Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe ale to smiesznie brzmi... wszystkie kolana... tak jakbym miala wiecej niz dwa :D witam na 100 stronie naszego forum... z tej okazji chce zlozyc zyczenia zalozycielce oraz wszystkim osobom wpisujacym sie i niech to forum trwa wiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gdzies w obliczeniach musialam sie pomylic :P no ale musze sie przyznac ze nie jestem dobra z matmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, może masz więcej niż dwa tylko o tym nie wiesz?:D I stąd ten ból:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh :D no pewnie tak... obcy przylecieli w nocy i mi wstrzykneli jeszcze dwa :P to jest mozliwe bo sie dziwne rzeczy dzieja w nocy moze to wtedy jak mnie tak strasznie noga w biodrze w kostce naraz zabolala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno niedlugo ktos do nas dolaczy :D dobre imprezy rozkrecaja sie poznym wieczorem dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... i juz troche sie nie moge doczekac... :) ale sie tez boje :P Dobranoc Hinter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś że idziesz spać;p Nie no napewno Megusia z Sandrą wpadną jeszcze poświętować;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to dobrze ze nie idziesz :) napewno wpadna :D Karsia miala wczoraj isc na zdjecie szwow no ale nie poszla bo w nocy z niedzieli na wtorek zdjela sobie sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze zaraz ktos nas odwiedzi :D Megusia nie martw sie :) mozesz przeczytac to co bylo wczesniej to bedziesz sie czula prawie jak bys przy tym bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli, że pójdę spać późnym wieczorem, jak się impreza rozkręci, a nie teraz. Co wy, jeszcze mam masę roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli, że pójdę spać późnym wieczorem, jak się impreza rozkręci, a nie teraz. Co wy, jeszcze mam masę roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze zaraz ktos nas odwiedzi :D Megusia nie martw sie :) mozesz przeczytac to co bylo wczesniej to bedziesz sie czula prawie jak bys przy tym bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, żeby taki moment przegapić....:) Teraz musisz czekać na kolejną setkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznać że ta druga 50 poszła nam bardzo szybko, więc może na 200 nie będę musiała długo czekać :) a tak poza tym to wasza wina, że sobie poszłam bo gadanie z samym sobą może być oznaką choroby natury psychicznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponad 80 stron napisałyśmy w 2 miesiące od 20 września kiedy to strzeliłyśmy focha na forum o artroskopii kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taki razie dziś jest również druga okazja do świętowania. Druga rocznica opuszczenia tamtego tematu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to toast:D Za nasze zdrówko, kolana i twoje inne stawy, Megusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo niezle :D jak sie rozkrecimy to przegonimy tamten temat z ktorego odeszlysmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×