Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ahaa... ja jeszcze nie bylam na takiej komisji wiec sie nie znam :D a dzisiaj moj pierwszy w-f byl straszny... tzn. sam w-f nie ale po masakra strasznie mnie boli z tylu kolano skurcze straszne mam i w ogole strasznie noga boli :) ale i tak sie ciesze ze jest juz w-f :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musiałam zakładać konta gdyż już je mam;p Ale chyba mama mi podała numer swojego konta;p Ah ci rodzice Jestem już po komisji. Siedział jakiś dziadek kazał odsłonić kolanu podniósł mi noge docisnął i zgiął nawet nie zdążyłam udać bólu:P Gdybym wiedziała co dziadek chce osiągnąć to bym mu strzeliła kolanem ale nie zdązyłam;p W ogołe chłop już chyba na emeryturze powinien być:P Nie wiem ile dostane kasy... Wziął tylko numer konta i tyle. Nie wiem nawet czy powiadomią mnie listownie czy od razu kase na konto wyślą. Poczekamy zobaczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamiętam...;p 180 zł? za zwichnięcie rzepki?! Chyba bym im powiedziała że za taki uraz to mogą sobie w dupe te pieniądze wsadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle to oni mogą dać ewentualnie za skręcenie nadgarstka a i tak to mało... Tak oto dba się o zdrowie obywateli w naszym państwie... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni mają na wszystko tabele, a przy skręceniu I stopnia (a takie jest jeśli układ wiezdłowy nie został rozerwany, bez cech niestabilności) dają pewnie najmniejsze z możliwych odszkodowanie. no bo lekarz chyba Ci nie podopisywał uszkodzeń, których nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że mają tabelki... Ale to nie zmienia faktu że kwoty są bardzo niskie. Ubezpieczyciele powinni robić wszystko żeby nam ułatwić sprawę a jakby nie patrzeć utrudniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba logiczne, że dają mało, bo na tym zarabiają. gdyby dawali wysokie odszkodowania składki musiałyby być dużo wyższe. pamiętam że swego czasu byliśmy ubezpieczeni w szkole na 5000 zł, co w przeliczeniu na % daje 50 zł za każdy 1% uszczerbku. niesamowita kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 11 :) najlepsze jest to, że ten lekarz jest znajomym mojego ortopedy i przyjeżdża czasem do nas na operacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciano ja dostalam z jakies 10 x wiecej:P ale w twoim pzrypadku no to pewnie jakies 2-3 % uszczerbku dla nich to duzo:P tylko ze szkokne ubezpieczenia sa niskie neistety...ale i tak ci gartuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter wietnie rozumiem Twoją reakcję:P Aczkolwiek tak jak pisałam nie spodziewałam się więcej... Megusia u mnie też to nie zwraca kosztów wizyt lekarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że dam znać, o ile będzie co opowiadać hehe w każdym razie gość jest podobno dobrym specjalistą, więc może warto się do niego przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba bede znowu chora... nie doleczylam poprzedniej choroby i teraz mnie znowu zlapalo... :/ i w dodatku boli mnie oko od tego uderzenia sie :) A o kolanach lepiej nic nie bede mowila bo to jest straszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powróciłam :) Lekarz bardzo miły i rozmowny no i przede wszystkim kompetentny :D Zdiagnozował CHONDROMALACJE (;P) i zlecił MRI w celu sprawdzenia stopnia i ewentualnego uszkodzenia łąkotek. Co do leczenia to albo wiskosuplementacja albo reartroskopia :/ Łokieć: operacja owszem, ale najpierw jeszcze raz fizykoterapia (laser, magnetronik, UD i krio) + ostrzyknięcie sterydem, a w razie utrzymywania się dolegliwości skalpel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×