Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

wczoraj myslalam i myslalam i stwierdzilam ze nie moge stracic tego o co tyle walczylam i tyle szczescia zaprzepascic-nie moge tego zrobic, bo mi sie zachce byc jednorazowo z kims innym!!! Nie moge nikogo skrzywdzic nie chce tego ! Zawsze kierowalam moim zyciem tak ,aby wszyscy byli szczesliwi (czasami zapominalam o sobie, ale to sie juz zmieni). NIE MOGE GO SKRZYWDZIC!! ZA BARDZO GO KOCHAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooooooooooo gdzie sie wszyscy podziali topik obumiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no off widze postawa twarda tak trzymaj skoro jest dla ciebie dobry to czego chcesz od zycia wiecej!!!!! ja dzis masakra w pracy pelno roboty zaraz jade do biura rachunkowego a pozniej bede sleczyc nad tym cholernym wnioskiem a jutro chcialam wziasc sobie wolne bo mam pelno spraw do pozalatwiania a moj tez jutro bierze wolne!!! jutro mam przymiarke sukni slubnej no i musze zamowic kwiaty dla siebie chyba wezme kalie ecri no i musimy kupic garnitur itp masakra a w sobote to mamy na 17 slub ale tylko zawiadomienie w innym miescie 120 km od mojego to kolega mojego takze chyba pojedziemy!!!! no i pewnie oprocz tego sprzatanie i meblowaanie duzego pokoju haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam taki wachlarz z herbacianych roz przeplatany perlami ecri! Wszyscy nie mogli sie nadziwic skad taki suuper pomysl. kolezanka odgapila kiedys odemnie i zrobila z czerwonych rozd ale jakos juz to nie to samo bylo:(! z bialych i herbacianych wyglada przeslicznie:)! niezla ta moja postawa biorac pod uwage, ze po super nocy z mezem snil mi sie rumun i wole nie pisac co mozna sie tylko domyslic:) a wcale nie mysle o nim ja nawet nie przepadam za nim , ale to ze jest boski to swoja drog!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie poprostu ta rutyna zabija i dlatego takie mysli:( , ale juz sie poprawiam (postaram sie) i zaczynam walczyc z rutyna!!!!!!zginie bezpowrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wczorajszym dniu zgupiałam do reszty... Nie wiem co mam myslec , co mam robic itp... Kiedys tego wlocha poznalam przez neta.. Pierwsze wrazenie jak zobaczylam jego zdjecie \" ale duuppa\" , pozniej jak widzialam ze jemu zalezy to dla mnie stał sie jakis obojetny,,, Przed chwila do mnie dzwonił juz z Włoch ze juz jest w domku, ze tam jest prawie 30 stopni, słoneczko swieci,,, ehhh... I ciągle mnie namawia zebym tam zawitała... A ja z jednej strony byl chciala, a zdrugiej boje sie jakichkolwiek zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka rozumiem cie ja tez sie boje i dlatego wole zostac przy swoim i walczyc u jego boku z zyciem do konca naszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wlochy??? czemu nie wakacje by ci sie na pewno przydaly...........:) A jak wogole minelo spotkanie z nim nic nie napisalas na ten temat!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off jakos mineło, tylko za barzdo sie kleił do mnie... a na koniec nazwał mnie dziką... pojechał ok 13 , a o 17 dzwonił ze o 20 moze przyjechac jak skoncze robote... :-) ale juz nie chciałam,,, Ja zaraz ide z pieskiem na polko i pozniej myje kuchnie,, maz ja jednak drugi raz pomalował :-) i teraz kolorek jest taki żywiutki,,,,:-) Ja nie wiem co mam zrobic,,, jeszcze pomysl co on mi powiedzial-ze bedzie czekal az sie rozwiode... ło matko!! jak znajde jakies jego zdjecie to ci wysle na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wyslij:) powiem ci czy to moj gust:):) takich klejacych sie ja tez nie lubie ! czasami sa wrecz zalosni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Off szukałam i nie znalazłam, a wiem ze mialam je gdzies w kompie zakamuflowane i teraz znalezc nie moge,,, ehh,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak maz pomalowal:) to dobrze !!!! Jest jakas poprawa?? Bo u mnie jak juz pisalam duza:) i bedzie jeszcze lepiej . Nie rozumiem jak moglam pozwolic wkrasc sie rutynie w nasz zwiazek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z biura rachunkowego i jem pizze za 2 h do domku a jutro zalatwilam sobie wolne takze dlugi weekned sie zapowiada wroce do domu to musze posprzatac bo wczoraj tylko ogaarnelam a musze umyc mebelki i drzwi wejsciowe no i podlogi itd wczoraj robilam salatke brokulowa a wieczorem po 20 jak moj przyjechal to robil spagetti z wlasnego sosu z pomidorow skonczyl to byla chyba 22 boze ze mu sie chcialo ja juz w lozku lezalam jeszcze wszystkie gary pomyl dzis moze siostre poprosze zeby przyszla to moze doradzi mi jak poustawiac te meble w duzym tequillka ja tez chce zdjecie wlocha a gdzie zabka??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie chcialo mi sie zagladac do tego wniosku stwierdzilam ze tylko poprawie ta tabele a w sumie nikt nie pisze i sie zabralam z powrotem do tego tylko opuszczam wynagrodzenie a i listy plac bo to cholerstwo zakrecone na maksa musze wyliczac jakies skladki itp w dupie to mam nie wiem jak to zrobic zostawiam na poniedzialek a co z oma mila od 12.09 z nami gadac hej oma jak ci te wszystkie egz poszly ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz do domu bo szef juz nie wroci moze dzis z kumpelkami pojade do galerii bo musze sobie kupic sukienke na poprawiny a co wy tak wszyscy poznikaliscie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem i mam lenia na maksa naznosili mi mnostwo roboty a ja to mam gdzies poprostu:) ja juz weekendem zyje!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie ucielam pogawedke z rumunem:) i znowu sie mi bedzie snil! dowiedzialam sie kilku rzeczy od niego a on ode mnie tylko kilku zeby go zaintrygowac:) wie ze nie lubie kobiet i bardzo lubie samochody:) az mu galy wychodzily! ale zmienia prace bo tu mu prawdopodobnie za malo placa!( palant ) to koles z tych zeby sie ucharowywac po lokcie i dobra fura jezdzic i uganiac sie za panienkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie lubie tylko tych panienek ktore tu znam w irlandii! wszystkich nie lubie sa zazdrosne i strasznie plytkie!! was dziewczynki i rodzynku lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Off,,, ja dzisiaj chyba do was nie zaglądne juz... Przed chwila wstałam... Tragedia, ale jak czasami pracuje w barze do pozna to potem to odsypiam i tak sie jakos przestawilam ze usnac nie moge, dopiero gdzies ok 12-1 w nocy usypiam. Dzisiaj mam duzo chodzenia po urzedach, do biura rachunkowego musze jechac, na poczte, do skarbowki, do banku,,, nie chce mi sie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA WLASNIE DOSTALAM DUZO ROBOTY W EXCELU CO OCZYWISCIE LUBIE :( (IRONIA) ZEJDZIE MNIE CALY DZIONEK :( KTO TO WIDZIAL ZEBY W PIATEK TYLE ROBOTY MIEC:) POZDRAWIAM TEQUILLKA I ZASTANAWIAM SIE GDZIE RESZTA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow co sie stalo ze ktos sie odezwal ;) Czesc ziobro pisz tu zaraz co nowego slychac u Ciebie:)???? Ja za 1.5 h koncze i WEEKEND :classic_cool: :) wypilam 2 kawy i trzese sie jak galreta brrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy troche bo moj K i siostra maja na popoludniu wiec wieczor spedze sama:( mam nadzieje ze sie jakis film sciagnal!?!?!?! Polsat jutro dopiero bedziemy ustawiac bo dzis moj kupi dopiero antene!!!:( Juz sie doczekac nie moge!!!!!Jest wogole cos ciekawego teraz na polsacie cyfrowym ??? nie pamietam kiedy cos ogladalam po polsku!! sa jakies programy rozrywkowe i jakies telenowele :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×