Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

siemka wszystkim:) co slychac?? ja zaraz jade do Dublina po przesylke:):) ja tez uwielbiam samochody i tez takie wlasnie krowy:):) ja marze o Q7 ale jak narazie nierealne:(moze kiedys........!! narazie to w polsce mamy a4 z 95 roku ale bedziemy moze kiedys zmieniac, o ile zjedziemy do Polski, na nowsza a4 tak z 2005 roku albo a3 lub volvo v50 albo s50:) no uwielbiam te auta poprostu!!! poza tym to weekend mija szybko, dodam ze zbyt szybko jak zwykle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey.. wybaczcie za bledy,, jak jakies beda... :-) Od jutra postanawiam poprawe heh :-) Nie wiecie o ktorej godzinie rano leci jakis aerobik czy cos w tym stylu w tv?? Oma ja musze miec jakies sportowe autko :-) Chociaz przed chwilka pilam w barze w takim faaajnym chlopakiem i mi wmawial zebym jakiegos jeepka sobie kupila... ale ja chce celice :-) Taaak bardzo... najlepiej czarna-tak jak Ty ,ale ja wole benzynke- szybciej sie zbiera i w ogole, gdybym miala diesla to maz by mi za darmo ropke lał, ale ja i tak wole benzyniaka... nie wiem czy pisalam, ale wrocil,,, najchetniej bym go wywaliła, ale sie nie da, i nie wiem czemu.... od jutra sie chce wziasc za siebie... musze cos zmienic, chociaz do konca nie wiem co. Moj naj kumpel wrocil z wloch na pare dni i chyba do niego nie pojade :-( nie mam checi jakos... wiem ze sie obrazi... ale z drugiej strony wiem ze to by nie bylo takie \" normalne spotkanie\" Ehhh.... i tak pewnie nikogo nie ma ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ Ale was tu mało :O nie ociągać sie pisać :P Miłego dnia 🌼 ja idę sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziendobry:) ja jak dzis zadzwonil budzik o 6:15 to myslalam ze to jakis zart:( ale niestety nie:( ja usypiam normalnie nienawidze poniedzialkow.:(:(:( jak ja to 8 h wytrzymam:) aparat juz mamy dziala swietnie i robi przepiekne zdjecia:) niestety polsat nie ustawillismy nie mozna . dzis trzeba chyba antene rzucic na inna sciane i kombinowac az sie uda!!!!!!! pozatym to jestem wsciekla ze juz poniedzialek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEN TYDZIEN SPEDZE SAMA BO MOJA SIOSTRA I MOJ LUBY PRACUJA NA POPOLUDNIU WIEC SIE BEDZIEMY MIJAC:( MAM NADZIEJE ZE DZIS RANO USTAWI TEN pOLSAT!!!! GDZIE WSZYSTKIE??? ITA O TEJ PORZE ZAWSZE JESTES JUZ:) ZABCIA ILEZ MOZNA SPRZATAC:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej off :) Oj mozna długo :O Dopiero pokoje posprzątałam ,teraz jeszcze łazienka ,kuchnia ,jadalnia ,przedpokój ... i balkon :D muszę jakieś kozaki sobie kupić bo chyba szybko zima będzie w tym roku ,muszę później poszukać coś na allegro . Wczoraj szukałam dla Małej kaloszy i widziałam w ccc fajne kozaki dla niej ,kowbojki ,na małym obcasie ,bordowe ,z czubkiem świetne ,muszę jej kupić :D Tylko mój mąż mówi ,że chora jestem ,gdzie dziecku takie buty ,nie zna się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to mala bedzie taka kowbojka teraz:) supeeeeeeeer ja to uwielbiam patrzec na tak ubrane dzieciaki . wszystko jak dorosly tylko rozmiary malenkie:) swietnie to wyglada:) wiesz ja dzis tez musze troche po weeekendzie posprzatac no i pranie i prasowanie a o gotowaniu juz nie wspominajac:( a jutro bede leniuchowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Off > mi też się podobają dzieci tak fajnie poubierane :) chciałabym jej kupić rurki i jakąś tunikę fajna ,z tuniką problemu większego raczej nie będzie ,gorzej z rurkami .Może na allegro coś znajdę :) Ja dzisiaj nie gotuję obiadu ,nie chce mi sie . Będzie szybki obiad frytki i nuggetsy :P jak ja nie lubię gotować szok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro to mozna doslownie wszystko znalesc:) ja bede cos pierwszy raz kupowala i mam nadzieje ze sie nie przejade na tym, ale te buty to normalnie musze miec a ze wiaze sie to z ryzykiem no to coz.........:) moze wiesz jak sie zamawia na tym allegro bo ja nie mam zielonego pojecia?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off jak chcesz cos zamowic to musisz sie zarejstrowac, od tej pory mozesz licytowac, ale nie mozesz kupic niz poprzez Kup Teraz.po ok 2-3 tygodniach od rejestracji przyjdzie ci kod aktywacyjny, po jego wpisaniu mozesz juz kupowac rzeczy poprzez Kup Teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj mam w planach wystawic na allegro spodnice, i pare par spodni bo jakos w nich chodzic nie moge, nie podobaja mi sie jak je ubiore :-( Wczoraj ta sasiadka przywiozła mi zajefajna bluze only... kangurek, ale cała kapuze w srodku ma z takiego futerka :-) Fajna jest, ale raczej na zime odpada bo krotka jest i cale plecy mam na wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chryste a ja juz chcialam zamowic i to wlasnie przez kup teraz:( no to nic musze sie zarejestrowac i czekac cierpliwie moze zdarze . brat mijego K przyjezdza koncem pazdziernika. a jak dlugo czeka sie na przesylke???????????????????????? tak pozatym to czesc tequillka co slychac jak tam po weekendzie. czytalam ze maz wrocil:):( to dobrze czy zle???? :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off dokładnie wszystko... ja sie troche wkurzylam... w sobote kupilam okap do kuchni, mialbyc wyspowy ale one sa cholernie drogie i kupilam do zabudowy i jest ok, dalam 359 zł, a dzisiaj patrze na allegro i te same okapy sa po 220 zł !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off to raczej chyba nie zdazysz... ale moze ktos z twojej rodzinki jest zarejestrowany na allegro to kupi to za ciebie. Lub ewentualnie zawsze mozesz zadzwonic do takiej osoby z allegro, powiedziec o co chodzi i poprosic o wysylke za pobraniem na jakies adres w polsce Off... zle ze wrocil... ja ide z pieskiem na spacer, pozniej musze pranie poprasowac, wyprac itp. Nie nadazma z tym robic juz.. piore swoje rzeczy, ojca, teraz meza, i pralka mi idzie 2 razy dziennie . czasami czesciej. Nie mam tego gdzie suszyc, , , chociaz dzisiaj słonko juz wyszło i mam nadzieje ze nie bedzie padac... Jak sie zmobilizowac zeby przejsc na jakas dietke....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zmobilizowalam jak sprobowalam ubrac moje ciuchy sprzed 3 lat :( uuuuuuuuu zdeczka za male (delikatnie mowiac) i wogole we wszystkim wygladam jak hipcio:( czasami zeby sie zmobilizowac wystarczy spojrzec w lustro!!! najgorzej jak nie ma dla kogo sie zmobilizowac:( to az tak dlugo idzie paczka po zamowieniu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczka nie idzie długo, ale jak sie chcesz zarejestrowac to czekasz na ten kod , a ze mieszkasz za granica to ten kod długo moze isc, ja np ostatnio jak kupowalam opony, to jak zrobilam przelew to za 2 dni opony byly u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off na mnie to nie bedzie działało, albo bedzie ale w innym kierunku,,, 3 lata temu wazylam ok 74 kg !!! teraz 64 (chyba), a chce 60 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja podalam adres do polski bo to brat mojego K zajmie sie dla mnie tym zamowieniem:) stad zamawiajac to pewno paczka kosztowalaby majatek a po co mam doplacac:) jak szwagier przywiezie:):) a w sumie to moge za granice zamawiac???? bo jak tak to to buty na zime wiec poczekac moge:)????????????????? na mnie dzialalala dieta wtedy jak mialam dla kogo a teraz to jakos tak tylko tyje:( mam dla kogo, ale to juz nie dziala:( a moze masz komu sie podobac oprocz meza:) chec podobania sie jest najlepsza motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie?? ita???? -ty nie w pracy?? ziobro ??????? i cala wesola reszta!!!!!!!! odezwijcie sie cos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta osoba ma konto na allegro ?? jak tak to przeciez nie ma problemu... ten kumpel co przyjechal z wloch co wczoraj pisalam ma do mnie przyjechac i teraz nie wiem jak to wykmbinowac zeby moj wspanialy mezulek sie nie dowiedzial ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
witam, mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi wlasnie ze nikt odemnie nie ma konta na allegro:( ja dopiero teraz zalozylam .Ja zamowie a szwagier dostarczy:) TYLKO, ZE JA BYM JUZ CHCIALA ZAMOWIC!!!!:(:(:(:(:( OOOOOOO co to za kolega????:) meza wykop z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz!!! Mr T zaczern sie i napisz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
witaj OFF:) no jakis normaniejszy watek na kafe, bo reszta ... conajmniej niesamowita..:) co masz probem z alegro? co takiego fajnego chcesz kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
chcialbym sie zaczernic, ale juz ten nick ktos ma:( pracuje, to tez siedze na kafe bo poniedzialem to cos strasznego zaocznie koncze na dniach szkole, no mam nadzieje mam 24 atka i tak sobie zyje z wekendu do wekendu :) tak by jak naj mniej porobic w pracy a zrobic wielkie pozory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Mr T :-) skoro Ty masz pomaranczowy taki nick to nikt go nie moze miec zaczernionego... tak mi sie wydaje... Off ehh,,, meza wtedy w domu nie bedzie :-) Ale ja osobiscie wole gdzies na miescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka22: witaj! a co za wloch ma Ciebie odwiedzic? co to jakas dawna \"milosc\" ze meza chcesz wypedzic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze jak sie nie zaczernisz to ktos mozesie podkopac:(?? No ja znalazlam fajne buty, ale boje sie zamawiac z alllegro , ale juz zdecydowalam sie (klamka zapadla) teraz tylko bede czekac na ten kod jakies z 2 tygodnie:( boje sie ze jak juz raz skorzystam to stanie sie to nalogiem. Nie wiem tylko jak to jest z wysylka za granice-jest taka mozliwosc??? jak widac jesli juz poniedzialek i w pracy to kafeteria jest popularna( ja caly tydzien w sumie jestem na kafe w godzinach pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
posprzątałam :D witaj Mr T :) teraz jem wykwintny obiad ,zupkę chińska :D a ita nawet dzisiaj nie zajrzała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×