Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

już dawno spisał mnie na straty i nie bardzo chciał mnie ostrzykiwać 3 raz skoro juz 2 razy mi nie pomogło, ale sie uparłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu to moja ręka i ja decyduje! on twierdzi, że te zastrzyki tak strasznie bolą, że nie chce mnie już męczyć heheh ale nie wiem czy wie to z doświadczenia czy z reakcji innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mam... :/ ale mam zywego grejfruta :) rano mnie tylko troche oko bolalo jak nim roszalam a niedawno wyszlam na chwilke na dwor i odrazu cos mnie wzielo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy macie w poblizu lidle ale sa w promocji fajne sprzety dla nas pzrydatne do rehabilitacji:P sa pilki gimanctzyczne za 20 zl gumy za 20 zl i ciezarki takie przypinane do nogi za 20 zl:P z racji tego ze pilkei i gumy juz mam to zakupilam sobie ciezarki i juz nie bede musiala sie meczyc z woreczkami ryzu hehe tak sie chcialam podzielwic bo wlasnie wrocilam a moze ktoras z was sobie ebdzie chcicla zakupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie te sprzety bardzo pzrydaja:D a ta pilka to niezla frajda ja juz na niczym innym nie siedze tylko na niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo ja mam blisko lidla:P Tylko nie wiem czy coś bym robiła z tą piłką:D Co na niej mozna robić? Kacha a jak ciasto?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj bardzo duzo cwiczen na kolanko:) do mojej byla dolaczona taka ulotka i tamn sa tez cwiczenia na rozne partie ciala pokazane:) a do teog jak sie na niej siedzi to wplywa dobrze na kregoslup:) Julcia jak tam biosynteza bailek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie nie zrobilam bo... normalnie mam w domu przeprowadzke i remont w nowym mieszkaniu i jeszcze jestem chora ze w ogole wszystko mi wylatuje z glowy... ale powiem mamie zeby zrobila jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawisz sie w przyszlym semestrze :) wiecie co wam powiem... okropna jest aspiryna musujaca... smakuje jak woda z soda :P ale na raz wypilam i mam spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia a co ja ci cos zle napisalam?? kurcze ale wtopa;/ sorry;/ kacha wiem jak smakuje:P na szczescie ja takich lekow nigdy nie biore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Sandra napisałaś mi pewnie dobrze, ale dla babki tyle ile napisałam to za mało i chyba nawet tego nie przeczytała:/ No nic trudno:P Kacha przeprowadzasz się?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przeprowadzam sie ale kilka ulic dalej tylko :) ale i tak szkoda bo zosatawiam tutaj wszystkich znajomych... ale i tak bede ciagle raczej przebywala tutaj gdzie jeszcze mieszkam bo nie zmienie szkoly na pol roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha przeprowadzki nie sa fajne;/ cos o tym wiem:P ale ty bedziesz miala blisko przynajmniej:) nie bedzie tak zle:) a pewnie mieszkanie lepszeP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie daleko na szczęście a szkoly nie mam zamiaru zmieniac bo juz mi zostalo pol roku w tej szkole a pozniej do nowej :) o ile zdam xD no mieszkanie jest troche wieksze...:) ale duzo do zrobienia tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Megusia sie dowiedzialas w krk? bo rozumiem ze u dr Kukiełki bylas? ja bylam na nartkach, jednak czuje bol w miejscu wiezadla i chyba juz jestem pewna ze sie zdecyduje na ta rekonstrukcje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część :) ja bylam dzisiaj w pomocy doraznej no i sie okazalo ze mam chore gardlo... rano mialam 38,8st. a jak wrocilam od lekarza mialam 39 ale wzielam pyralgine polozylam sie spac i jak sie obudzilam to mialam 36,8 ale teraz chyba juz mam znowu troszke wyzsza ale nie jest tak zle jak przedtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×