Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Sandra ja tylko na dwóch. Niemcy, też. Kocham ten język i kraj:D Megusia, ty wiesz chyba więcej niż ten twój mózg doc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najbardziej jezeli chodzi o granie to lubie pilke nozna, potem kosz, reczna i siatka a z szachami zartowalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HInter ja tez uwielbiam NIemiecki nawet sie zastanawialam czy w tym roku tam nei jechac jako au-pair ale jakos miz abralko odwagi i sobei studiuje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje :) ja nie bylam na wymianie ale w mojej szkole byly kiedys takie wymiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee do poziomu mózgu to mi jeszcze baaaaaaardzo daleko, aczkolwiek dużo się od niego dowiedziałam heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas bylo duzo wymian z niemcami, z holendrami, z wlochami, z belgami, portugalczykami , czechami i wiecej nie pamietam:P ale w Niemczech to dopiero maja super kazda klasa ma jakas wymaine tzn rocnzik i ci starsi to juz maja naparwde super np KAnada extra po porstu nie to co my;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, z uwagi na kolano, chyba dobrze, że nie pojechałaś. Megusia, ty dziś miałaś ten kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jakiego pecha mialam na wymianie ostatniej jak bylam...pojechalam tam 2 miesiace po artro no wiec jak byl wf to nie poszlam ale moja aprterka poszla umowilam sie z nia pod skzola ale jej nie bylo po wfie wiec poszlam do domu i tez jej ne bylo okazalo sie ze przerwocila sie na wfie i skrecila KOLANO i potem zaraz miala artro;/ taki epch ze szkoda gadac pzrez reszte wymiany bylam praktycznie sama bo ona ze mna nigdzie nie mogla chodzic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i dlatego mózg mi odmawia posłuszeństwa. omawialiśmy pasjonujący temat hybrydyzacji orbitali atomowych w cząsteczkach i równie fascynującą metode przewidywania ich kształtu - VESPR, a na biologii szlaki metaboliczne :P po tej mieszance zdezerterowałam z fizyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, ty to jednak jesteś mózgownica, a nie tam jakiś mózg:D Masz jakiś egzamin na koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia wy tam robcie same najgorsze tematy;P az ci wposlczuje;P ja ostatnio na cwiczeniach musialam sie bawci sperma od jakiejs krowy a raczej byka (sorry za doslownosc) ale mysalam ze zwroce to co jadlam ochyda;/ no HInter potem ona do mnie pzryjechala za miesniace i tez nie mogla chodzic na zadne zajecia sportowe:P jak pech to pech;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omawiamy tam wszystko co jest niezbędne na rozszerzoną mature :/ na koniec zrobią nam próbną mature i ja nie pójde na część z fizyki bo sie nie ucze więc nie mam po co sie wygłupiać heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcieć to mi się nie chce, ale mam cel i droga do niego wiedzie przez te męki heheh nie chce potem żałowac że nie spróbowałam. i tak sądze że medycyna będzie moją niespełnioną miłośią heheh ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem ze to jest neizbedne megusia tylko akurat tak po kolei robicie to anjgorsze:P ale poceisz sie tym ze potem beda ciekawsze tematy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a zdawałaś już kiedyś na medycynę, czy teraz tak cię wzięło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdawałam, bo jak sie ocknęłam to już było za późno. ale to jest chyba nieuleczalna choroba dlatego chce spróbować, bo wreszcie osiągnęłam ten stan, że wiem czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×