Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

kaszka dobranoc :* do juterka. ja ide spac za 20minutek :) ja tez przemokłam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie chore... wczoraj mnie słońce spaliło a dziś deszcz zmoczył... Ale lało niemiłosiernie... papapa :) do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna ta pogoda, ja mam ciągle tyle roboty i marzyłam nawet o dłuższym wypoczynku, ale przy takiej pogodzie, to lepiej w domu siedzieć :) też w sumie niedawno otworzyłam oczy :) muszę dokończyć jedno zlecenie i się pojawię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala sie do was dolaczyc wlasnie siedze i czytam wczesniejsze stronki i robie notatki kto ile ma lat i skad jest haha pozdrawiam jestem na 8 stronie pozniej sie odezwe a mam 23 lata i jestem z torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka = 🖐️ ściągne od żabki - kto rano pierwszy się melduje, ten robi kawę! Vilija = ❤️ ja też koło tej godziny gdzieś wstałam :) u mnie wieje, raz jest słonko, raz sąa chmurki... Tequilka = nie może tylko napewno!! :) zapraszamy 🌻 ita = hej 😘 zapraszamy :) Ja bylam po zakupy i zaraz robięnotatki z historii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol=no to fajnie mas ze tak mozesz sobie dlugo pospac ja tak mialam od marca jak skonczylam prace w jednej firmie to sobie i nawet do 12 spalam pozniej szukalam przez 3 miesiace pracy a teraz jestem 2 tydzien na stazu i pobudka przed 6 bo na 7 do pracy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam tylko 5 stron pierwszych,,,, i dalej nie da rady... pól dnia siedze na kompie, jak jestem w pracy to zazwyczaj czytam ksiazki przy kiepskim swietle i oczy cos mi juz nawalaja. Bedzie trzeba sie przejsc do okulisty.. Ja mam 22 latka... i z małopolskiego jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka 22= ja tez czytam od poczatku jestem juz na 23 stronie oczy mnie bola jak nie wiem co ale to jest ciekawe wiec czytam dalej no bo chce wszystkie dziewczyny poznac teraz musze otworzyc poczte i poroznosic do pokoi pozniej wracam zabka i ziobro= dziewczyny ja mieszkam niedaleko was na filomatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...spoko:) czytajcie ostatnie stronki :) Warszawa tequilka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol jaka warszawa ? :-) ja grzyby susze w piekarniku i całym domu mi tak smierdzi....... fee..... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy...myślałam, że z Warszawy jesteś...ale chyba nie:P Oj. A ja się nudzę. Zimno mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też siedzę w domku i i trochę mi się nudzi . Zabieram sie do czytania stronek i dołączam do Was. Jestem z Zielonej Góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sucha Beskidzka :-) Tu tez zimno... a musze z moim psem wyjsc zeby mi nie narobił na dywan :-/ Jak z nia nie wyjde minimum z 8 razy na dzien i sie nie wygoni to wsyztsko potrafi mi zezrec co tylko ma na widoki... i na dodatke ma juz 2,5 roku... Myslłam ze jej to przejdzie a tu nic,,, coraz gorsza, uparta. podobno jaki własciciel taki pies :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda paskuda = witaj :) zapraszamy :) tequilka = slyszalam to powiedzenie :) co za wakacje...takie zimne. dopiero po 15 lipca ma byc cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś kompletnie na nic nie mam ochoty! nie wiem co się ze mna dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prawie koncze czytac jestem na 29 stronie i siedze w pracy musze poobrabiac faktury ale mi sie nie chce wole o was czytac ale sie musze streszczac bo 0 14.30 jade do bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. idę zrobić coś pożytecznego. Bo jak narazie to się tylko obijam, i monologi prowadzę tu :D do napisania później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak masz to my się zbieramy wszytskie przeważnie po 20, więc zapraszamy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol=chwilowo nie mam bo sie przeprowadzam i wlasnie skonczyla mi sie umowa z tp ale od sierpnia bede miala stale lacze a popoludniami czesto jestem u chlopaka to na pewno sie czasami odezwe a w pracy od pon do pt od 7 do 15 jestem na biezaco wlasnie skonczylam czytac wszystkie stronki calkiem fajny temacik ciekawe czy to potrwa dlugo mam nadzieje ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka i ziobro= ciekawe czy sie dzis odezwiecie wieczorem ja dopiero pewnie sie odezwe jutro rano bo dzis jade do bydzi, a jestem ciekawa czy sie znamy z widzenia ziobro moja siostra ma 33 lata i tez konczyla 2 na osikowej ciekawe czy ja kojarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) katka > dłuższy wypoczynek jak masz możliwość to zaplanuj sobie na sierpień ,bo podobno ma być upalny:) vilija> u mnie też zimno ,troszkę powyżej 10 stopni i deszczowo .Gdzie to lato ?😭 podobno od soboty poprawa pogody ,mam nadzieję ,ze to prawda bo to już połowa lipca ,a pogoda jak w pażdzierniku :O tequilka > 🖐️ :) ita > nie wierzę to już trzecia osoba z Torunia :D super :D podziwiam ,ze chciało Ci sie przeczytać wszystkie strony 🌼 należy Ci się za to ;) krejzolku > kto rano wstaje ,ten kawę podaje ;)tak mówię zawsze :D pochwal się co fajnego kupiłaś ? :) ruda> 🖐️ :) A ziobro dzisiaj też nie zajrzała :( coraz bardziej sie martwię o Nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cholera. dzwonil do mnie dziwny numer, 2x !!! niestety neie mialam przy sobie komórki a ten nr to taki : 58320xxx0 napisalam sms ze nie bylo mnie przy telefonie. i cisza. nie odzdzwonie bo nie mam kasy. To jest numer orange?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = zakupy spożywcze ;) + segregator na notatki z hist !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejzol-nie wydaje mi sie zeby to byl numer orange... a nie jest to przypadkiem stacjonarny numer? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×