Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Mialam własnie go kupic ale w tym moim zadupiu go nawet nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nikogo nie ma to ja lece umalowac sobie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dawno mnie tu nie bylo, ale sledze wszystko w miare mozliwosci :) poczytam teraz i wtrace swoje trzy grosze ;) TEMAT MILOSC ticzerka - jest mi przykro jak wyszlo z Twoja miloscia... Ale wszystko w zyciu ma sens, ja w to wierze! Nic nie dzieje sie bez przyczyny!! zabka - nie ma zwiazku bez kryzysu, raz wiekszego, raz mniejszego... Jesli oboje chcecie, zeby wszystko wrocilo do normy, to tak bedzie! Trzeba chciec... ziobro - gratuluje malzenstwa!! :) Mam nadzieje, ze i ja bede szczesliwa... Choc teraz jest mi ciezko :( krejzol - smutne to co piszesz (o milosci) widze, ze nie chcesz nic wiecej dodac, wiec sie nie pytam, w kazdym razie trzymaj sie!!! TEMAT WAKACJE krejzol - juz Ci zazdroszcze tych Wloch!!! zabka - ja chyba bym jednak poczekala na urolp meza, nie jechalabym sama, gdybym chciala, zeby bylo dobrze. Chociaz z drugiej strony odpoczelabys i moze po powrocie spojrzala na to wszystko swiezym okiem? ziobro - Ty to jestes swiatowiec ;) ja mialam jechac do Milena z J i ze znajomymi, ale nie wypalilo, bo J nie dostal urlopu i tylko pojedziemy na 4 dni do Przyjezierza ;) tez dobrze ;) marzanna - witam :) 🖐️ roksana07 - rowniez witam 🖐️ :) xxkrystianxx - :) SOLARIUM widze, ze tu chyba wszystkie chodzicie na solarium! A ja nie :) bo mam sniada cere i jakos sloneczko naturalne mnie szybko lapie, a tak poza tym bylam 6 tyg na truskawkach w Niemczech i przyejchalam taka czarna, ze pierwsze co jak mnie inni zobaczyli, to powiedzieli, ze murzyn wrocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego tu zaglądam jestem cholernie dwulicowa, podwójna i teatralna aktoreczka od siedmiu boleści. kochająca żona, troskliwa matka, wyrafinowana suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenna - wydaje mi sie (a moze nawet mi sie to nie wydaje tylko tak jest!), ze kazdy po czesci jest taki... Przepraszam jesli kogos urazilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie cos sie ruszylo... :) dziewcinka - ja w tamtym roku bylam na wakacjach w Mielnie. Straszna dziura, ale bylo niezapomnianie:) Ja tez mam taka karnacje, ale mimo wstsko chodze do solarium...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol - hej :) ja tej \"dziury\" juz niestety nie zwiedze :( podobno jest tam super dla ludzi mlodych. No ale coz... NIepotrzebnie chodzisz do solarium jak szybko lapiesz sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze sloneczko sie obrazilo na nas... :) Tak, wiele mlodych ludzi tam jest, chociaz i starsi sie znajda. Zreszta jak wszedzie:) fajnie. ma taki klimat to miasteczko:) Dwa lata temu bylam we Wladyslawowie:) tez fajnie ale wole Mielno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*specyficzny klimat. Ale nie bede juz taka wredna i nie bede robila Ci smaku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pozostalo jeziorko a Tobie piekna Italia ;) no pozazdroscic ;) ja mykam, musze sie spakowac, jade do siostry na male \"wakacje\". Malo sie widujemy :( Bede i tak tu zagladac, mysle, ze wieczorkiem sie spotkamy :) bedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tez bym chciała gdzieś wyjechać na wakacje narazie sie nie zanosi.U mnie okropna pogoda caly czas pada, mozna zwariowac z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️u mnie tez leje i konca nie widac.Dzieciaki sie nudza i klocimy sie o dostep do kompa.O ,znowu chca mnie wyeksmitowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcinka - będę :) jak mnie na piwo nie wyciagną!! Eda - pogoda jak u kazdego :) chyba. Roksana07 - tak to jest z maluchami. Heh, tez kiedys wlaczylam o dostep do komputera, jak jeszcze nie mialam internetu...Simsy i simsy tylklo byly :) teraz i sismsy sie znudzily:) Dziewczyny, ja się właśnie umyłam nowym żelem pod prysznic który leży już od 2tyg. Ciotka przynisla jakies kosmetyki z oriflame\'u. Śmierdzące na kilometr!!!!! ale żel jest ok. No i taki balsam wygładzający...Świetny, naprawde wygładza, ale śmierdzi...Tzn. brzydko pachnie:D 🌻🌻Ziobro, żabka, łełe, ticzerka, lirenka, Kath,katka: Gdzie wy do diaska jestescie?!?! o FarbowanejElficy i Marissie to już nawet nie wspomne. (?!?!?!!?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ Eda> witam :) na jaki kolorek farbowałaś włosy ? dziewcinka> zgadzam się trzeba tylko chcieć ...to na temat związków oczywiście ;) jeśli chodzi o wakacje ,to jednak jadę z mężem .Mam nadzieję ,ze nie będę żałowała :O marzenna > nie ma ideałów ,ja też mam swoje \"za skórą\" .Mam nadzieję ,że będziesz zaglądała i pisała razem z nami:) krejzol> Ty jako szefowa ,zrób coś ,zeby dziewczyny pisały ;) Ktoś coś pisal o samoopalaczach i balsamach brązujących. Coś Wam napiszę :) Jak zrobiło sie cieplej ,to stwierdzilam ,ze czas przybrązowić trochę skórę i kupilam balsam brązujący. Najpierw jeden ,potem drugi ...Przetestowałam dużo bo do każdego miałam jakieś \"ale\" .Tylko nie przewidziałam ,że będę po jakimś czasie miała straszne zacieki. Nic nie mogłam z tym zrobić .Robiłam peelingi ,smarowała sokiem z cytryny ,i rózne inne cuda ,a zacieki jak miałam tak mialam .Powiedziałam sobie dość ,przyjdzie lato ,człowiek sie poci i będę wyglądała całkiem jak łaciata. Zrobiłam sobie dłuuugą kąpiel ,kilka razy peeling ,bo chciałam sie pozbyć tego dziadostwa i niestety nie udało sie . Wtedy wpadłam na \"genialny \" pomysł ,że będę szorowała recznikiem aż zejdzie :D Oczywiście nie miałam już sily szorować ,więc mój mężuś wziął ręcznik i zaczął szorować i skończyło sie bardzo zaczerwienioną i podrażnioną skórą , w niektórych miejscach aż do krwi,bólem 😭 I tak oto skończyła sie moja przygoda z balsamami brązującymi :D nigdy wiecej !! :D tak ,że zastanówcie się sto razy nim sie nimi pokremujecie ,żebyście nie skonczyly tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na bordo sobie machnełam, bo jakies takie bez wyrazu juz były. Ale mnie przestraszylas z tym balsamem, ja dopiero stosuje go 2 dzień. Mam nadzieje, ze nic mi sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka< ale ci zazdrosze tego wyjazdu, mam nadzieje, ze bedziesz sie super bawic z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
eda > nie chciałam Cię przestraszyć :D jak robisz peeling i równo go nakładasz to powinno być dobrze ;) Ja też mam nadzieję ,że nie będzie źle i ,że nie wrócimy w separacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto!!! Hej dziewczyny odezwijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka> to kiedy ten wyjazd planujecie i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się z Wami dzieje? wyszlam ze znajomymi na piwo, myslalam ze nie poznam topicu ze bede musiala nadrabiac, a wy gdzie?! tak bylyscie topickiem zachwycone, chcieliscie zeby nie zaginal..a tu co?! zaginie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawajcie śpiochy. Dobra, daruje wam wczoraj. Ale dzisiaj.......dzisiaj sprawdze obecność, a jak kogoś nie będzie-zrobię kartkówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam zapytać jak się robi ziemniaki pieczone z ziołami. Czy trzeba je najpierw ugotować i potem do piekarnika czy surowe zapiekać i czy one zmiękną:( Bo mam jutro proszony obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×