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o strach i te jego WIELKIE oczy to zawsze tak jest ( przyajmniej w moim przypadku i w kazdej sytuacji jaka mialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomogło :) chociaż ktoś rozumie ,bo mój stary to się śmieje a zrozumieć to za ciężko :( a jaki to aparat wklej linka :) jaki telefon kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bo tak to ze strachem jest ;) najwazniejsze ze jest ktos kto wyslucha i wesprze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja dopiero niedawno przyjechalam do pracy bo musialam kilka spraw zalatwic zwiazaanych z praca pozniej wam opowiem i za jakis moment sie odezwe zabka- jak wrazenia po wczorajszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> :D podoba bo mam podobny ;) ja mam Sony DSC H7 :) a co to za stopka ? :( kurcze już półtora tygodnia mam stan podgorączkowy :O byłam u lekarza ,dostałam tabl. bo to niby od gardła bo mam zaczerwienione ,ale nic nie pomaga ,gardło mnie nie boli ani nic ,tabletki sie koncza a stan podgorączkowy nadal sie utrzymuje :( nie wiem co to jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopke wymyslilam taka jaki mam teraz humor jutro moze bedzie lepiej:) oooooo... to fajnie i ten aparat spoko????? bo h9 to praktycznie to samo co h7 tylko troche unowoczesniony!!! spisuje sie wam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć ita :) wrażenia jak najbardziej pozytywne 🌼 off> widzę ,ze Cię interesują takie rzeczy :) to fajnie będę wiedziała do kogo się odezwać gdy będę potrzebowała jakiejś rady odnośnie sprzętu :) Telefon fajny ,ale ja gustuje w telefonach z klapką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta goraczka to dziwne??? hmmm... moze jakas bakterie zlapalas wredna!!!????? czasami tak bywa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o gustach sie nie dyskutuje:):) ja do tel z klapka nie jestem przekonana... moja siostra miala ostatnio i szybko sie pozbywala!!! ja z klapka nigdy nie mialam, ale poprostu nie podobaja mi sie. oczywiscie nie wszystkie bo sa i takie co sa extra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> ja się nie znam ,dla mnie może on mieć nawet korbkę :P byle zdjęcia robił :D mój znajomy stwierdził ,ze mnie nauczy jak robić ładne zdjęcia tym aparatem ,bo podobno ma on dużo możliwości których ja oczywiście nie umiem wykorzystać tak mnie podsumował :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, i wlasnie pierwsze co ,to jeszcze raz wkuje instrukcje do niego :) musze go wykorzystywac ile wlezie , bo nie po to tyle pieniedzy wywalilismy zeby nie umiec nic robic:) a telefon ci sie podoba!!!???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie też już zaczyna to martwic ,ta temp. niewysoka jest co prawda bo 37-37,5 ,ale ja zawsze mialam 36,5 jak mam stan podgorączkowy to znaczy ,ze coś sie dzieje . Lekarka mnie badał a,pytała o zęby (wszystkie mam zdrowe) ,o upławy (nie mam ) i stwierdziła ,ze to gardło .Dała mi tabletki bactrim ,niby na rożne bakterie ,ale nie ma poprawy. To nie będzie chyba bakteria. Trochę się boję ,bo ja leczę się u onkologa tzn. miałam iść na kontrolę w czerwcu ,ale oczywiście nie poszłam :O Sama nie wiem ,najwyżej pójde do lekarza w poniedziałek i niech mi wyniki porobią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie bagatelizuj tej goraczki bo powiklania moga byc przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nawet fajny ,ale dla mnie i tak te z klapeczką są najładniejsze . Co prawda mój to stary już jest i szału nie robi ,ale tak sie do niego przyzwyczaiłam ,ze teraz tylko z klapką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem ,wiem pójdę w poniedz. to już będzie drugi tydzień ,może się zajmą mną w końcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- a ty nie mowilas wczoraj mi ze sie zle czujesz to ja ciagle narzekalam ze czuje sie fatalnie a dzis nic nie jest lepiej fatalnie sie czuje a mam tyle roboty zabka a czemu u onkologa!!!!jak mezus??? off- a tu to chyba gadzeciara jestes co???? tequilka- ty sie znasz na autach widzialm w komisie opla tigre za 7900 zl 1996 rocznik a na gratce ten rocznik jest za ponad 10000 to chyba cos nie tak z tym autem z zewnatrz wygladal super silnik1,4 ciekawe ile pali benzyna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac! ,ale babki juz maja to do siebie ,ze zawsze gadzeciarnie z czegos zrobia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dawniej to mialam w nosie co mam i za ile i jak to wyglada ale teraz chce cos miec fajnego bo jak przyjdzie dziecko to koniec!!!! a skoro wszyscy maja takie fajne rzeczy to dlaczemu ja mam z tylu zostawac:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ja Ci wczoraj wystarczająco ponarzekałam :O zresztą sama widziałaś ,ze mi się już nawet narzekać nie chce;) Stary bez zmian ,jest jak było . Ja mam dużo pieprzyków i muszę je kontrolować ,właśnie w zeszłym roku miałam dwa to pilnego usunięcia ,ale na szczęście dobrze się skończyło . Idź lepiej do lekarza ,bo Ci nie przechodzi wcale ,żebyś później nie miała jakiś powikłań ,a poza tym wesele niedługo musisz być zdrowa :) Tu ten link o którym Ci wczoraj mówiłam : http://www.otomoto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita tigra niby jest ładna, mi sie kiedys podobała, ale jak przejechałam sie nia na tylnym siedzeniu to nigdy wiecej, tam jest jakas zwykla ławeczka, miejsca nie ma wogole. Spalanie zalezy od wielu rzeczy, np jazdy, moja honda przy mnie palila 10 litrow beznynki, jak maz jezdzil to palila 6-7 :-) W komisie to zalezy,,, moze jakas rzezba to bylo po przejsciach. ? Tu masz ladna tigre http://www.allegro.pl/item231340728_opel_tigra_1996r_bezwypadkowy_prosto_z_niemiec_.html A tu jest moja wymarzona furka http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2946504 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Wszytsko sobie poobliczalam i doszłam do wniosku ze za 2-3 lata taka kupie, stanieja pewnie o jakies 5-8 tys i prawie dozbieram, ta na zdjeciu kosztuje 39 tys, ale sa po 30, za 2-3 lata za jakies 25 sie kupi :-) Cuuuuuuuuuudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi tequillka z ta skarga??? moja siostra chce sobie kupic taki aparat jak ty masz- polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off aparat jak dla mnie super, duzo roznych bajerkow ma, jakies ramki itp,zdjecia fajnie robi .. z kamerka to juz jest dluzsza historia. kiedys tam kupilam kamerke, na poczatku troche sie nia bawilam moze przez m-c pozniej poszlam w odstawke do szafy, po pol roku wzielam ja na wesel i znowu poszla do szafu. po kolejnym pol roku wyciagam ja i zjebana! gwarancja skonczyla mi sie 2 dni wczesniej. poszlam do sklepu - gosciu powiedzial mi ze jej nie wezmie do naprawy, wkurwil mnie bo u niego w sklepie kupilismy multum rzeczy ( dvd, magnetovid, pralke, tata tam kupowal tez dvd, pralke, lodowke, kuchenke itd). poszlam do sasiada prawnika, powiedzial mi ze mam 2 lata gwarancji a nie rok, poszlam do nich, mowie to co mi powiedzial prawnik a oni dalej swoej, powiedzialam ze spotkamy sie w sadzie. poszlo pismo do rzecznika, i w koncu wzieli mi ja do naprawy. rzecznik sie zmienil, poprzedni rzecznik rzadal zwymiany na nowa lub zwrot kasy, na nowa nie wymienili bo tych modeli juz nie ma, kasy nie oddalei tylko naprawili kamere. ostatniego lipca poszlo znowu pismo do rzecznika ze rzadam wymiany na nowa lub zwrot kasiorki, wczoraj dostalam dopiero pismo,,, mial czas na odpisanie 21 dni, mineło 36- o 15 dni przekroczyl czas. mam napisac skarge ... a ten prawnik odda ta firme do sadu... heh kamery juz 2 lata na oczy nie widzialam tyle sie to ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zartuj......2 lata??? to juz troche staroc sie z niej zrobil:) lepiej zeby ci kase oddali za nie kupisz nowa:):) hihi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×