Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No chyba dzisiaj... tak mi sie zdaje :) A moja mama dzisiaj dzwonila do rehabilitanta zeby sie umowic na wizyte i kazal zadzwonic jutro bo wlasnie mial wypadek samochodowy... A to jest najlepsze ze juz raz taka sytuacje mialam tylko ze z pediatrą :P ale wtedy bylo zastepstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciesz sie Megusia :) Ja coraz czesciej sie zastanawiam ktory mam stopien... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany_siatkarz86
hej!! dzisiaj się dowiedziałem, że musze mieć ponowną artroskopię:/ lekarz powiedział, że mam coś z łęktoką:/ nie wiecie ile potrwa rehabilitacja i czy będzie potrzebny stabilizator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey siatkarz!! tez gramw siate tez mam cos z lakotka i tez czekam na artro w moim wypadku jzu 3;/ zalezy co ci zrobia..mnie czeka szycie stabilkizator w moim pzryapdku to koniecznosc rehabilitacja 6 miesiecy podobno;/ a gdzie sie leczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany_siatkarz86
ja leczę się w Łodzi. Jestem torchę przerażony i boję się tego wsyztskiego. Wiem tylko tyle, że będe miał znieczulenie miejscowe i po artroskopi ( kilka godzin) będę mógł iść do domu:) Nie będę leżał w szpitalu i tylko to mnie pociesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Łodzi:) a mozesz napisac gdzie bedziesz mial robiony zabieg?? i czy prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany_siatkarz86
klinika na kopernika. Zabieg oczywiście prywatnie bo nie ma terminów:/ a ty Kacha111 gdzie się leczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie lecze w Centrum Zdrowia Matki Polki i jeszcze jezdze do rehabilitanta do Aleksandrowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszłym tygodniu ide do ortopedy to zobacze co powie :P on nawet nie wie, ze zrobiłam ten rezonans, bo kazał mi go zrobić ten lekarz z krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam chyba po co, poza tym głównym celem wizyty jest ostrzyknięcie łokcia, a to moge mieć 2 razy taniej u siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale problem w kolanie pozostaje :/ może każe sobie ściągnąć ten płyn, chociaż nie ma go dużo, ale jest tam ciągle i sie nie wchłania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widac ten plyn golym okiem?? bo z tego co wiem jak nie widac golym okiem to sie nie sciaga bo za bardzo sie nie da..przyzylam na wlasnej skorze jeszcze mi zyle przebili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zachyłka nadrzepkowego chyba łatwiej ściągnąć, bo mam też w jamie stawu ale tam chyba byłoby trudno trafić. w każdym razie tabsy na to nie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no megusia ja tez mam caly czas plyn wlasnie w tym zachylku ale to widac:P tylko ze jak go sciagne to i tak powstaje nowy:P z tylu w dole podkolanowym tez mam:P lekarz mi mowil ze takei sladowe ilosciw zachylku moga zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chętnie tego pozbęde :P w ogóle to sie zastanawiam czy to kolano częściowo nie jest powodowane przez trzaskające biodro, bo to wszystko sie niestety łączy i nakłada bólowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×