Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ita > niestety nie do mnie :( Ty przestań już z tym sprzątaniem :D dobrze ,że dużo mówisz bo mi sie płakać chcesz to mi humor poprawisz :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- no dobra najpierw sie wygadasz co ci jest czemu chcesz ryczec a pozniej ja dam ci rady jak pani psycholog a pozniej juz bedziesz sie smiala haha odpowiada ci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam milego spotkania i obgadywania ile wlezie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie ma kogo obgadywac bo nikogo wspolnie nie znamy a zreszta ja nie lubie obgadywac!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > ok :D ten mój pojechał i nie wiem czy wróci do 18 😭 ja go kiedyś zabije 😭 off> ja nie mam zamiaru nikogo obgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory chodzilo mi raczej o plotkowanie:) co kobiety maja juz w naturze (co , kto , gdzie i jak:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- chyba nie powiesz ze nici z naszego spotkania co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> spoko ;) ita> mam nadzieje ,ze nie 😭 jesteś pewna ,że chcesz sie spotkac ,siedze i rycze to bedzie kiepski widok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurwa nie ,ziobro błagam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro jak ty jestes brzydka to co ja mam powiedziec?? dziewczyny dolaczcie sie!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro moze napisz co ci lezy to ci ulzy:) my wysluchamy!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka chce sie spotkac jak nie mozesz to daj mi znac tylko mowie ja mam zablokowany tel i nic nie moge na nim robic tylko odbierac i odczytywac wiadomosci sluchajcie ja juz musze leciec zabka napisz szybko co i jak o tej 18 ziobro przestan bo dam ci lanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
papa :) ja ide do Malej bo juz wrocila 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bede znikac za 40 minut:( dzis sie fajnie z wami pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widze ze juz wszystkie wcielo!!! szkoda ziobro a co z toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro - zakochalam sie. nie wydaje sie glupi. mam nadzieje ze dzis sie odezwie. dlugo pisalismy wczoraj :( powiedzial ze sie odezwie, ale nie wiem kiedy:( ita = dalzcego sie nie odzywal pisalam mu i takie tam rzeczy. nie wiem czemu wykreca sie, ze nie mial czasu sie do mnie odezwac przez te 8dni:(:(:( zabka-trudno mi go olac, bo ja pierwszy raz sie tak zakochalam:( tyle mnie juz trzyma.... tequilka --> inni mnie nie interesuja. juz probowalam:( OFF= ja mam ciagle nadzieje ze bedzie wszytsko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze po wczorajszym moim odejsciu to zbyt duzo nie pisalyscie:(:( ja znowu w pracy:( i wiecie co kupilismy wczoraj neta i juz dziala takze mam internet:).......i wogole nie mam czasu siedziec na nim:( co slychac??? krejzol miej nadzieje bo ona najwazniejsza w zyciu:)!!! jak bedzie cie potrafil docenic to bedzie cie kochal ile sil!!!!! a jak nie to poprostu palant i tyle:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ :) off > to co Ty robisz ,ze nie masz czasu zajrzeć chociaż na chwilkę ;) ita> najeżdżasz kursorem między te wierszę ,na linie tej tabelki i lewym przyciskiem myszki klikasz wstaw ,ale wytłumaczyłam ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak przychodze o 17 z pracy to juz mam dosyc wszystkiego a tu jeszcze obiad ,zawsze jakies zakupy, pranie,prasowanie,cos posprzatac i pozniej juz jest 22, siadam przed tv nad jakims filmem, ogladam go 5 minut i ide do lozka bo mi same oczy sie zamykaja!!! tak wyglada kazdy moj dzien. a w sumie jak kiedys probowalam znalesc ten topik to za holere nie moglam a szukalam chyba z 40 minut!!! dzis jak znajde chwile to sprobuje znalesc ale i tak przewaznie moj luby okupuje laptopa:( ale do 16 zawsze jestem na topiku:)(jesli to cos zmienia!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> skąd ja to znam ,tylko ,że ja jak na razie to robię takie rzeczy do południa bo nie pracuję . Jak zacznę pracować to powiem Ci szczerze ,że się zastanawiam jak ja to wszystko pogodzę . Odkąd mam dziecko nie pracowałam i teraz mam takie myśli .Wiem ,że większość kobiet tak ma i sobie radzą ,ale ja już wyszłam z wprawy . Nowa sytuacja to i obawy są . A jeśli chodzi o topik ,to dodaj go sobie do ulubionych i będziesz miała zawsze nas na oku ;) możesz też wpisać tytuł w wyszukiwarkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od 6:15 jestem codziennie na nogach ,a praca biorowa ,ale niekoniecznie niemeczaca!!! zwlaszcza ze sie przenosimy i jest pomieszanie z poplataniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy mam go w ulubionych a w domu musze go najpierw znalesc!!!! wpisuje w wyszukiwarke ale pojawia mi sie wtedy milion innych o podobnym tytule i szukaj wiatru w polu:(!!! a jaka prace zaczynasz ??? i kiedy??? my za jakis rok planujemy bobasa to wtedy to juz wogole sobie nie wyobraz jak to bedzie pogodzic!!! na pewno przez jakis czas bede na macierzynskim ale co pozniej jak pogodzic: prace,dziecko i dom??????? chyba sie wykoncze !! cos czuje ze to dziecko to bedzie odwlekane w nieskonczonosc:(((a ja juz bym chciala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off> a kiedy się przenosicie ? musisz wpisać w wyszukiwarkę \" Zakładamy Paczkę Znajomych\" i w okienku jakie forum zaznaczyć dyskusja ogólna ,bo może wyskakują Ci tematy z różnych działów i pewnie każdy temat który ma słowo z naszego tytułu .Ale zamotałam :P Na razie szukam pracy :( jest ciężko :( Czyli rozumiesz moje obawy ? mamy podobne myśli ,z tym ,ze ja już jestem w tej sytuacji ,a Ty będziesz dopiero . Kobiety to maja ciężkie życie :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam sie przywitac i zmykam z pieskiem na spacer... od wczoraj caly czas deszcz pada... a miala sie pogoda poprawic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka witamy 🌼 i o zdrowie pytamy:) zabko rozumiem cie i to bardzo dobrze. wiadomo ze zwsze jest tak ze nowe nas przeraza!!! a niekiedy bez potrzeby sie stresujemy:) a z tym topikiem to wlasnie tak robie ale nie mam polskich znakow i pewnie dlatego wyskakuje mi duzo tematow!!! poprostu musze wygospodarowac czas i szukac..........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my kobiety to mamy rzeczywiscie holernie ciezkie zycie:( az niekiedy sie odniechcewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×