Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

bede sie odzywala:) ale jak ja przychdoze ze szkoly to was juz nie ma....mijamy się... a kto to jest Mr T?? lecę na kolacyjkę, skończyłam się uczyć, pożniej przyjde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej krejzol 🌼 ita załamałaś się ? ;) pozdrawiam Was wieczorowa porą ,ja siedzę sobie z kubkiem gorącej czekolady i myślę ... ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak tu ciekawie się zrobiło ;) Mogłabym i ja tu coś napisać ale nie mam tyle odwagi co Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszytskim ! Ja od rana w paskudnym nastroju,,, wczoraj mezulek zaczal malowac przedpokoj i kuchnie, przedpokoj spoko, ale jak weszlam do kuchni rano to ja p......le za mało dał barwnika i takie sciany sa mdłe ze patrzyc na nie moge, a nad meblami gdzie nie domalowal taki zywy stary kolor... jaka ja jestem wsciekła!!!!!! pozniej pojade do sklpeu kipie barwnik i bedzie malowal jeszcze raz !! A do kuchni dzisiaj nie wejde bo patrzyc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziendobry!. O chryste ile sie wystalam dzis rano w korku straszne! Ziobro odezwalas sie super tylko napisz cos wiecej co tam u ciebie:) A jesli chodzi o ta odwage to gdzie lezy problem??!! tak dobrze mi sie spalo, polozylam si wczoraj wczesniej a tu ten straszny budzik o 6:15:( a jeszcze tak gdzies kolo 1 w nocy moj luby robi mi codziennie pobudke bo przychodzi z pracy i mam juz ten tydzien taki przerywany sen:( co poradze ze kazdy szum mnie budzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tequillka ty to masz z nim mialas mi odp czy mieszkasz kolo nowego targu wczoraj mi meble przywiezli do duzego pokoje stol z 6 krzeslami szafe i komode jutro musze odebrac komode pod tv ale cos tych mebli malo jeszcze w rog dojedzie taka dosyc duza stojaca lampa ale nie wiem jak ustawic stol wczesniej chcialam go ustawic rownolegle do jednej sciany ale tak wyglada beznadziejnie i chyba musze go ustawic pod skosem sama nie wiem no i jeden kat bede miala pusty i nie wiem czy kupic naroznikowa kanape to by zapelnilo ten rog tylko wtedy stol juz na pewno bedzie musial stac na skos bo rownolegle do sciany sie nie zmiesci z rogowka czy w rog kupic jeszcze jakas komode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc off u mnie wczoraj popoludniu byly kolezanki siedzialy do po na wspolnej pozniej kapiel twarza w twarz i zuziu i ten straszny budzik 6.30 buuuuuuuuu dzis dojechalam do kolegi autobusem a pozniej z nim autem do pracy w autobusie pelno mlodziezy jadacej dzo szkoly fajnie sobie powspominac licealne lata zabka gdzie jestes wiecie ile mam roboty nawet nie wiem za co mam sie zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po samym twoim wstepie ziobro widac ze az sie palisz zeby wszystko opowiedziec:):) no dalej odwagi przynajmniej topik sie kreci! ziobro> kiedy na urlop??? my chyba dopiero 26 grudnia na 3 tygodnie:) chryste ale mam namieszane wszystko w kompie:( wczoraj nie chialo mi cos dzialac na excelu 2007 wiec wgral mi offica 2003 a teraz wszystkie dokumenty co mialam w 2007 nie chca sie otworzyc:(:( ja sie chyba zalamie. musimi wgrac go z powrotem i wtedy zachowam wszystko w 2003 i bedzie oki. ale ile to roboty to szok a jego nadal nie ma bo stoi pewnie w tych korkach:(:(!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po samym twoim wstepie ziobro widac ze az sie palisz zeby wszystko opowiedziec:):) no dalej odwagi przynajmniej topik sie kreci! ziobro> kiedy na urlop??? my chyba dopiero 26 grudnia na 3 tygodnie:) chryste ale mam namieszane wszystko w kompie:( wczoraj nie chialo mi cos dzialac na excelu 2007 wiec wgral mi offica 2003 a teraz wszystkie dokumenty co mialam w 2007 nie chca sie otworzyc:(:( ja sie chyba zalamie. musimi wgrac go z powrotem i wtedy zachowam wszystko w 2003 i bedzie oki. ale ile to roboty to szok a jego nadal nie ma bo stoi pewnie w tych korkach:(:(!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itka jak juz skonczysz to meblowanie to musisz porobic zdjecia i przeslac:):) ciekawa jestem!! matko gdzie on jest???? ja mam tyle roboty a jemu sie w korkach zachcialo stac:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pol godzinki mam goscia heh ;-) I kuzynkowi sie wzieło na smsy :-) Pewnie do was wieczorkiem zaglądne dopiero... jak ten gosc pojedzie to musze załatwic cos na miescie i do roboty.. Ale , ale.. wczoraj debatowalam nad kompem w robocie... Albo wezme sobie na raty na firme, albo znajomy mi złozy cosik taniego tylko do internetu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na szczescie byla ostatnia rozprawa w sądzie,, w koncu koniec :-) Jeszcze tylko notariusz czeka i wszytsko cacy bedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za rozprawa-przypomnij??!! mam dobra ,ale krotka pamiec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp mi tequillka czy mieszkasz kolo nowego targu czy nie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Widze, ze juz wszyscy na swoich stanowiskach od rana:) Ja niestety urwanie glowy, a zaraz jade do miasta pozalatwiac rozne pierdoly, juz zreszta rano bylem u blacharza umowic sie na przyszly tydzien a na 14:30 dentysta!!! co mnie strasznie martwi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka a znasz taka Danute Konas z budzowa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T tylko nie pisz ze sie boisz dentysty??!! Taki duzy chlopczyk....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka to ja myslam ze ty kolo nowego targu to ty mieszkasz gdzie gdzies kolo krakowa????? ja dzis tez mam urwanie glowy szukam fv ktore poginely tamtej lasce a bez nich nie moge rozliczac wniosku masakra a co u was ludziska ja po pracy ide sprzatac do domku bo mam pelen zlew naczyn i ogarnac troche i nowe meble wyczyscic chociaz z kurzu haha nie wiem jak ja je poustawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj gosc juz pojechał i w sumie mam jakies mieszane uczucia... Do tej pory mi sie podoabł i w ogole, ale jak mi powiedzial ze poczeka az sie rozwiode to jakos to wszytsko ze mnie uleciało i nie wiem czemu,,, ehh to zycie... ja musze zmykac do roboty niestety, a strasznie mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO TAKA MOJA KOLEZANKA Z NIE TAK DAWNYCH CZASOW A Z SUCHEJ ZNAM GIBASOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dosyc leniwy dzien a tu po pracy musze cos na jutro dla glodomorow ugotowac tyle ze nie mam do tego glowy:( najchetniej to wskoczylabym juz do lozka!! nawet mi sie pisac nie chce!!:( ale wam chyba tez nie z tego co widze:(!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie dzis na fakultety z polskiego i z historii do dwoch nauczycieli....hardcore... mam nadzieje ze dam radę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jestem pierwsza i stawiam wszystkim po kawie:) Dziendobry widze ze wczoraj to malo kto zagladal:(.Humor coraz lepszy bo coraz blizaj weekendu?? Macie jakies plany na weekend a propos!?????/ Ja to nie wiem moze pojedziemy zwiedzac fabryke guinessa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobilam wczoraj?? Moj malzonek pzychodzi o \"24:30 z pracy to ja noa lozku zostawilam karteczke z napisem \"kocham Cie\" holernie poskutkowalo:):) czasami tak niewiele potrzeba do szczescia . zaczynam dbac o nasz zwiazek ile wlezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj myslalam i myslalam i stwierdzilam ze nie moge stracic tego o co tyle walczylam i tyle szczescia zaprzepascic-nie moge tego zrobic, bo mi sie zachce byc jednorazowo z kims innym!!! Nie moge nikogo skrzywdzic nie chce tego ! Zawsze kierowalam moim zyciem tak ,aby wszyscy byli szczesliwi (czasami zapominalam o sobie, ale to sie juz zmieni). NIE MOGE GO SKRZYWDZIC!! ZA BARDZO GO KOCHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×