Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

musze, musze!!!!!! yhh co tam powiesz jeszze słonko? zapraszaj tu swoich znajomych kafeteryjnych! kiedysss nas bylo tak duuuuuuuuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ 💤 RTL > a Ty nie wiesz ,ze kto pierwszy ten serwuje kawe ? ;) marzenna > witaj :) co u Ciebie ? Miłego dnia wszystkim życzę 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem znowu! :) urlop fajny, chociaż nad morzem pogody ładnej nie było. wiał taki wiatr, że prawie łeb mi urwało :D na szczęście ja i mój luby się nie nudziliśmy :) trochę jednak się przeziębiłam. muszę nadrobić te dni - mam zaległości w czytaniu naszego tematu! :) eh a tyle nowych osób! Pozdrowienia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija> 🖐️ :) katka> fajni e,że już jesteś z nami i mialaś udany urlop mimo nieciekawej pogody :) nadrabiaj zaległości w czytaniu i pisz :) U mnie dzisiaj pogoda ładna ,ale oglądałam prognozę i wieczorem znowu ma padać. ziobro> jak sie dzisiaj czujesz? nie zajrzalas nawet na chwile ,martwie sie :( zrobiłam dzisiaj na obiad te ziemniaczki...pycha ;) a gdzie reszta dziewczyn? wracać i pisać co u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem! moglam dopiero zajrzec.w sobote bylam na uczelni, go mialam juz ostatnie egzaminy i wreszceie indeks oddany do dziekanatu.a cala niedziele spedzilam z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze u was temat o miłośći i chlopakach Ciagle mozna o tym mowic. Mnie tez zycie nie rozpieszczalo jesli chodzi o nich ciagle cierpialam przez nich, ale to dla tego, ze bylam za dobra.a takie maja po dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ogromne szczęście w miłości, chociaż przyznaję, że bywało na serio ciężko - ale teraz jestem chyba najszczęśliwsza na świecie :) czas leczy rany a każda z nas chyba musi swoje przejść :) na pocieszenie powiem dziewczyny, że będzie lepiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś miałam troche robotyw domu. POmagałam mamie. Od środy, co środę będzie przychodzil do mnie facet uczyć mnie ang i przez 3 tygodnie musze streścić każdy rozdział z książek 1szej,2giej,3ciej klasy liceum do historii. Za 3 tyg mój nauczyciel zobaczy jak mi to wyszło. Już bede miała z głowy robienie notatek od września. Fajnie. Deszcz pada, głowa mnie dziś boli, tzn. teraz zaczęła. Spotkałam się dziś z koleżanką i mnie zmoczyło :( ale z cukru nie jestem ;) katka2006 = mam nadzieję że będziesz pisała z nami na bieżąco ;) super że wróciłaś. W jakim miescie bylas?? hmm... jesteś drugą szcześliwa kobietą na tym forum, bo jeszcze Ziobro 🌻 powodzenia! żabka = jak mija dzień? jak w domu? Vilija = co tam u Ciebie ? 😘 dziewczyny już po 20, zbierajcie się ;) Słyszałyście? Leppera odwołali :) haha. Super! A ten Rydzyk, co on miesza..jak on mógł tak powiedzieć ( o ile to on powiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol - ja też mam nadzieję, że uda się w miarę na bieżąco - niestety nie mogę nic obiecać - mam dużo obowiązków, a czasu coraz mniej. :)ale będę się starać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dopisuje sie do topiku:)przyznaje się bez bicia że w dużej mierze dlatego że zostałam na tydzień sama w domu i robie wszystko co mogę by zająć czas i nie oszaleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wyjechał na tygodniową delegację więc co zrobić:( Trzeba przetrzymać jakoś, ja tez nie lubię sama zostawać w domu, szczególnie nocą ale dopadła mnie siła wyższa, posiedzę ile się da przy komputerku( zrobię sobie maraton) potem spać, rano do pracy i tak do piątku muszę przeżyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko laurowe 🌻 witaj:) jadłam , skąd wiedziałaś?:):) Vilija 🌻 - ja jakas dziwna jestem, uwielbiam zostawac sama w domu i ogladac straszne horrory!:) ostatnio kolega sie dziwil, ze lubie horrory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ drzewko > witaj :) dziewczyny martwię się o ziobro :( zawsze chociaż na chwilkę zajrzała i cos w ciagu dnia napisała ,a dzisiaj nic ,a ostatnio źle się czula :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewko = kobieca intuicja :) ja tez ja mam:P ciagle wlaczona:P Vilija = ja bylam ostatnio w kinie na Hostel2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drżałam jak ogladałam ten film. Ale był strasznie straszny :D o tak powiem. dziś mam ochote na jakis film romans...ale może jutro :) dzis tutaj z wami pobędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja to nie lubie horrorów ,później sie boję i spać nie mogę :O Ja nie mam do ziobro nawet @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robilas tak dlugo Vilija? hmmm...ja ogladalam osttanio jaki to romans....hmmm.... nawet nei pamietam:/ za to polecam film - Diable ubiera sie u Prady! swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge jeszcze polecić Labirynt Fauna, Omena... tez fajne. ale moim ulubionym wyciskaczem łez jest : szkoła uczuć, dirty dancing2 :) podobala sie szkola uwodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi - witaj 🌻 :) podobał Ci się? ja nie lubię filmów baśniowych, ale ten mnie porwał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie nazywal ten film z paris hilton? dom ... cos tam nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ no wlasnie podbal mi sie :) az sama sie zdziwilam ;) szkoda, ze w TV tak rzadko leci coś dobrego.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi - w TV leciało tez? ten film? a co powiecie na temat RING (krąg) ?? mnie telefon zadzwonil po filmie:D powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×