Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

dziewczyny jak z exela zapisac dokument jako zalocznik w mailu kiedys to robilam ale nie chce mi sie kombinowc i myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita > nie wiem :O a zdjęcia jak nie dojdą to się wkurze 😠 a nie masz zapełnionej skrzynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita poczekaj może dojdzie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze ciekawosc wezmie gore:):) to bylo przed slubem tydzien omalo nie ucieklam z tamtym ale postawilam na pewne!!!!! i nie zaluje ale wspominam milo:) a po slubie swieta nie bylam rowniez ale wole siedziec cicho . faceci nie musza wszystkiego wiedziec!!! jak bede chciala zakonczyc nasz zwiazek to wtedy moge to powiedziec, bedzie szybciej!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....nie wierze ze wy takie swiete:??????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie pierwsze w ogole nie podobaja a drugie srednio nie gustuje w takich bucikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka nie doszlo moze sprobuj jeszce raz wyslac co pleas!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mi sie podobają ,ale te pierwsze ,te drugie tak średnio:) ita> doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :):)!!!! ja lubie takie buty z jajiem jak te:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wole bardziej proste nawet takie retro haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka- to pewnie te moje buty co moge ci je dac to nie beda sie tobie podobac ale zobaczysz jak bedziesz chciala to je wezmiesz jak nie to dam komus innemu moze siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklej jakis link z butami ktore sie tobie podobaja?:) !!! ja nie moge znalezc chociazby podobnych do tych co mam i do tych co sie mi podobaja !!! szkoda bo bym wam pokazala:) chyba ze zrobie zdjecie i wysle kiedys . powiecie co sadzicie?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off zrob zdjecie i wyslij a powiedzcie mi jak z exela zrobic zalacznik do maila wiecie zabka- nie doszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoglabym ci z excelem ale ja mam 2007:( fajny jest ale tylko ja go mam w firmie :) chyba bedziesz musiala poszperac:( i na allegro wiarygodnie jest kupowac??? dochodzi to co chcialas czy puszka coli za 200 stowy:)???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz chyba sama doszlam do tego jak zrobic ten zalacznik off- wiesz jak ma mi to lezec a komus moge dac i zrobic mala przyjemnosc to czemu nie a jak sa za duze to i tak ich nigdy nie zaloze bo noga raczej mi juz nie urosnie no nie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzilo o to ze milo jest komus cos dac i milo jest jak cos dostajesz tak bez zadnego podtekstu (jesli wiesz o co mi chodzi). Nie mowilam nic zlosliwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec juz internet w domu !!!!! w niedziele bedziemy miec polsat cyfrowy i aparat foto... juhu!!!!!:):) juz sie doczekac nie moge!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to ja nie wiem czemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pstrykac fotki i ogladac telenowele:):) maz sie na pewno ucieszy:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu doszly te zdjecia off widzialam cie i twojego lubego fajna z was para a co do tych butow to wiem ze nie mialas nic zlego na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 20 min do domku przedtem male zakupy i sprzatanie zeby zabka sie nie przestraszyla w jakim syfie zyje jej kolezanka haha!!!! a pozniej pogaduchy dzis mam nawet dobry humor takze bede pewnie duzo gadac jak bede cie meczyc to mow w prost zabka no i ty tez masz mowic cokolwiek bo jak dobrze pamietam to ty chyba malomowna jestes tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×