Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

krejzol--->podziwiam, że chce Ci się uczyć w wakacje:). Będę wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna chce 40zl /h ale od sierpnia, 2 osoby sie nie zglaszaja...ale lipa nooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z anglika best regards :D ide cos zjesc po mdleje z głodu :( ucz sie krejzol, ucz, pokis młoda i umysł lotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ katka > baw sie dobzre :) łełe> dziękuję :) krejzol> i co wybrałaś już kogoś ? ziobro> :) teacherka> a co się z Tobą dzieje ?:( wczoraj poszłaś z psem i od tego czasu ani słowa nie napisałaś .Wszystko ok? marzenna> :) lirene> :) dziewcinka>:) katherina> :) gzdie Was dziwczyny wywiało ? Mi się też ten topik podoba .Rozmowy lekkie ,miłe i pzryjemne :P Nikt na nikogo nie najeżdza bez sensu ,za to ze ktos ma inne zdanie na jakis temat itp. Nie czepiacie się błędow ,a ja zauważylam mam wyjątkowy talent do przestawiania literek i zjadania ich ;) Tylko mało piszecie ,ale tak poza tym nie mam zastrzeżeń :classic_cool: ;) Ja dzisiaj znowu dzwoniłam i szukałam jakiegoś pokoju i chyba w końcu mi się udało ,ale już stracilam szczezre mówiąc nadzieje .Albo nie ma miejsc ,albo ceny wygórowane .Wysłałam chyba z 20 maili ,dzwoniłam do 45 ośrodków i mam dwa na oku ,ale teraz musimy ustalić który bierzemy i mam nadzieje ,ze już nie będzie żadnych problemów i bedziemy mogly spokojnie jechac i odpocząć :) Pozdrawiam Was cieplutko z zimnego i deszczowego T. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:O no i jak zwykle literki poprzestawiane i pozjadane :O wybaczcie ,ale chyba już sie do tego przyzwyczaiłyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
roksana > jasne :) witaj ,moze napisz cos o sobie na poczatek ,ile masz lat ,skad jestes ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlaczego niestety ? fajny wiek :) ja i ziobro też mamy dzieci ,a Twoje maluchy ile mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
teacherka > witaj :) nareszcie jesteś ,martwilam się już ,ze nie będziesz do nas zaglądała :( napiszesz co się dzieje ,czy nie masz ochoty o tym rozmawiac? przytulam Cie bardzo mocno ,co prawda tylko wirtualnie ,ale innej możliwości nie ma .Nie smuć się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlatego ,ze zrobilaś dwukropek i P bez odstępu,a tak się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekam na wiek ,poniewaz dzieci mi nie pozwalaj myslec ,ze to juz \"czterdziesci lat minelo\".maja 10 i 5 lat. 🖐️ Teacherka28 fajnie ,ze tez z Pomorza.Przewaznie ludzie na kafe to albo W-wa , Lodz no i Ślask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ===> dziękuję za miłe słowa.Ogólnie mało słońca,a wtedy wpadam w taki nastrój Oglądam\"Skazanego na śmierć\".Wstyd się przyznać,ale nie widziałam żadnego odcinka.Wszyscy zachwycają się tym serialem,więc pomyślałam,że zobaczę co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
😠 wpis mi wcięlo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim.Musze troche poczytac o was ,bo troche naskrobalyscie i pozwolicie ,ze bede zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
teacherka > skąd ja to znam .Mam tak samo ,pogoda ma na mnie ogromny wpływ ,jak jest pochmurno i nie ma słonka to jest mi smutno i płakać mi się chce .Ostatnio mialam takiego dola ,że nie wiedziałam co robić ze sobą ,cągle płakałam ,fakt ,ze nie tylko przez pogodę ,ale ona też miala duży wpływ na mój nastrój i poszłam do solarium . Mimo ,ze nie powinnam ,ale gdzieś czytalam ,ze jak ludzie mają depresje to wizyty w solarium moga trochę pomóc. Hmmm ...ja tego niie odczułam ,ale chociaż troszkę się opaliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale się wkurzyłam ,idę sie wyplakać .Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie,jeżeli już mowa o solarium.Moja przyjaciółka jest od niego uzależniona!!!!Ciągle myśli,że jest blada,kiedy jest wręcz przeciwnie.Zresztą jej siostra i mama też mają tego\"hopla\".Dobrze,że jest brunetką,więc ta opalenizna nie przeszkadza aż tak bardzo.W każdym razie,jestem pewna,że w wieku 40 będzie miała skórę 40-latki. Ja mam jasną cerę i sporo pieprzyków.Dermatolog zabronił mi się opalać.Komicznie musimy wyglądać.Ja taka nieopalona blondynka,a ona wręcz przeciwnie.Martwię się o nią.To uzależnienie jak każde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabko :( codziennie bidulko placzesz, co mamy zrobic by ci humor poprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie z toba nie zgadzam.Mam 40-tke i jestem opalona,skore mam normalma.Kozystalam w tym roku tez pare razy z solarium i jest ok. Opalam sie tez na ogrodzie,bo bardzo lubie i nawet nie specjalnie stosuje kremy z filtrami ,tylko o liwka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksana: rozumiem,ale moja przyjaciółka opala się w solarium non stop.Zeby bylo śmieszniej,nie cierpi naturalnego słońca.Mówię Wam,wygląda jakby się nie myła.Przekonuję ją,że przesadza,a ta dalej swoję.Wszystko w nadmiarze szkodzi,prawda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ,ze moze przesadza ,ale jest prawdoodobnie uzalezniona.Bo solarium tez uzaleznia,p.odobnie jak fajki i akohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×