Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i super

3 miesiace temu rodzilam! Dzis dowiedzialam sie ze jestemw ciazy!

Polecane posty

Gość no i super

Jestem w szoku, maz myslal ze to zart, jestem po cc. Szansa na ciaze byla niemal minimalna - karmilam piersia i nie mialam jeszcze okresu- ginekolog powiedzial ze zdarza sie- zadko bo zadko ale zdarza.. Boje sie jak cholera... czuje sie wytlamszona, jeszcze nie doszlam do siebie a tu od nowa wszystko.. najlepsze jest to ze sie zabezpieczalismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super
czy zadna z was nie zaszla w caze tak krotko po urodzeniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mamaaaaaaaa
zaszla w ciaze 3 miesiace po urodzeniu mojego brata....po tym widac, ze bylam niechciana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu współczuję i zazdroszczę :D Będzie dobrze :) Ale co z raną bo cesarce? Juz Ci się zagioła? POozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super
nie bylas pewnie niechciana, ja chce tego dzidziunia... chcialam zawsze tylko myslalam ze to bedzie troche pozniej, ze najpierw otrzasne sie z porodu i ogolnie dojde do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez 3 mies po cc zaszla w ciaze, myslala ze karmiac piersia nie zajdzie sie w ciaze... urodzila go naturalnie tym razem, cala ciaze czula sie super to nie jedyny taki przypadek, moja sasiadka tez szybko wpadla, swoja pierwsza corke urodzila w lutym 2004 roku a kolejna w lutym 2005 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrobisz się do grudnia
? to dzieci będą z tego samego rocznika i będą do jednej klasy chodzić jak bliźniaki.. miałam w szkole takie rodzeństwo - on ze stycznia ona z listopada - ale 20lat temu to kiepsko ogólnie w PL było, ale teraz - żeby się nie zabezpieczać?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mamaaaaaaaa
przeciez napisala ze sie zabezpieczyli... no i chcialam pogratulowac nowej mamusce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cc ? I nie boisz sie ? mi po pierwszej cc radzili odczekac minimum 2 lata. Odczekałam 13 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wypowiaadaj sie
Nie udzielaj sie na temat ciazy jak dobrze czytac nie umiesz. Pisala przeciez wczesniej ze sie zabezpieczali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac ciaza po cc szybciej niz 2 lata zdarza sie :) i nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke ci współczuję, bo rzeczywiscie mógl dzidziuś poczekać- ale spójrz na to z innej strony- przemęczysz sie raz a dobrze a jak maluchy podrosną to będziesz miala drugą młodość ;) ja zawsze tak uważałam jak mój synek był mały;) potem jak już miał 5,6 lat życie zaczęło wracać do normy, ale zzachcialo nam sie mieć drugie i teraz zowu te nieprzespane noce i bolące ręce;) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja więc
­­­­­­­­­­­ gratuluję i życzę zeby dziecko nie mialo takiej dysortografii jak mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coś kiepskie to
zabezpieczenie było...ludzie to są jednak nieodpowiedzialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można odszukać plusy: - dzieci będą miały malutką różnicę wieku - za rok możecie się przesiąść do jednego wózka dla bliźniaków - szybciej odchowasz dwójkę - szybciej wrócisz do pracy Grunt do widzieć światełko ;) pozdrawiamy DiJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super
tak zabezpieczalam sie.. boje sie cholernie, lekarz kazal mi odczekac rok po cc, teraz jak poszlam to troche sie zdziwil:)powiedzial ze bedzie dobrze bo rana ladnie sie zagoila i ze najwyzej bedzie kolejne cc:) w kazdym razie dziwnie sie czuje bo dopiero co chodzilam z wielgasnym brzucholem....ja sie nie otrzasnelam jeszcze z tego wszytkiego... a tu znowu to samo, boje sie bardzo i ciesze, ale dziwnie tak bo jeszcze sie nie oswoilam z 1 dzieciatkiem a w brzuszku juz 2gie czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
gratuluje, moja poprzedniczka blondyna d. napisala to,co ja planowalam,tak wiec nie rozpisuje sie i jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i super
a ile masz lat? i jak sie zabezpieczaliście skoro wpadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super
dzieki dziewczyny za takie podnoszenie mnie na duchu:) do ciekawskich:P:P mam 26 lat i bralam tabletki Cerazete.t, ale powiem szczerz : kilka razy wciagnieta w wir domowych obowiazkow poprostu zapomnialam wziac o czasie- opoznienie wynosilo ok 5 godzin - mimo wszytko i tak -wg tego co na opakowaniu zabezpieczona byc powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to ja więc
a ty się naucz interpunkcji i nie pouczaj innych wredoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to porządnie
pewnie wystraszyłaś te babki które są na cerezette :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężaróweczka
GRATULACJE Ja zaszłam w drugą ciąże jeszcze szybciej niz ty i też teraz czekam na dzidziusia, ale ja rodziłam siłami natury Jak moje dzieciaczki podrosną to bedą chodzić do jednej klasy jak bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dlatego
my używamy od początku prezerwatyw, nawet zanim dostałąm pierwszy okres po porodzie; grunt to nie zdawać się na fuksa, zwłaszcza jak ma się małe dziecko i z tymi godzinkami może być różnie. Aczkolwiek ja też dziwnie bym się czuła i miała mieszane uczucia, bo dopiero co jedno maleństwo pojawiło się na świecie, a tu już drugie w kolejce do nas czeka :) Nie martw się, na pewno dasz radę, choć z pewnością potrzebować będziesz duuuużo siły, no i cierpliwości ... ale co tam !!! Kobieta da radę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A RH plus
No i na tym topiku jest racja.Rana po cc to nie wyznacznik ze sie dobrze zagoiła, w srodku szyta i cieta były jeszcze otrzewna i macica.Grozi to peknieciem wewnatrz i krwotokiem.Ja bym ze strachu usunęła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i super
sorki alenie Ty mnie badalas:) jakos bardziej wierze swojemu lekarzowi niz Tobie - nie szukalam tu opinii med ani diagnozy... mam od tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak trzymac a komentarze :nie boisz sie, ja bym usunela sa nie na miejscu i swiadcza tylko o Waszej kulturze osobistej :-o jak widac kolejna ciaza zaraz po cc jest mozliwa trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppkkkkkkkkk
a kto jeszcze wierzy, ze jak sie karmi piersia to nie mozna zajsc w ciaze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×