Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Hehe no ja bym nie wytrzymala 24h lezec plackiem... jak juz wrocilam z sali to chcieli mnie przezucic na lozko to na sali a ja ich zgasilam bo sama wstalam i przeskoczylam na lozko :D ale wytrzymac nie moglam jak lezalam tyle i jeszcze kazali przez jakis czas lezec bez poduszki bo sie lepiej kroplowka rozchodzila a w dodatku wymiotowalam:) ale jak juz pozwolili jesc i pic to tez pozwolili sie podniesc i podlozyc poduszke... a ja nie nawidze lezec na plasko, lubie miec jak leze wysoko glowe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter z [rpstej przycyzny:P jestem panikara:P i pewnie zaczelabym panikowac jakbym cos uslyszalaa lub nie daj boze zobaczyla:P a tak sobie spie i budzie sie po wszytkim:P a pozatym jak mialam pierwsza artro to mama mi naoopowiadala ze nigdy mam sie nie zgadzac na znieczulenie w kregoslup bo cos tam moga uszkodzic \":P wiem ze duzo ludzi takie ma i zyja ale ja sie boje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie mogłam i w dodtaku nie spałam praktycznie całą noc, więc możecie sobie wyobrazić jak mi się dłużyło :/ i leżałam równiutkie 24 h od 9.30 do 9.30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wytrzymywalam tych 3-4 godzin a co dopiero cala dobe :) ale fajne przezycie napewno jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe jak beda chcieli zebys spala to powiedz zeby zrobili Ci na zywca :D:D popros o srodki uspokajajace i przeciwbolowe :D:D Ale i tak to by bylo nie do wytrzymania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, tak czy inaczej przed każdym znieczuleniem ma się obawy, zawsze coś może pójść nie tak. Nie ma to jak mieć zdrowy szkielet i nie martwić się takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wychodze z zalozenia ze lepiej sie nie obudzic niz stracic czucie w nogach:P ale mnie stresujecie dziewczyny:P bo nie docieralo do mnie ze mam miec znowu artro:(( a teraz jak o tmy gadamy to sie straznie boje az mnie brzuch rozbolal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe no to zmienmy temat bo Sandra sie stresuje :) A wiecie co wykrylam jeszcze ? normalnie jak sie poloze na prawym boku i podniose do gory lewa noge i ja troszke do tylu wezme i zaczne zginac to mnie wewnetrzny bok kolana boli... w drugiej nodze tak nie mam. Tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie np sama artro bardzo nie stresowała, dopiero w szpitalu zaczęłam się martwić jak mi wyszukali jakieś zmiany w rtg płuc i wszyscy zaczęli mnie unikać i nie chcieli mi powiedzieć o co chodzi :P musiałabym być bardzo głupia, żeby się nie domyślić że coś jest nie tak :P na szczęście alarm okazał się fałszywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja mam jakies dziwne dolegliwosci :P poskarze sie lekarzowi w srode :) Przed artro robili Ci rtg pluc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i potem przez cały tydzień na obchodzie słyszałam :\" dziewczyna z płucami\", ewentualnie \"dziewczyna z konsultacją pulmonologiczną\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL dobre :) Ja to w ogole sie tak zastanawiam jak oni tak wszystkich pacjentow zapamietuja... wiem ze sa karty ale jak np. ktos podejdzie do lekarza i sie zapyta o stan zdrowia albo co wykryli podczas artro to oni wiedza odrazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×