Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

tam raczej trudno teraz otrzymać odpowiedź na pytania, bo przecież najważniejsza jest licytacja kto ma gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu wychodze z założenia, że jak nie wiem to nie odpowiadam, a nie najeżdżam że ktoś się nie zna bo coś tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia a ty nie wiesz jaka wielkosc moze miec lakotka??:P bo chcialam sobie ocenic czy moje uszkodzenie jest duze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ostatnio znalazlam moje stare zdjecie RTG z przed chyba 4 lat i w ogole ono jest jakies krzywe moze tak wlasnie wyglada stluczenie ale naprawde dziwnie wygladalo...:D a jak sobie porownalam to stare zdjecie z tym z tego roku to na tym starym ta noga jest taka malutka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) ciekawe gdzie mam RTG nadgarstka... chyba poszukam :D bo jak ten sie znalazl to napewno tamto tez gdzies musi byc :P ale mi sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,na szczescie" bo nie mialam nigdy rtg kolana jk bylam mniejsza:P rtg nadgartska mam kilka bo mialam powazne zlamanie:P wteyd bylam mala ale na szczescie tez nie mam porowania bo teraz nikt mi nie przeswietla rak:P mnie tez sie nudzi a pomyslec ze powinnam teraz szalec na stoku:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, Chyba dużo większe, w końcu na rysunkach to są spore dwa półksiężyce. Sandra , dobrze, że dałaś radę na nartach, a sezon dopiero przed nami, tzn. wami:D Strasznie obco jest na tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale żeście duzo napisały:P Może mi tak w skrócie napiszecie o czym teraz piszecie żebym była w temacie??;>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinter no to wlasnie pisalam ze wydaje mi sie ze mam male to moje uszkodzenie:P ale w koncu to tylko tylni rog:) JEstesmy wszyscyw komplecie widze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... ja mialam RTG bo z niewyjasnionych przyczyn mnie nadgarstek bolal :D hehe do tej pory nie wiadomo dlaczego mnie boli, bo niestety boli nadal tylko ze teraz juz mniej i rzadziej bo wtedy to bez przerwy bolal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo mam czas..:P A teraz pewnie do wieczora znowu napiszecie 3 strony tak jak wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×