Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasztanowo-ruda

Henna rzęs i brwi

Polecane posty

Gość kajaaax

Odkąd pierwszy raz zrobiłam hennę rzęs w salonie Sibella w Warszawie to nie mogę już bez niej żyć. Serio, efekt piękny, rzęsy podkreślone, ciemne, po prostu bajka. Szczególnie polecam własnie salon Sibella, bo byłam kilka razy gdzie indziej, ale nie uzyskałam nigdy takiego efektu! www.sibella.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w modzie to jest laminacja brwi . Hit tego lata. Szczególnie jak się trafi w ręce profesjonalistki takiej jak Pani Madzia z Gabinetu Medycyny Estetycznej Madame Art w Poznaniu. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wystylizowane brwi i rzęsy potrafią zupełnie odmienić wygląd. Nie uważam się nigdy za piękność ale z przedłużonymi rzęsami, po laminacji brwi serio się sobie podobam. Moja koleżanka mi poleciła salon Dermina w Gorzowie Wielkopolskim i do nich chodzę na takie zabiegi. Pełen profesjonalizm, są najlepsi w mieście na pewno, nawet szkolą nowe specjalistki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zrobiłam sobie laminację. Super sprawa. W Łodzi mogę polecić gabinet Paznokcie i Spółka na Elsnera. Bardzo fajne miejsce również na pazurki się tam umawiam. Miął obsługa, korzystają z profesjonalnych i dobrej jakości materiałów. No i można się u nich odprężyć w miłej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o brwi to już dawno zrezygnowałam z henny. Szkoda czasu i kasy, a do tego miałam wrażenie, że rozjaśniała mi brwi! W końcu zdecydowałam się na makijaż permanentny u Magdaleny Bąk w Warszawie. To jest linergistka pierwsza klasa! Bo wyszyły mega naturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież efekt po hennie jest krótko i do tego wcale nie ma efektu wow... Ja to wszystkim dziewczynom będę zawsze polecała makijaż permanentny. Sama mam zrobione brwi - byłam z tym u Magdaleny Bąk, widziałam że inne dziewczyny też ją polecają - i teraz dopiero moje brwi dobrze wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×