Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a ja myslalam ze przynajmniej z 8 stron:P ja dzis tez niestety musza porobic zadania z chemii bo juz nie bede miala czasu do kolosa:P ale zostalo mi juz tylko 103:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest, ale bardzo ubogi poza tym łacina jest tak głupia, że trzeba się nieźle znać żeby coś w słowniku znaleźć hehe :P też mam zadania z chemii, ale na szczęście nie 100 :D ale i tak pewnie nie umiem ich zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarninka
megusia 22 zdradzisz kto jest tym najlepszym ortopedą w Tarnowie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) kupilam ben-gaya czerwonego, troche dluzej chlodzi i piecze niz zielony a takto nie odczuwam roznicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarninka
no jak to nie możesz, to jakaś tajemnica? to powiedz chociaż w którym z tarnowskich szpitali ten lekarz pracuje, to ważne bo muszę szybko znaleźć jakiegoś dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w końcu z pracy wróciłam. Tak, nawet nie wiem gdzie święta były:) Widzę, że gości przybywa w naszym temacie:D Julcia, odczuwałaś jakieś dolegliwości w kolanie na nartach? Megusia, a ty kiedy się ostrzykujesz??? Kacha, współczuję z bólem. U mnie różnie, ale tragedia jest rzadko i krótko, na szczęście. Sandra, kupiłaś buty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O , to jeszcze dużo czasu masz. No ale w urodziny??? Przegięłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wybrzydzać terminami w nieskończoność, a odrzuciłam chyba 3 bo mi kolidowały z zajęciami. zresztą to dzień jak każdy inny, a może akurat teraz mi się poszczęści hehe :D i może dostane zniżke w ramach prezentu urodzinowego od pana doktora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarninka
a może jaką opinię ma ten oddział w Szczekliku, dobrzy ortopedzi tam pracują? będę mieć tam operacje ale nic kompletnie nie wiem jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tam artro w zeszłym roku i przeżyłam :) lekarze mili, oddział po wakacyjnym remoncie (jeszcze nie miałam okazji zobaczyć ;) ), a na jaki zabieg sie szykujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a co do lekarzy, to chyba są nieźli, z większością z nich miałam już wcześniej do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarninka
na biodro, a nie wiesz na jakiej zasadzie tam się wyznacza lekarzy do operacji? tzn. nie wiadomo jaki może się trafić? chciałabym żeby mnie operował lekarz do którego chodziłam od którego mam skierowanie ale tak się chyba nie da wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze zwykle starają się operować swoich pacjentów, więc z tym chyba nie powinno być problemu :) jak chcesz to napisz na gg 244603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter trochę bolało jak jeździłam po sniegu nie rozjeżdżonym i musiałam się męczyć no i nie mogłam sobie na lodzie poradzić, ale ogólnie było niexle i nie mam żadnych dolegliwości bólowych teraz oprocz lekkich zakwasów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie przypomne moje ostatnie narty to nie mam ochoty na kolejny wyjazd :/ a to był najlepszy bólowo rok z kilku ostatnich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×