Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

jakiego owada/pajęczaka najbardziej nie lubicie?

Polecane posty

Gość ja pająków
takch dużych z wielkimi dupami. Terraz latem powyłaziło tego cholerstwa od groma :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie owady mi nie przeszkadzają, nie lubię jedynie takich pająków, co to mało w środku, a naokoło długie, cienkie odnóża. brrr:/ To są chyba kosarze z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i proszę nawt spiącą tu przygnało, a przypomnialo mi sie jeszcze jedno: o ile do pajakow mozna przywyknac (chyba) o tyle do karaluchów czy prusakow niebardzo, mieszkalem u kumpla kiedys. Wchodzilo sie do kuchni, zapalalo swiatlo a tu bach - pół kuchni uciekalo pod szafy. Ohyda... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuch
dostaję ataku potwornej paniki na widok i dźwięk 1 komarów 2.Skorków 3 os , pszczół 4 pająków z grubymi :[)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat dla mnie - ja nienawidze grubych pajakow , wiecie - gigantow szybko biagajacych !!! brrrrrrrr ..... skorkow tez nie lubie , od chwili gdy jeden kiedys w sklepie mnie ugryzl , tzn. uszczypnal . bolalo jak cholera , wrzasnelam na caly sklep !! inne paskudztwa ujda ale tych nie znosze . a moj maz mowi , ze pajaki to sa cuda natury i nie moze zrozumiec tego , ze ja sie ich boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×