Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

teraz juz nie no bo nie mam czasu ani funduszy szzerze mowiac;/ ale przed artro jeszcze pojde kilka razy zeby chcoc troche wzmocnic miesnie no i obowiazkowo po artro.. a jak tam twoje wyniki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrobiłam dzisiaj morfologię, jutro postaram się odebrać wyniki, a jak nie to tylko się zarejestrują i jak pojdę na wizytę to odbiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) bo myslalam ze juz dzis bylas ale znowu pewnie mi sie cos pomieszalo:P kurcze mnie tez czekaja te wsyztskie badania pzredzabiegowe;/ brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wam tez czasem sie niektóre posty nie wyswietlaja ?? A jaki dzisiaj jest wasz stan? mnie oprocz kolan boli nadgarstek mam problemy nawet troche z pisaniem... ale minie bo juz tak mialam kilka lat temu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz tego załatwic w jednym dniu w jednym miejscu? Kacha to nie dobrze, że Cię nadgarstek boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj stan ok:P jak na 3 h snu w ciagu 48 godin:P hehe a kolano tez dobrze chcoaiz posiniacozne i ze strupem bo upadku;P z tym usg pytanie do mnie?? bede robila tylko musze sie zdecywac gdzie :) kacha a co do nadgarstka to jest taka tania masc chyba 4 zl kosztuje altan czy cos takiego nie pamietam tej nazwy z takimi ludzikami na opakowaniu bardzo fajan:) ale na kolano u mnie nie dziala:P na angarstek za to po tych zlamaniach byla niezastopiona wiec mozesz zainwestowac 4 zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie rozgladalam sie gdzie to zrobie postaram sie jak najlepiej i pewnie w miare w jednym meisjcu;P niby robai to w mojej klinice za free ale jak mm tam jechac to wole u siebie zaplacic:P kacha ztymi postami tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom ale juz nawet sie tym tak bardzo nie przejmuje bo to nic nowego ze cos mnie boli :P bardziej mnie martwi bark :/ bo nie moge np. podniesc reki do gory bo mnie boli a druga moge nie mowiac juz o innych rzeczach jak np. granie w siatke :P a to sie stalo na meczu.. klaskalam i cos strzelilo ogromny bol i tak boli juz od wrzesnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wlasnie jeszcze nie probowalam tych wszystkich masci co mam na nadgarstkach xD jutro sie wysmaruje :P jezeli nie pomoga to moze kupie ta masc tylko ze ja nie mialam zadnego zlamania ani kontuzji... moze to nadwyrezenie :P no zobacze jutro moze kupie :P ale bym sie cieszyla gdyby cos pomoglo :) bo przez to nie moge normalnie funkcjonowac... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moczylam ten nadgarstek w mydlinach i w jakism soku z arniki to tez w aptece za tanioche ale nie pamietam w jakim celu s ate mydliny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie jakiś ruch sie zrobił i mam co czytać :D mnie kurcze już 4 dzień boli biodro, chyba się przeceniłam jak robiłam zakupy bo nie wiedziałam, że mi sie tak znacząco smycz skróciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taką umowe z lekarzem, że jak mi zacznie to biodro przeszkadzac/ boleć to \"będzie do roboty\", ale ja się nie pcham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama się śmiała, że mnie odda na rok do szpitala, tam zrobią mi wszystko co trzeba i będzie święty spokój hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tylko tak mówi, a nie chce, żeby mi operowali ten łokieć i na 2 artro też by mnie nie puściła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam termin na 2 marca, ale chciałabym go przesunąć o ile sie da i jeśli się w ogóle zdecyduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge pzresunac...glupie nfz i punkty az sie plakac chce...ciekawe co ja zrobie ze studiami i wsyztkim innym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×