Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

A CO Z MAMĄ TRÓJECZKI ??

Polecane posty

jeny znowu to samo :O :O co Was tak obchodzi czy ona pracuje, gdzie mieszka, skąd ma na internet itede ? nie macie innych problemów w życiu ? :O ja chcę tylko wiedzieć czy z nią wszystko ok i jak sie czuje po porodzie wiec jak ktoś wie to proszę napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze jestescie zazdrosne ze tak swietnie sobie daje rade , dorosłe koniety a zachowują sie jak dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez 21
trzeba byc niezle porabanym, aby zazdroscic komus 3 czy 4 dzieci i tego, ze jest matka polka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny mama trójeczki urodziła w niedziele zaraz wam skopiuje jej wypowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz choc co sie urodzilo, bo tez jestem ciekawa lubie ja mila kobietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska jedynuska
:-) juz ta kobita przed kompem siedziała,ze jakas jej wypowiedz chciałas jej wkleic :-) ludzie to nie kobieta,to jakies monstum.Ona po prostu jest chora ,uzalezniona :-) od komputera.Ciekawe kiedy zacznie wymadrzac sie ponownie:-) Ja na pewno jej nie zazdroszcze,bo i czego:-) mam jedno dziecko,odchowane,mam czasu mnoswto ,bo nie pracuje i moge sobie na wiele rzeczy pozwoilc ale gdfybym miała tyle dzieci to czułabym sie podle jakbym marnowała na forumowe głupstwa czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Jeśli teraz po porodzie będzie tyle spędzała przy kompie to na 100 % nie ma tylu dzieci, i wyjdzie na to że to jej bujna wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce ich porównywac ale czy wy zawsze musicie sobie znalezc jakiegos kozła ofiarnego? pamietacie net- ar? hm? no to teraz trzeba sie wziasc za mame tójeczki? ja tam osobiscie mam neutralny stosunek do niej , bo nienatrafiłąm na nia al e cos mi sie wydaje ze znowu szukacie dziury w całym....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze fajnie hehe, gratulacje, moze to kiedys przeczyta ;) a jakie imie dla synka mialo byc? bo tak zeby sie rymowalo to trudno chyba znalezc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe , racja kochana :) wogóle nie rozumiem tych wypoeiedzi co za wredota na tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko...........
no oczywiście że dobrze....przecież u niej nie może być inaczej :O...jak ja nie lubię tej mamy trójeczki....ona to zawsze pisze o swoim życiu och i ach...a może wcale nie jest takie kolorowe...może ona rzeczywiście jest jakaś nienormalna......i proszę mi tu nie pisać że jej zazdroszczę,bo tak nie jest...nie mam jej czego zazdrościc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezsta czy to nasz sprawa jaki kto ma sposób na zycie? wazne ze jemu dobrze i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokurcz ilekroc spotykam twojego nicka to mam usmiech na twarzy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy przeciez lepiej wiedza niż ona sama....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaww
dlaczego was tak mierzi że siedzi dziewczyna przed kompem? przecież to forum dla matek wiec wszystkie lub prawie wszystkie tu obecne mamy dzieci a też siedzimy przy kompach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska jedynuska
A skad wiecie kiedy urodziła i czy ma syna i ,ze bedzie maił na imie Pawełek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe dzieki hehe :P Pawel troche nie do rymu :P ale calkiem calkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo napisała na jednym forum na którym razem piszemy, ale nie podam i nie skopiuje bo bede znowu zgryzliwe komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adresy kontakty powiazania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trojeczki
urodziłam w ciagu pieciu minut a teraz uciekam pojezdzic rowerem czesc wredne pindy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska jedynuska
:-) no to jednak ta mama trojeczki jest uzalezniona i nie ma zbyt duzo znajomych,ze musi niecały tydz.po porodzie a moze nawet wczesniej wchodzic do komputera i chwalic sie na forum ,ze juz urodziła..Gratulje Jej ale takze wspołczuje,ze nie ma wokoło tylu znajomych aby mogła p[ogadac z nimi,pochwalic sie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość net - ar
jezu to na ilu ona forach pisze ona naprawde jest szajbnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jestescie szajbniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×