Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

magdizula no skoro masz naderwane wiezadla i uszkodozna lekotke to raczej cos wyjdzie..zrestza tam sa specjalisci i znaja sie na rzeczy..ja tam bym wolala pojechac i sie dowiedziec ze jestem zdrowa:P ale nie wierze ze w krk nie ma sportowych ortopedow musisz dobzre posuzkac skoro nie chcesz tak dalko jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie znam ;) ale na jakiejś podsatawie 3 lekarzy doszukało się bocznego podwichnięcia, więc chyba jednak jest :P a co do MR to znam przypadki, że nie pokazał prawdziwych uszkodzeń, więc chyba tak naprawde żadne badanie nieinwazyjne nie daje 100% gwarancji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia ale mnie zupelnie o co innego chodzilo:P ale dobra juz nie wnikam skoro tak mowisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że do zerówki trzeba mieć prawo ;) zresztą u nas się nie praktykuje terminów 0, chyba że wykładowca jest spoza filologicznego (np. pani od psychologii :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas zeby miec prawo do zerowki trzeba miec srednia z cwiczen conajmniej 4,5 bo co cwiczenia mamy kolokwium z materialu ktory pzrerabiamy na tych cwiczeniach troche bezsens no bo najpierw sie tego ucze a potem jak juz umie to ktos mi laskawie to tlumaczy ale trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tylko 2 zaliczenia rygorowe w tej sesji, tyle że z łaciny nie umiem zrobić tego co nam kazała, a w ogóle najwyżej dostane 3, bo na 4 to ciężko sobie zasłużyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mam do Was pytanie:P Czy znacie się może na tych zadaniach morfologicznych? co i jak? Bo do lekarza jestem umówiona dopiero na środę a jestem już ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia wlasnie tam sa podane normy:P ja tez sobie tak sparwdizlam ostnio sama i nawet juz do lekarza nie poszlam bo bylo ok:) megusia exam ok chyba zaliczony ale nie mowie jeszcze hop bo prosty to on nie byl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam jeszcze na zadania sprzed artro i jest w większości trochę niżej. A jeżeli chodzi o to co jest z boku podane to raczej wchodzę ale niewiele to przekraczam. Hematokryt mam poniżej normy erytrocytami miesze się akurat. OB mam 4. A co to jest za karteczka przyczepiona do jednej z kartek? Wygląda to jak rachunek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja dostałam 2 kartki z morfologią ale do jednej jest karteczka. nie wiem czy to nie przypadkiem badanie moczu, ale też mi to wiele nie mówi tylko w większości jest negative i nie wiem oco chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w moczu robią testy na: glukoze, białko, bilirubine, krew i jeśli jest sie zdrowym to wynik ma być negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no to chyba dobrze...pH jest 6, NIT mam tylko pozytywne jakieś SG 1.025 i URO 0.2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wyniki leciutko poniżej i powyżej normy też są niby ok, ja tak mam w niektórych przypadkach i lekarka powiedziała, że jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje tylko kwestia tego EKG, ale to chyba będzie w porządku bo raczej nie miałam problemów z serduchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×